שתי סגנונות לכורות האם זה יתקע לי את השליפה לתוכן ענינים,

אלף-בית-גימל

א. ב. ג.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בעימוד יש לי כותרות שמתחילות בתחילת עמוד ורציתי להוריד אותם מעט מראש העמוד בשביל שיהיה לי גם מקום לעיטור שיבוא בסוף, אז עשיתי סגנון נוסף עם קו פסקה מעל שדוחף את הכותרת מלמעלה, ואת כל הכותרות שמתחילות בתחילת עמוד אני על הדרך אני מסגנן בסגנון הזה,
אבל כעת אני בעצם עומד על דעתי שאולי זה יפריע לי בשליפה לתוכן ענינים,
א. האם זה יפריע? ב. ואם כן מה הפתרון?

קבצים מצורפים

• כותרת בתחילת עמוד.PNG
    כותרת בתחילת עמוד.PNG
    KB 38.3 · צפיות: 27

צח מלול

עימוד מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
הוא לא ישלוף את הסגנון שאתה רוצה שיישלף.
במצבים כאלה אני משחק בהגדרות תיבת הטקסט, קונטרול B, ושם אני נותן דחיפה פנימה איפה שצריך.

hamefoar

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
יש צד לומר שעדיף לעשות העיצוב הזה בסגנון הכותרת, כדי שיהיה אפשר אח"כ לשלוט על העיצוב באופן גורף, גם לגבי מיקומים בעמוד.

מה שאני עושה בכזה אופן כלפי תוכן הענינים, לפני השליפה אני פותח חיפוש והחלפה ומחליף את סגנון ב' בסגנון א', (כך שכעת כל הכותרות מסגנונות בסגנון א'), ואז שולף את תוכן הענינים ומדביק אותו בקובץ אחר, ואז חוזר לקובץ ממנו נשלף התוכן, ויוצא ממנו ללא שמירה כדי שלא ישמור את החלפת הסגנון. (כן ניתן לעשות Ctrl Z).

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
א. למה לא לעשות בכל הכותרות ככה?
ב. בשליפה אפשר לשלוף כמה סגנונות, אז לא הבנתי מה הבעיה?

אלף-בית-גימל

א. ב. ג.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
א. למה לא לעשות בכל הכותרות ככה?
כי אתה יכול פתאום ליפול עם פס לבן בטקסט מעל כותרת באמצע עמוד, למרות שלכאורא זה לא אמור לקרות כי יש מרווח בין הטקסט לכותרת, אבל לך תדע,
ויוצא ממנו ללא שמירה כדי שלא ישמור את החלפת הסגנון. (כן ניתן לעשות Ctrl Z).
יישר כח,
נ.ב. אבל לכאורא בכאלה פעולות אני כבר עושה שמור עותק, ובקובץ המועתק אני עושה כאלה פעולות, ולא על קובץ עצמו, הרבה יותר בטיחותי,

עמירם יוסף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
כי אתה יכול פתאום ליפול עם פס לבן בטקסט מעל כותרת באמצע עמוד, למרות שלכאורא זה לא אמור לקרות כי יש מרווח בין הטקסט לכותרת, אבל לך תדע,

יישר כח,
נ.ב. אבל לכאורא בכאלה פעולות אני כבר עושה שמור עותק, ובקובץ המועתק אני עושה כאלה פעולות, ולא על קובץ עצמו, הרבה יותר בטיחותי,
שום פס לבן
תעשה גודל 0 וצבע 0

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה