תוכנות ומשחקים לנוקיה C2

מצב
הנושא נעול.

Music2000

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
קודם כל שאפו גדול על ההסבר המנומק והמפורט!!!!!האם ידוע איך עושים את זה בגלקסי יאנג??

מצאתי את התוכנה לגלגקסי וכדו'. מקווה שזה יעבוד. (זה גם בעברית!)

קבצים מצורפים

• BlueFTP.rar
    1.6 MB · צפיות: 257

Music2000

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
קודם כל אם הבלוטוס דלוק כבו אותו (#7780#* והקוד 12345).
אח"כ לוחצים על הבלוטוס במכשיר כמה פעמים ברצף (מהר) עד שמוצגת ההודעה "בלוטוס גלוי להתקנים אחרים" וכו', ומיד ללחוץ הרבה פעמים על סגירה (הכפתור האדום שמנתק שיחה) עד שהכל נסגר. צריך להופיע סימן של בלוטוס למעלה.

אם עדיין א"א לשלוח קבצים ממכשיר בולטוס אחר, צריך להתקין במכשיר השני תוכנת blue ftp (תוכנה לפלאפונים) ושם במקום לשלוח את הקבצים, צריך להעתיק אותם מהמכשיר השני למכשיר שזוהה בבלוטוס (התוכנה הזאת מזהה התקן בלוטוס כהתקן חיצוני כמו כרטיס זיכרון, ואפשר גם למחוק איתה קבצים דרך הבלוטוס).

כדי לפתוח יישומים ומשחקים בנוקיה 208 (קבצי jar) צריך להוסיף תיקייה בתיקייה הראשית של הפלאפון ע"י התוכנה הנ"ל בשם predefappl ולהוסיף בסוף השם נקודה ורווח (זה חשוב).
אח"כ נכנסים להגדרות-צלילים-רינגטון-פתיחת קבצים-predefappl והוא יפתח את תיקיית היישומים שלי ויראה לכם את כל היישומים ששלחתם דרך הבלוטוס. (יש עוד אפשרות להגיע לזה כמו בפתיחת ערכת נושא בנוקיה 208 בהמשך).

כדי להגדיר ערכת נושא (קבצי nth):
בנוקיה C2: קודם צריך שהערכת נושא תהיה באנגלית או מספרים, וכדאי שהשם יהיה קצר, אחרי ששלחתם אותו בבלוטוס צריך לפתוח איש קשר ולהוסיף כתובת, ולהוסיף בסוף את השם של הערכת נושא לדוגמה - file:/c"/predefgalery/predefthemes/1.jar , או - file:/c"/predefgalery/predefthemes/2.jar וכו'. לשמור ולעשות 'מעבר אל', הוא ישאל אם להחיל את זה ולאשר.

בנוקיה 208: א"א להגדיר ערכת נושא תמידית אלא רק עד שמכבים את הפלאפון וזה מתאפס.
מוסיפים תיקייה חדשה ע"י התוכנה הנ"ל בתוך תיקיית צלילים.
אח"כ פותחים איש קשר ולוחצים על הוספת פרטים-מולטימדיה-צליל-הורדת צלילים, לסמן את התיקייה החדשה, וללחוץ על אפשרויות-העתקת תקייה, וכעת הוא יפתח את כל התיקיות של המכשיר.
תעמדו על השורה של הערכת נושא עד שהוא יפיעל אותה ולסגור על הכפתור האדום.

בשביל תמונת הרקע הראשית צריך לפתוח תמונה שהכנסתם וללחוץ על אפשרויות-שימוש בתצלום-תמונת רקע.
ב-C2 אפשר גם לשים את התמונה בתור איש קשר שומר מסך וכו'.

אשמח לתגובות.

ככה נראית התוכנה בנוקיה 208 (קובץ מצורף).
משמאל זה זיכרון הטלפון, ומימין זה מראה את הקבצים של המבשיר שמקושר בבלוטוס.

בשביל להעתיק צריך לעמוד על השורה וללחוץ על הכפתור הימני (מעל הכפתור האדום)-copy(העתקה)-לעבור ל-bleutooth-ללחוץ paste(הדבק).

קבצים מצורפים

• Bleu FTP.png
    Bleu FTP.png
    KB 563.8 · צפיות: 182

מרים שוורץ

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אולי יש כאן משהו גאון שידע איך מעבירים תפילון לנוקיה 3310 (G3) ואם יש בכלל דבר כזה בעולם הכל יכול
אה וגם אם יש לכם עוד אופציות מגוונות למכשיר אשמח לשמוע (בלוטוס עובד מעולה ברוך ה')
אשמח מאד מאד!!!

Music2000

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

אם שולחים למכשיר נוקיה יישום בבלוטוס הוא נותן אפשרות לפתוח אותו בזמן שהתקבל היישום, אבל אני עדיין לא מכיר את המכשיר כדי לתת הסבר איך לפתוח אותו לאחר מכן.
(לכן לפני שמחפשים דרך כל שהיא, כדאי לבדוק אם היישום בכלל עובד).

לדעתי אפשר לעשות אותו דבר בדיוק כמו המדריך לנוקיה 208 (מדיך לעיל)

אשמח לדעת אם זה אפשרי ו/או אם זה הצליח.

מרים שוורץ

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אם שולחים למכשיר נוקיה יישום בבלוטוס הוא נותן אפשרות לפתוח אותו בזמן שהתקבל היישום, אבל אני עדיין לא מכיר את המכשיר כדי לתת הסבר איך לפתוח אותו לאחר מכן.
(לכן לפני שמחפשים דרך כל שהיא, כדאי לבדוק אם היישום בכלל עובד).

לדעתי אפשר לעשות אותו דבר בדיוק כמו המדריך לנוקיה 208 (מדיך לעיל)

אשמח לדעת אם זה אפשרי ו/או אם זה הצליח.
רציתי לשלוח את התפילון דרך C2 תומך כשר אבל בC2 עצמו הוא לא נותן לשלוח, לא כתוב שם אופציה של העברה בבלוטוס בהגדרות של התפילון (למשהו זה כן מראה?)
ומהמחשב זה גם כן לא עבר או שזה עבר ולא רואים זאת במכשיר..........................

Music2000

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
רציתי לשלוח את התפילון דרך C2 תומך כשר אבל בC2 עצמו הוא לא נותן לשלוח, לא כתוב שם אופציה של העברה בבלוטוס בהגדרות של התפילון (למשהו זה כן מראה?)
ומהמחשב זה גם כן לא עבר או שזה עבר ולא רואים זאת במכשיר..........................

דרך המכשיר עצמו א"א, הוא כותב שזה מוגן (משהוא כזה בערך)

Music2000

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

צלצולים כן אפשר לשלוח?
כי א"כ לא צריך להיות הבדל

נערך לאחרונה ב:

מרים שוורץ

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

Music2000

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
כן, צלצולים ותמונות אפשר לשלוח חופשי

ואין אפשרות להוסיף את תיקיית: " .predefappl" כדי לפתוח את היישומים שלי?

ציטוט מהמדריך ל 208:
"כדי לפתוח יישומים ומשחקים בנוקיה 208 (קבצי jar) צריך להוסיף תיקייה בתיקייה הראשית של הפלאפון בשם predefappl ולהוסיף בסוף השם נקודה ורווח (זה חשוב). (אפשרי ע"י התוכנה BleuFTP או להיכנס למכשיר דרך המחשב אם הוא קולט בלוטוס כהתקן חיצוני[-בד"כ זה עובד ככה בווינדוס 10])

אח"כ נכנסים להגדרות-צלילים-רינגטון-פתיחת קבצים-predefappl והוא יפתח את תיקיית היישומים שלי ויראה לכם את כל היישומים ששלחתם דרך הבלוטוס.
ויש עוד דרך-
אח"כ פותחים איש קשר ולוחצים על הוספת פרטים-מולטימדיה-צליל-הורדת צלילים, לסמן את התיקייה החדשה, וללחוץ על אפשרויות-העתקת תקייה, וכעת הוא יפתח את כל התיקיות של המכשיר.

נערך לאחרונה ב:

מרים שוורץ

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ואין אפשרות להוסיף את תיקיית: " .predefappl" כדי לפתוח את היישומים שלי?

ציטוט מהמדריך ל 208:
"כדי לפתוח יישומים ומשחקים בנוקיה 208 (קבצי jar) צריך להוסיף תיקייה בתיקייה הראשית של הפלאפון בשם predefappl ולהוסיף בסוף השם נקודה ורווח (זה חשוב). (אפשרי ע"י התוכנה BleuFTP או להיכנס למכשיר דרך המחשב אם הוא קולט בלוטוס כהתקן חיצוני[-בד"כ זה עובד ככה בווינדוס 10])

אח"כ נכנסים להגדרות-צלילים-רינגטון-פתיחת קבצים-predefappl והוא יפתח את תיקיית היישומים שלי ויראה לכם את כל היישומים ששלחתם דרך הבלוטוס.
ויש עוד דרך-
לא מבינה כ"כ על מה הוא מדבר.
נראה לי שאחכה אולי יש משהו אחר שיודע פה

rachelita

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לא מבינה כ"כ על מה הוא מדבר.
נראה לי שאחכה אולי יש משהו אחר שיודע פה
לא מאפשר לכתוב תיקיה עם נקודה ורווח. הוא מוחק אותם בסיום.
הבאג רק אצלי? :(

rachelita

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני לא מבינה מה זאת אומרת לפתוח תיקיה? איך פותחים תיקיה בפלא'?
דרך המחשב, או דרך התוכנה.
ניסיתי דרך המחשב ולא הלך.
עכשיו אני אנסה דרך התוכנה ואעדכן איך הלך....

rachelita

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ניסיתי דרך התוכנה, והוא לא מאפשר לי לפתוח תיקיה חדשה, וגם לא לשנות את הקיימות.
קיצוור,
לא הלך :(

יש מישהו שכן הצליח לו?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה