דרוש מידע תווי המזון בדרך!!

מצב
הנושא נעול.

מזמור שיר

משתמש פעיל
@אשל חב"ד
אשמח מאוד למענה בבקשה!
אם במספר הטלפון אומרים שלא נמצאה זכאות
ויש לנו 90 אחוז הנחה בארנונה
איך אפשר לדעת אם אכן לא זכאים או שעדיין לא עודכן
האם להגיש בקשה לקבל
או מה?
תודה רבה וחג שמח!

A052

משתמש סופר מקצוען
סביר שעדיין לא עודכן ע"י העירייה.

תפנו לעירייה.

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל חב"ד
אשמח מאוד למענה בבקשה!
אם במספר הטלפון אומרים שלא נמצאה זכאות
ויש לנו 90 אחוז הנחה בארנונה
איך אפשר לדעת אם אכן לא זכאים או שעדיין לא עודכן
האם להגיש בקשה לקבל
או מה?
תודה רבה וחג שמח!
אין טעם להגיש בקשה, אתם זכאים אוטמטית (אם ההנחה מסיבות כלכליות) , ברגע שהעיריה תעדכן אותנו, ניידע אתכם.

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
איך בודקים?
גם לי בתקליט הכרטיס בהדפסה כבר כמה שבועות
אנחנו נבדוק אצלנו אם קיימת תופעה שכזו.
לא אמורים להיות כמה שבועות במצב הדפסה.
אלו שבהדפסה זה כאלו שהגיעו אלינו מהרשויות בערב יום כיפור או לאחר מכן (היו מעט מאוד ימי עבודה מאז).

ידיד ה'

משתמש צעיר
@אשל חב"ד
אני גר בירושלים
בארנונה אני לא יודע אם אהיה זכאי ללמעלה מ70% לכאורה לא, כי נולדה לי בת אחרי שהגשתי את הבקשה (בסטפמבר)
לבינתיים אין לי תשובה מהארנונה ורשום ממתין לטפול האגף, לכאורה זה יהיה 60%,
לתוי מזון אני כן זכאי כי כעת אנחנו 5 נפשות בבית ולא 4 כפי שהגשתי בארנונה לפני הלידה,
בקצור, כשאני מנסה להגיש בקשה אני לא יכול למלא רושם לי מיד לבדיקה ראשונית ואז זה נותן לי תוצאה שזה בבדיקת האגף, אני רוצה להגיש נפרד לא קשור לארנונה, איך אני יכול?
במקביל קבלתי מייל,למרות שתכלס לא הגשתי כלום רק הכנסתי כמה פרטים ראשונים לבדיקת זכאות
1696768040058.png

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ילדים שנולדו אחרי ה1 באוגוסט לא נכללים בקריטריון לקבלת תווי מזון, כך שאינכם זכאים, ואין ענין להגיש, כי בקשתכם תידחה.

זיי געזונט

משתמש צעיר
לתושבי ירושלים
מה יותר טוב ??

להגיש בקישור הכללי כאן
או להגיש בקישור העירייה כאן

או שאין שום הבדל וכמו שכתוב בקישור הכללי
1696769921451.png

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ילדים שנולדו אחרי ה1 באוגוסט לא נכללים בקריטריון לקבלת תווי מזון, כך שאינכם זכאים, ואין ענין להגיש, כי בקשתכם תידחה.
לתושבי ירושלים
מה יותר טוב ??

להגיש בקישור הכללי כאן
או להגיש בקישור העירייה כאן

או שאין שום הבדל וכמו שכתוב בקישור הכללי
צפה בקובץ המצורף 1472098
חייבים בקישור עירית ירושלים, יש 17 רשויות שיש להם קישור עצמאי, באותם רשויות צריך להגיש באמצעות הקישור שלהם, ולא ניתן להגיש באמצעות קישור משרד הפנים.
ירושלים היא אחת מהם.

זיי געזונט

משתמש צעיר
חייבים בקישור עירית ירושלים, יש 17 רשויות שיש להם קישור עצמאי, באותם רשויות צריך להגיש באמצעות הקישור שלהם, ולא ניתן להגיש באמצעות קישור משרד הפנים.
ירושלים היא אחת מהם.
המערכת נותנת אפשרות של ירושלים
גם בקישור הכללי

1696770200151.png

אביה.

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
@אשל חב''ד,
זוג קלאסי - צעיר שהאישה מכניסה כמינימום והבעל אברך
יהיו זכאים במרבית הסיכויים?
לא הצלחתי להבין זאת מהאתרים השונים.

שושן ורד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
יש עדיין חלוקה של תווים למרות המלחמה?
קיבלנו הודעה טלפונית @אשל חב"ד לעדכן נתונים ושאנחנו זכאים זה היה כבר לפני יותר מחודש אך לא קיבלנו עדיין.

מאירלה

משתמש מקצוען
שואלת למישהי איך מצהירים על סכום הכנסה לארנונה לעובדת משק בית שרק מדווח לביטוח לאומי ולא מוציא תלוש?

שטוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אפשר כבר להגיש בקשה לעיריית בני ברק?
(עד מתי אפשר להגיש?)
תודה!

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
בלת"ק

מה עושה מי שזרק בתום לב את הכרטיסים (חשבנו חד פעמי-)
צריך להגיש בקשה? יקבל חדש אוטומטית?

שווה שווה

משתמש פעיל
אשמח מאוד לדעת מה קורה!!
@אשל חב"ד
בבדיקה בטלפון דיוחו על זכאותי (מודיעין עילית)
ומאז לא קיבלתי אף עידכון, כרטיס, הודעה, משהו
יש משהו שאני צריכה לעשות?

לומדעס

משתמש חדש
אצלי הודיעו בטלפון שאני ישלח להם ת ז כנראה עקב מעבר לעיר אחרת, מי יודע תוך כמה זמן זה מתעדכן?
נראה קצת שהם לא עומדים בעומס.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה