עזרה שערוריה כעת במירון!! מי יכול לעזור??

מצב
הנושא נעול.

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
תפסיקו כבר עם שמירה על החיים.
אנשים במצב מסכן חיים לא יכולים לסוע בתחבורה ציבורית למירון. נקודה. וזה ממש לא מצב חדש או לא ידוע.
וגם אם בן אדם לא יודע ונתקל באוטובוס כזה בהפתעה, הוא אמור לרדת ממנו ולא לחכות שחייו יזלו ממנו כי אף אחד לא קם.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
תפסיקו כבר עם שמירה על החיים.
אנשים במצב מסכן חיים לא יכולים לסוע בתחבורה ציבורית למירון. נקודה. וזה ממש לא מצב חדש או לא ידוע.
וגם אם בן אדם לא יודע ונתקבל באוטובוס כזה בהפתעה, הוא אמור לרדת ממנו ולא לחכות שחייו יזלו ממנו כי אף אחד לא קם.
אולי לא שמת לב אבל מדובר באדם מבוגר שכבר התיישב והקימו אותו.

sss8584

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש פה עירבוב בין כמה סיפורים
מה שאני סיפרתי על אדם שנהרג זה היה בתחנה
ויש סיפור אחר על אדם שהקימו אותו ממושבו

משפחת לוי...

משתמש מקצוען
1. אני לא פעם ולא פעמיים חזרתי נסיעות של שעות בעמידה כשנתתי את מקומי לאשה שיותר קשה לה לעמוד גם ללא סיבות מיוחדות
2. אני משום שלום בית שתקתי ולא אמרתי לאותו ילד אתה צריך להתבייש מאשתך להתנהג כך , ואם היא לא מבינה את זה תסביר לה שיש לה חוסר ב........
איך אומרת הפרסומת "אם זה היה סבא שלך איך היית מתנהג!"

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ולכן כל אדם מבוגר אמור לא לעלות לאוטובוס מחשש שיקימו אותו.
ברור... איך הוא לא הבין מראש שקדושת הזו"צ חשובה יותר?!
...
אני לא יודעת מה עם אנשים מבוגרים.
אני אדם צעיר וכבר קרה לי ששינתי תכניות כדי לא לעלות על אוטובוס ממירון. (או כבר עשור אני לא נוסעת בתח"צ לכותל בחול המועד, ועוד ועוד)
כן. צריך לקחת את זה בחשבון שעליה על אוטובוס ממירון בזמנים מסוימים לא מתאימה לכלל האוכלוסיה. עצוב מאד. אבל אי אפשר לעצום עיניים.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אני לא יודעת מה עם אנשים מבוגרים.
אני אדם צעיר וכבר קרה לי ששינתי תכניות כדי לא לעלות על אוטובוס ממירון. (או כבר עשור אני לא נוסעת בתח"צ לכותל בחול המועד, ועוד ועוד)
כן. צריך לקחת את זה בחשבון שעליה על אוטובוס ממירון בזמנים מסוימים לא מתאימה לכלל האוכלוסיה. עצוב מאד. אבל אי אפשר לעצום עיניים.
באותה מידה יכלנו להגיד שהיא גם לא מתאימה בזמנים מסוימים לזוגות שרוצים לשבת ביחד. או לנשים הרות.
זה מגוחך.

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
באותה מידה יכלנו להגיד שהיא גם לא מתאימה בזמנים מסוימים לזוגות שרוצים לשבת ביחד. או לנשים הרות.
זה מגוחך.
ברור.
נושא השרשור הוא שערוריה במירון. זה בדיוק זה ולא רק אתמול בערב.
לא באתי להצדיק ולהגיד שזוצ קדם לאדם מבוגר.
באתי לאמר שבזמנים של כאוס כל דאלים גבר.

נחמי ברלינגר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זה ממש עגום שבמקום לסייע לציבור- הערבים של נתיב אקספרס נותנים לנו לבלוע אחד את השני
עלינו בצפת באוטובוס של 10 - כולם רוצים להגיע לבני ברק לפני 12:30 להחליף אוטובוס - ואופה הביאו אוטובוס אחד - לכמות של כ300 אנשים -
כפי הנראה הרבה אנשים נאלצו לישון איפשהו - - -
וכשראו את המציאות של ההתנפלות על האוטובוס- במקום לשלוח עוד אוטובוס- שאגב היה הרבה אוטובוסים חונים שם בתחנה מרכזית -
מצאו רעיון מקורי - שלחו שני אנשי ביטחון לעזור בדחיסת האנשים - ושחררו את האוטובוס עם תכולתתו הדלה יחסית - אנשי הביטחון אמרו לכל השאר שיחכו לאוטובוס הבא...
בתוך האוטובוס המצב היה מרתק- כל האוטובוס היה או זוגות- ובעיקר בחורים -
ילד אחד מכל הממתינים לא עלה על האוטובוס-
כי במצב זה כל דאלים גבר!!!!!!

אז כן
היה משפחות אם ילדים שלא הצליחו לעלות לאוטובוס של 7
גם לא לאוטובוס של 10

למה כן?
ד' יודע...

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
אין לי מושג ולא מעניין אותי איך וחמה זכה ישראל כץ בפריימריז.
אבל אני שואלת מתוך סקרנות.
האם הסתובבת בשנים האחרונות בארץ וראית את השינויים הענקיים והמבורכים שישראל כץ עושה בנושאי התחבורה בארץ?
האם אתה זוכר עוד שר תחבורה שעשה, קידם, ושינה כמוהו?
הוא עשה הרבה, המון אפילו, בצורה מדהימה, אבל רק לרכבים פרטיים.
בתחבורה ציבורית הוא ממוקד בפרוייקטים גרנדיוזיים וראוותניים, ולא בשיפור השירות לאזרח הקטן שנוסע עם אוטובוס פשוט ואפור.

ואגב, תושב צפת שדיברתי איתו אתמול בלילה צחק ואמר לי כך, ציטוט: כולנו מתפללים שנתיב אקספרס לא יוחלפו לעולם. חצי מהעיר פה עושים משכורת חודשית מתביעות חזורות ונשנות על שירות לקוי...

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
זה ממש עגום שבמקום לסייע לציבור- הערבים של נתיב אקספרס נותנים לנו לבלוע אחד את השני
עלינו בצפת באוטובוס של 10 - כולם רוצים להגיע לבני ברק לפני 12:30 להחליף אוטובוס - ואופה הביאו אוטובוס אחד - לכמות של כ300 אנשים -
וכשראו את המציאות של ההתנפלות על האוטובוס- במקום לשלוח עוד אוטובוס- שאגב היה הרבה אוטובוסים חונים שם בתחנה מרכזית -
מצאו רעיון מקורי - שלחו שני אנשי ביטחון לעזור בדחיסת האנשים - ושחררו את האוטובוס עם תכולתתו הדלה יחסית - אנשי הביטחון אמרו לכל השאר שיחכו לאוטובוס הבא...

אז כן
גם לא לאוטובוס של 10

למה כן?
ד' יודע...
אותו דבר בקו 3.
גורמים לציבור להפוך לחיות. (ישראל כץ, בדיוק היום, מזכיר לך משהו?)

הארז

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
האם הסתובבת בשנים האחרונות בארץ וראית את השינויים הענקיים והמבורכים שישראל כץ עושה בנושאי התחבורה בארץ?

קישור לדו"ח מבקר המדינה

רִפְקִי.

משתמש סופר מקצוען
כתבתי פעם בנושא ואכתוב שוב:
התלונות - הן תלונות מוצדקות ונכונות, וחברות התחבורה יכולות לדעת מראש על זמנים עמוסים ולהתארגן בהתאם. אבל מי שזוכר את ימי אגד, אין לו אפילו תלונה אחת.
כל האשכולות של הירושלמים על קוי הכותל קטנים על מה שעברו תושבי צפת עם השירות הלקוי של אגד, וכשנתיב אקספרס נכנסו התרחש שינוי משמעותי ובלתי אפשרי לטובה. יוצאים הרבה יותר אוטובוסים, הרבה יותר קוים, יש יותר גמישות בשינויי מסלול בשעות עומס ולחץ, ובדרך כלל מי שכועס וזועם על "הערבים האלו" הם או תושבים חדשים בצפת, או אורחים שלא מכירים את ההיסטוריה של התחבורה.
כשאני קוראת את אשכולות הזעם של נוסעים ממורמרים בירושלים, בני ברק, מודיעין עלית וכד', אני יכולה רק להודות על זה שיש מקומות שבהם כן יש מכרזים, ולא אכפת לי כמה פוליטיקות היו שם - כנראה שגם היו סעיפים יעילים באותם המכרזים, וכולי תקווה עבור תושבי המרכז שיפתחו את קווי הנסיעות שם גם למכרזים פתוחים.
ו @נתן גלנט , הרבה יותר כסף עושים פה ממכשירי התיקוף שלא עובדים, דבר שקורה כמעט על בסיס קבוע...

vhsvchch

משתמש מקצוען
מכבד את אדון כץ להניח את רכב השרד ליום בשבוע, שירגיש מה נתיניו עוברים...

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה

תן חיוך!

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג

אז כן
גם לא לאוטובוס של 10

למה כן?
ד' יודע...
הייתי שם. ב10
זוועה!
אין לי מילים אחרות לתאר את זה.
יש לציין את הנהג המקסים!! של 982 של 10 שעשה הכל ע"מ לעזור לכמה שיותר אנשים וחיכה בתחנה עד שווידא שמוציאים אוטובוס נוסף

(הנהג היה אברך חסידי ולא ערבי)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה