התייעצות תומכת לידה תותחית ללידה לאחר ניתוח קיסרי.

פלמינגו.

משתמש מקצוען
יש הרבה לידות רגילות אחרי קיסרי בלי התערבות רפואית כלל (תלוי מה היה הסיבה לקיסרי)
לי היה חירום והלידה שאח"כ פחדתי שלא יקרה שוב רציתי רופא בלידה וכ"ו הורידו אותי מהרעיון
מה שעוזר מאד -לעשות תרגילים במהלך ההריון בשיטות טבעיות (הלכתי למרילוס)
התרגילים האלה עוזרים גם ללידה קלה בע"ה

ללדת אחרת

משתמש פעיל
יש הרבה לידות רגילות אחרי קיסרי בלי התערבות רפואית כלל (תלוי מה היה הסיבה לקיסרי)
לי היה חירום והלידה שאח"כ פחדתי שלא יקרה שוב רציתי רופא בלידה וכ"ו הורידו אותי מהרעיון
התרגילים האלה עוזרים גם ללידה קלה בע"ה
כל מילה.
במיוחד זה
(תלוי מה היה הסיבה לקיסרי)

ד' תודה!

משתמש צעיר
מצד שני - מי שמחפשת עזרה רגשית ונפשית, מישהי שתעזור להתמודד עם הכאב ולא רק עם הצד הרפואי. עדיף לה תומכת. כי מיילדת פרטית נמצאת שם רק לצורך הרפואי!!!
ממש לא נכון!!
מנסיון עם כמה מיילדות פרטיות,
לוקחים מישהי שגם יודעת לתת את כל התמיכה כמו דולה, ויש הרבה כאלה.
וזה הבדל ענק בין מיילדת פרטית שנמצאת איתך כל הזמן, שדיברת איתה מראש בדיוק מה את רוצה וצריכה וכו' לעומת האפשרות שתכנס ללידה כזאת מורכבת מיילדת לחוצה שעל כל דבר הכי קטן מריצה לניתוח ועושה היסטריה וכו' (מנסיון...) ובמקרה כזה לרוב לא יעזור דולה...
ובכללי אני מאד אוחזת מדולה...

סנפירית

משתמש פעיל
גם רופא אגב לא יכול להוריד את התינוק בכח....
כל לידה והניסים שלה והשליחים שלה....
לא יודעת אם יצא לך להיות נוכחת בלידה כזו.
אבל לרופא מומחה כן יש אפשרות לכוון את העובר ולמשוך מעט כלפי מטה,

shali

משתמש מקצוען
אגב מה שהמיילדת והרופא צריכים כדי לקדם לידה זה: א. להיות בחדר כל הזמן. ב. לרצות. מה שלא תמיד קורה.
נכון מניסיון
שוב..
כמו שכתבו משתנה ממש
גם הלכתי למרילוס ולא ממש עזר...

rfyz

משתמש צעיר
יש מלא צדדים לנושא
מניסיון שלי לא כל רופא פרטי באמת רוצה להצליח (בלי שמות בציבורי)
לי היה ניתוח ראשון חירום ובשני לקחתי רופא מאוד גדול שהומלץ... והוא לא ניסה אפילו זירוז , הוא רק הלחיץ אותי שזה מסוכן ואני חייבת ניתוח
ואז לידה שלישית לקחתי גם רופא פרטי וגם מיילדת ,אני חושבת שהשילוב מאוד טוב וכמובן הכנה לפני מאוד יעיל,
ממליצה על רבינוביץ מירושלים

ללדת אחרת

משתמש פעיל
לא יודעת אם יצא לך להיות נוכחת בלידה כזו.
אבל לרופא מומחה כן יש אפשרות לכוון את העובר ולמשוך מעט כלפי מטה,
:LOL: לא יודעת אם את יודעת בכמה לידות יצא לי להיות נוכחת.
ולמען הכלל, יש שני בתי חולים מצוינים, שבהן המיילדות המאד מצוינות, המאד בעד היולדת, עושות את הפעולה הזאת כמעט על בסיס קבוע . [לא צריך רופא בשביל זה]
בבתי החולים האחרים אגב, טוענים שממש לא כדאי לעשות את הפעולה הזאת ועדיף לחכות לתינוק שש שעות....

שישפן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני ברוך ה' ילדתי אחרי ניתוח קיסרי לידה רגילה בלי רופא או דולה וכו'.. רק עם בורא עולם ומיילדת רגילה שהייתה ממש טובה גם מבחינה נפשית היא כל הזמן הרגיעה ותמכה (שזה גם סיעתא דשמייא כי בלידה אחרת הייתה לי מיילדת ממש לא נחמדה. כשקראתי לה אפילו התעצבנה)
השאלה, אחרי 2 ניתוחים? אין סיכוי בכלל ללידה רגילה? או שאפשרי עם רופא?

א.מ.ל

משתמש פעיל
עשיתי אותו דבר עם תומכת אלופה רבינוביץ
ועם רופא פרטי ממליצה מאוד על רופא פרטי אחרי ניתוח קיסרי
בפרט אם לידה ראשונה ולא היה לך שום לידה בעבר
הצלחות!

חזן הדגול

משתמש פעיל
נעמי גוטליב
אלופה!!!!
0525355579
לקחנו אותה ללידה שניה וללידה שלישית לאחר קיסרי, פשוט אלופה עם כל הלב והנשמה,
לוקחת כ2500 (3000 תלוי במצב)
ההתמחות שלה היא לאחר קיסרי
(עשתה מעל 1500 לידות)
את רוב ההחזר אפשר לקבל מקופת חולים (500 ש"ח החזר גם מהבית חולים מקורס להכנה ללידה)

חזן הדגול

משתמש פעיל
אני ברוך ה' ילדתי אחרי ניתוח קיסרי לידה רגילה בלי רופא או דולה וכו'.. רק עם בורא עולם ומיילדת רגילה שהייתה ממש טובה גם מבחינה נפשית היא כל הזמן הרגיעה ותמכה (שזה גם סיעתא דשמייא כי בלידה אחרת הייתה לי מיילדת ממש לא נחמדה. כשקראתי לה אפילו התעצבנה)
בישראל לא נותנים אחרי 2 קיסרי

saralulu

משתמש מקצוען
אני לקחתי תומכת לידה מהממת מסורה ומלאת מרץ!
ממש מלאכית!
לידה שניה אחרי קיסרי
ממליצה בחום!!!!!! לכל מי שאני מכירה אני ממליצה עליה וקיבלתי דשי״ם חמים!
ציבי זייבלד
לוקחת נראה לי 3000 ושווה כל שקל והרבה יותר מזה!
מגיעה לכל מקום בארץ גם בשבת (עם עזר מציון).

saralulu

משתמש מקצוען
בעיני זה חוסר אחריות לכתוב כאלו דברים בפורום ציבורי
אני לא רוצה לפגוע בעבודה של אף אחת וכן מאמינה במקצוע הדולה
אבל, לקחת סיכון הכי קטן שאישה תקרא את מה שאת כותבת ותיקח דולה ללידה שמצריכה מעבר לזה ותאלץ להכנס לניתוח שאולי היה נמנע או עגמות נפש אחרות.... זה אחריות גדולה שאת לוקחת על עצמך.

כל הדברים שכתבת על רופא (צריך לרצות ולהיות בחדר) זה נכון וזו בדיוק הסיבה שלוקחים פרטי
את מדברת מנקודת מבט על צוות בלידה ציבורית, בפרטי זה עולם אחר ומי שניסתה תוכיח.
דולות מקסימות ויש להן תפקיד מוגדר מאד
סיוע במניעת קיסרי עם סיכונים ללידת חרום זה לא התחום שלהן, נקודה.
אני אחלוק על המשפט האחרון שלך מכיוון שחוויתי את זה על בשרי ממש
לידה שניה אחרי קיסרי חירום
הדולה שלקחתי עשתה לי את כל התרגילים האפשריים כדי לגרום ללידה ולא לניתוח וההצלחה נזקפת לזכותה ממש!
היא ממש סייעה לי בזה שלא יהיה ניתוח קיסרי כמו שאיימו עלי כל הזמן שאם לא מתקדם זה יסתיים בניתוח
והיא עשתה את כל התרגילים האפשריים במסירות במרץ ובלי לאות העיקר שיהיה הכי טבעי שאפשר
ואני מודה לה׳ שלקחתי אותה והיא הייתה שליחה טובה לכל הטוב הזה!

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
אם היה לך לידה רגילה לפני הקיסרי יש בתי חולים שמוכנים (תלוי בתיק רפואי)

אגב בביקור חולים היה גם לידות של עכוז לאחר 2 קיסרי ללא לידות רגילות באמצע
זה תלוי בגישה של ביח/רופא

צריך בית חולים שמרשים ורופא פרטי
בישראל לא נותנים אחרי 2 קיסרי
ישנם בתי חולים שכן נותנים
(רובם באמת לא)
ממש לא חייב רופא פרטי
רק צריך אישור מראש
החל משבוע 30 במרפאות טרום ניתוח בכל ביח (התיעצות עם רופא/טופס 17)
צריך לבדוק מול כל ביח

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  0  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה