שם לעסק מה דעתכם ?

תקוה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קהילת הספרנים
2 שמות מוכרים.
נסי משהו חדש שימתג אותך בלבד. בלי קונוטציות לדברים אחרים.
יעמידו אותך כמתחרה שלהם וירצו תוצאות גם....

(זו דעתי האישית, עשי כמיטב הבנתך)

דובדבני

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
שם אמור להוות מהות של עסק. מסיבה זו עלינו לדעת את שאר הדברים שהגדרת לעצמך. כגון, קהל יעד, ערכים, ייחודיות מול המתחרים, הגדרה מדוייקת של המוצר וכד'.
בהצלחה.

רוז

משתמש רשום
אני מעונינת לפרסם מודעה בעיתון מקומי .
על שרות עריכת וידיאו .עריכת קליפים ברמה גבהה .
אני מחפשת שם קליט עם צליל יפה
תודה רבה

נתנאלה

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
שבוע טוב,

אני מנסה לחשוב, אם לא הייתי רואה את האשכול הזה, והייתי צופה במודעה שלך עם המילה catch, או עם המילה point

בתור ישראלית ממוצעת, לא הייתי משייכת את השם בשום אופן עם עריכת וידיאו, אלא אם כן הייתי מסתכלת באותיות הקטנות, או לכל הפחות בסלוגן ורואה שבזה המדובר

גם את המושג time line מכירים רק עורכי הוידיאו

הייתי מציעה לך לחשוב על מושגים שמוכרים לאנשים שלא מהתחום, ללקוחות העתידיים שלך, משהו שכל מנהל/ת/מורה/אמא לבת מצוה/וכו' יוכלו לזהות כקשור לסרט או לקליפ ולא משהו שמוכר רק לחברה מהתחום

בהצלחה

מי אני

משתמש רשום
גם אני כשקראתי את שני השמות לא ידעתי מה זה . פשוט וידיאו זה לא התחום שלי.
מכאן עולה השאלה, לגבי כל השמות באנגלית, ופוגשים את זה הרבה בכל מיני עסקים: מין תובנה שאנגלית יותר מוצלח וסטייליסטי, על אף שלא תמיד המילה מובנת.
האם זה מומלץ? האם זה מרשים גם כשלא מבינים? אם אפשר שמומחים יענו. תודה.

עדיאל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
התשובה היא לא, אנגלית היא מגוחכת כשהיא לא במקומה. קרי, כאשר החברה/היוצר ישראלי למהדרין, הלקוח אמור להיות אף הוא צברי, מה פה אנגלית. זה רק מציג נסיון עלוב להשתדרגות, מזכיר לי את החברים בכיתה ב' שניסו בכל כוחם לשרבב לסלנג ר' מתגלגלת ואמריקאית...
אולי אני טועה.

שם עברי קצר, קולע, ומטיב להציג את מה שברצונך להציג, יתאים פי אלף.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה