דרוש מידע תווי המזון בדרך!!

מצב
הנושא נעול.

כולם

משתמש חדש
אם אני עכשיו מסדר את ההנחה בארנונה האם זה מתעדכן גם לתווי מזון או האם בגלל שרק עכיו אני מסדר את ההנחה אני צריך להגיש בקשה נפרדת לתווים המזון

כולם

משתמש חדש
אשל חב"ד אשמח אם תתייחס לשאלה אם אתה פה...
תודה
אם אני עכשיו מסדר את ההנחה בארנונה האם זה מתעדכן גם לתווי מזון או האם בגלל שרק עכיו אני מסדר את ההנחה אני צריך להגיש בקשה נפרדת לתווים המזון וכמה זמן יקח בכל אופן עד שאקבל את התווים

כולם

משתמש חדש
האם זה מיידי או כמו שמישהו כתב פעם שזה עד שעירייה תעדכן שוב וזה לוקח זמן או שזה כרגיל אשמח אם תעה אשל חבד ותודה רבה על כל המידע

משה שיין

משתמש חדש
א. הטעינו לי בהתחלה 995 ש"ח וכפי שהבנתי כאן הכרטיס מספיק ל-1000 ש"ח, לא שאני מתקטנן סתם מסתקרן.

ב.איך עובדת הטענה חוזרת? קיבלתי 3 פעמים טלפון שבקרוב יטען הכרטיס, ובינתיים רק פעם אחת מהם נטען, מישהו יודע מה זה 'בקרוב'?

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
א. הטעינו לי בהתחלה 995 ש"ח וכפי שהבנתי כאן הכרטיס מספיק ל-1000 ש"ח, לא שאני מתקטנן סתם מסתקרן.

ב.איך עובדת הטענה חוזרת? קיבלתי 3 פעמים טלפון שבקרוב יטען הכרטיס, ובינתיים רק פעם אחת מהם נטען, מישהו יודע מה זה 'בקרוב'?
א. היו הרבה כרטיסים שהיה בהם יתרה ישנה של כמה אגורות או כמה שקלים ולכן הלכנו על מספר שיתן מענה.
ב. "בקרוב ממש"

rcev h

משתמש חדש
@אשל חב"ד קיבלתי הנחה 90% בירושלים כבר לפני שבועיים וחצי, ובדיקה טלפונית במערכת הממוחשבת אומרים שאיני זכאי
מה עושים?
תודה מראש

פרפר האלפים

משתמש צעיר
צילום מקצועי
הנה סוף סוף שמעתי מה שאומרים בטלפון שהבאתי אתמול 0732278252
הפעם הם התקשרו לאשתי ,
הקלטתי את זה ומצורף,
בהתחלה הם אומרים ששמכם או פרטיכם משהו כזה
אינם נמצאים במערכת
וכשבדקתי קצת מקצת מה אומרים גיליתי שזה
קישור מפתחון לב ואני שייך לישרושלים שייך לאשל חב"ד

א) מישהו יכול להסביר בדיוק מה שומעים בהקלטה
ב) אם אני שייך לאשל למה מביאים לי קישור של פתחון לב ??
כבר ידוע לך מה הם אומרים שם?
הם מתקשרים אלי שוב ושוב

213765

משתמש פעיל
איך בודקים אם אני זכאי?
70 אחוז הנחה בארנונה מזכה?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה