דרוש מידע תווי המזון בדרך!!

מצב
הנושא נעול.

טייסת

משתמש פעיל
אנחנו נבדוק אצלנו אם קיימת תופעה שכזו.
לא אמורים להיות כמה שבועות במצב הדפסה.
אלו שבהדפסה זה כאלו שהגיעו אלינו מהרשויות בערב יום כיפור או לאחר מכן (היו מעט מאוד ימי עבודה מאז).
@אשל חב"ד
בדקת את הענין?
היינו זכאים מהרגע הראשון וכאמור כבר כמה שבועות אומר בהדפסה יגיעו תוך 3 שבועות.
אודה מאד לבדיקתך,
תודה רבה!

שכויח

משתמש מקצוען
@אשל חב"ד אני התקשרתי בקו לישמוע אם אני זכאי ושמעתי "נמצאה 2 זכאים "שגיאה"" מה זה אמור להיות לא קיבלתי עדיין שום טלפון או עדכון ויש לי הנחה הארנונה
אשמח לעזרה מה עלי לעשות תודה

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל חב"ד אני התקשרתי בקו לישמוע אם אני זכאי ושמעתי "נמצאה 2 זכאים "שגיאה"" מה זה אמור להיות לא קיבלתי עדיין שום טלפון או עדכון ויש לי הנחה הארנונה
אשמח לעזרה מה עלי לעשות תודה
המשפט שאמרת ששמעת לא ברור ולא מובן, במקרה שיש שגיאה ואתה מתקשר בבמהלך יום העבודה בשעה שהמוקד פתוח אתה מועבר למענה אנושי ושם יודיעו לך מה השגיאה.

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אבל כבר לפני 25 ימים אמרו לנו שהמשלוח בדרך

ואין עד עכשיו שום תגובה
כנראה שהוא עדיין בדרך.
היו 50 אלף משפחות ששמעו שהמשלוח בדרך והוא הגיע אליהם.
סביר שיגיע גם אליכם בסוף.
כפי שכתבתי קודם עקב המצב הביטחוני צפויים עיכובים.

פינחס רוזנצוויג

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
קבלתי הנחה בארנונה לפני שבועיים, אני צריך להגיש בקשה באופן אישי, או שמספיק לי שהעריה תדווח?

malky gl

דרך מנצחת לנראות עסקית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מה המספר של פתחון לב?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה