דרוש מידע תווי המזון בדרך!!

מצב
הנושא נעול.

A052

משתמש סופר מקצוען
תוך כמה ימים, כמובן אם נשארה יתרה למילוי.

פינחס172

משתמש חדש
ביצתי קניה והיה בתוך הקניה יין ו ולא זכרתי שזה לא עובר עברתי כרטיס ובמחשב נרשם שהעסקה בוצע בהצלחה וירד לי הסכום מהכרטיס ולמעשה העסקה לא בוצע עקב היין אבל הסכום ירד בכרטיס האם מישהו יודע האם הכסף חוזרו א״כ תווך כמה זמן
תודה

A052

משתמש סופר מקצוען
אתם כותבים שהיה כתוב שהעיסקה בוצעה בהצלחה,
אז איך אח"כ אתם כותבים שלא בוצע?

אם המחשב לא זיהה שזה יין אז זה יכול לעבור (גם ניסו בזמנו להחריג יין לקידוש שכן יעבור).

טורינו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
סליחה !!!!!!!!!!!!!

יושב כאן מתנדב ועונה באדיבות ובזריזות לכל מיני שאלות ותקלות, ואתה במקום להודות לו ולשאול בעדינות תגיב בצורה גסה ובעזות פנים.
כל אלו ששיכים לעמותת פתחון לב לא קיבלו התיחסות והרגישו שאין עם מי לדבר ועל כן המענה האדיב והסבלני של @אשל חב"ד ראוי להערכה שבעתיים.

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אתם כותבים שהיה כתוב שהעיסקה בוצעה בהצלחה,
אז איך אח"כ אתם כותבים שלא בוצע?

אם המחשב לא זיהה שזה יין אז זה יכול לעבור (גם ניסו בזמנו להחריג יין לקידוש שכן יעבור).
לא יודע על החרגות של יין לקידוש.
לא מבין מי כותב לך בוצע בהצלחה ולא בוצע, נראה לי שזה ענין לרשת המזון ולשרות הלקוחות שלהם.

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ביצתי קניה והיה בתוך הקניה יין ו ולא זכרתי שזה לא עובר עברתי כרטיס ובמחשב נרשם שהעסקה בוצע בהצלחה וירד לי הסכום מהכרטיס ולמעשה העסקה לא בוצע עקב היין אבל הסכום ירד בכרטיס האם מישהו יודע האם הכסף חוזרו א״כ תווך כמה זמן
תודה
תוך כמה ימים, תלוי באיזה חנות.

avigaillll

משתמש פעיל
אשל היקר ,

שואלת שוב , עדכנו כבר למעלה מחודש שאבד לנו הכרטיס, קיבלנו הודעות שאנחנו זכאים, ועדיין לא קבלנו את הכרטיס

שווה שווה

משתמש פעיל
יכול להיות שאתם צריכים לקבל דרך עמותת פתחון לב ולא דרך עמותת אשל חב"ד ולכן המספר לא מזוהה .
פרטי מוקד חלוקה של עמותת "פתחון לב":
מוקדי טלפוני : 073-2088553
או שצריך להקיש בטלפון את המספר זהות של הבן זוג כי זה על שמו.
מודיעין עילית זה דרך פתחון לב?

פרקטית

משתמש מקצוען
מישהו הגיש טופס לעיריית ירושלים?
הם מבקשים תצהיר עו"ד - על מה? ומה צריך להיות כתוב בו?
וגם טופס ריכוז מקומות עבודה מביטוח לאומי - איך משיגים את הטופס הזה? יש למישהו קישור?

שיין

משתמש מקצוען
נבזות של רשת "נתיב ה$..." העלימו את כל המבצעים עם פרוץ המלחמה
שאלתי את הקופאי למה זה , הוא אומר , ככה זה, מנצלים את המצב...

צריך לזכור את זה בימי שיגרה,
עם ישראל פותח את הלב למען עזרה למשפחות, קניות וממתקים לחיילים...
והטייקונים סוגרים עלינו בייקור המחירים...

????????????????????

משתמש חדש
אשמח לתשובה היכן אני צריך להגיש בקשה לתלושי מזון (אין לי חשבון ארנונה על שמי). אשתי והילד רשומים בירושלים ואני רשום עדיין אצל ההורים שלי ביישוב אחר. (מסובך לי קצת להעביר כתובת).
אשמח למענה אשל חב"ד וכל מי שיודע
תודה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה