דרוש מידע תווי המזון בדרך!!

מצב
הנושא נעול.

מנעד

משתמש פעיל
@אשל חב"ד אנחנו מקבלים 80% הנחה בארנונה בגלל קצבת נכות
אנחנו זכאים אוטומטית לתווים? או שצריך להגיש בקשה?

genius

משתמש פעיל
התקשרתי למספר של אשל חב"ד ואמרו לי שמאושר לנו אבל צריך לשלוח צילום ת"ז למייל,
מה זה אומר? ומתי יטעינו לי את הכסף??

חזי סגל

משתמש חדש
מי שגר בבני ברק בדירה ללא טאבו אך עומד בקריטריונים לקבלת הנחה בארנונה, מה עליו לעשות?????

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
@אשל חב"ד
  1. שאפו גדול על הזמינות שלכם כאן בפורום. ברוכים תהיו.
  2. במקרה שנולד ילד לאחר קבלת ההנחה. האם ואיך ניתן לעדכן, ומהו התאריך הקובע לעניין כמות הילדים?
  3. כתבתם שלאחר ניצול כל הכרטיס הוא יטען מחדש. זה מיידי? כלומר אם אני קונה קניה של 500 ש"ח ונותר לי בכרטיס 200 ש"ח, האם אני יוכל לשלם רק בכרטיס או שאני יצטרך להשלים במזומן והכרטיס יטען שוב רק לאחר כמה שעות?
  4. בעבר היה בעיה אם היה בקניה בקבוק יין אחד וזה פסל את כל הקניה, יש פיתרון לזה?
1. תודה.
2. אנחנו זה תלוי ברשות המקומית, ולא ניתן לתת תשובה חד משמעית בענין, יש רשויות שמוכנות לאשר את זה ויש כאלה שלא, גם לגבי התאריך הקובע זה תלוי בהם.
3. אחרי כמה שעות.
4. לא ניתן לרכוש אלכוהול, סיגריות ומכשירי חשמל, כל קניה כזו באמצעות הכרטיס תגרום לבעיות.

DDESIGN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לכם את רשימת החנויות שמכבדות את הכרטיס ?

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מה אם הגשתי בקשה להנחה בארנונה איך אני יכול לוודא שאני אקבל את תווי המזון
אם תאושר ההנחה של 70 אחוז ומעלה מסיבות כלכליות, תאושר גם לגבי זכאות לתווים.
לוודא תוכל רק אחרי שהבקשה תיבדק ותאושר על ידי הרשות.

ישראל פריי

משתמש רשום
אם הגשתי בקשה להנחה בארנונה לפני שבועיים ועדיין לא הגיע לי אישור על כך מה עלי לעשות ?

sap13

משתמש מקצוען
היום פתחון לב התקשרו. והתקליט שאל אם יש לנו או אין. ובמידה ואין אז נקבל לאחר 21 יום.

בעילום שם

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
@אשל חב"ד
הטעינו לנו בכרטיס 995 ש"ח, בעוד שיש לנו יותר מעשרה ילדים, מה יכולה להיות הסיבה לכך?

יישר כח על הסבלנות לענות לכולם.

אשל חב"ד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה