דרוש מידע תואר ראשון במקום חרדי-

ברוכה תהיי

משתמש מקצוען
עם למדתי טיפול רגשי עם תעודה לא מוכרת
ואני רוצה להיכנס למקומות ציבוריים מה שווה לי ללמוד ואיפה??
מחפשת מקום עם תעודה מוכרת.....
תואר טיפולי, ועדיף תואר שני.
איזה? תלוי לאיזה קהל יעד את מכוונת, מה כבר יש לך, וכמה את רוצה להשקיע.

פ.נ

משתמש מקצוען
תואר טיפולי, ועדיף תואר שני.
איזה? תלוי לאיזה קהל יעד את מכוונת, מה כבר יש לך, וכמה את רוצה להשקיע.
לכיוון הקטע של הנערות ונשים
אניכבר יש לי טיפול רגשי(ממוסד שאינו מחכר)
לא משנה כמה להשקיע
רוצה להיכנס רציני לתחום חזק

שרהלה

משתמש מקצוען
יש 3 מסלולים
תנך
אנגלית
חינוך מיוחד
הבנתי שזה דרך הטלפון, ופעם בחודש פרונטלי.
והם לוקחים 23000 בערך!!!
זה לא חוצפה???
המרצה לא עולה להם כמו שהיא מגיעה למקום.
אני למדתי שם לפני חמש שנים.
כל שבוע הגענו+קורס קיץ יומיומי ושילמתי בערך 17,00 ש"ח.

טוב.

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בצפון יש גם את מכללת גורדון
יש להם תכנית תלם
לחרדים
קבוצות בהפרדה
רוב הלימודים מהבית
וגם השלמה לתואר בשנה

נערך לאחרונה ב:

ברוכה תהיי

משתמש מקצוען
לא זה ולא זה
אז או שתעשי תואר במדעי החברה והרוח (הכי קצר, ככל הידוע לי) ואז תואר שני בטיפול באומנות כלשהו (תבדקי קודם שבאמת מקבלים את מדעי החברה כתואר ראשון קביל למגמה זו)
או שתעשי תואר ראשון בעבודה סוציאלית- ששווה וקביל בזכות עצמו פותח המון דלתות.
אם אין לך בגרות ופסיכומטרי- כנראה שתצטרכי מכינה,
אם את מעל גיל 30- יש אי אילו הקלות במכינה (או ויתור. אין לי מושג).
באופציה הראשונה של מדעי הרוח והחברה יש אפשרות ללמוד באו"פ- שהרוב מקוון ואין תנאי קבלה של בגרויות ופסיכומטרי.

זה מסלול קשוח ותובעני, אבל תראי את עצמך בעוד כך וכך שנים: מעדיפה למצוא את עצמך עם תעודה מוסמכת, או בלי?

חנילוש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לגבי תואר ראשון - מכללת הרצוג, על שלל שלוחותיה - (נוות ישראל וכו') מבחר, מכללת תלפיות, בית ברל, מכללה ירושלים האקדמית גורדון, כמעט כל המכללות מציעות תכנית כלשהי עבור חרדיות,
לגבי תואר שני בתרפיה במוזיקה, - בקריה האקדמית אונו מתכננים לפתוח איזושהי קבוצה עוד שנה לנשים, (הם גם בקטע של להקל על חרדיות אז שווה לבדוק מה קורה עם התכנית הזאת..)
אבל!!!!
כשניגשים לתואר שני טיפולי צריך קורסי חובה בציון עובר של 80 או 70,(תלוי מכללות..) תבדקי בכל תואר שהוא נותן לך את הנקודות הללו, מדובר על קורסים בפסיכולוגיה, פסיכופיזיולוגיה, פסיכופתולוגיה, תיאוריות באישיות, סטטיסטיקה מחקר איכותני וכו' ועוד כמה דברים שאני לא זוכרת.
אגב לא משנה מה פורמט הלימודים, שכר לימוד הוא אונברסיטאי ונע בין 10.000 - 30.000 לשנה (תלוי לפי מכללה או אונברסיטה או סמינר למורים..)
המון הצלחה. מעדכנת מראש שתרפיה במוזיקה היא מקצוע שלאישה חרדית כיום ממש מסובך ללמוד אותו, - המקומות היחידים שמלמדים אותו הם" אונברסיטת בר אילן פעם בשנתיים, מכללת דוד ילין, אונברסיטת חיפה, המכללה האקדמית לוינסקי, באונו הם פתחו את התכנית אבל עוד אין להם בוגרים בעלי התואר הנכסף, והם מתנים את הענקתו באישור המל"ג - במידה והמל"ג לא ייאשר זה יהיה תואר בתרפיה באומנויות

פ.נ

משתמש מקצוען
אז או שתעשי תואר במדעי החברה והרוח (הכי קצר, ככל הידוע לי) ואז תואר שני בטיפול באומנות כלשהו (תבדקי קודם שבאמת מקבלים את מדעי החברה כתואר ראשון קביל למגמה זו)
או שתעשי תואר ראשון בעבודה סוציאלית- ששווה וקביל בזכות עצמו פותח המון דלתות.
אם אין לך בגרות ופסיכומטרי- כנראה שתצטרכי מכינה,
אם את מעל גיל 30- יש אי אילו הקלות במכינה (או ויתור. אין לי מושג).
באופציה הראשונה של מדעי הרוח והחברה יש אפשרות ללמוד באו"פ- שהרוב מקוון ואין תנאי קבלה של בגרויות ופסיכומטרי.

זה מסלול קשוח ותובעני, אבל תראי את עצמך בעוד כך וכך שנים: מעדיפה למצוא את עצמך עם תעודה מוסמכת, או בלי?
ברור עם תעודה מוסמכת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה