שכר המורים החרדים\חרדיות הגיע הזמן לזעוק די !!! מגיע למורים ולמחנכים ה-ר-ב-ה יותר!!!

מצב
הנושא נעול.

רק טוב בעולם

משתמש רשום
אני קשורה לכמה עמותות מהמגזר הכללי ורואה וידעת כמה יש לעמותות של החנוך מיוחד והחנוך הרגיל.
מצטרפת לזעקה.
עושק כפשוטו, למה עושק?
כי הרבה עמותות לא עובדות על פי החוק.
אלא עושות מה בא להם.
פיטורין בחודשי החופש.
הכסף היכן???? למנהלים כמובן!!!

פינגווין

משתמש מקצוען
אתייחס כאן לכמה נקודות
א. אני מדברת על מורה שעשתה בי איי וגמולים, זה כמובן לא אמור לעלות לה אם היא דואגת להחזר שכר לימוד, וזה לא מסובך.
ב. זה כולל נסיעות ומעונות, אבל גם בציבור הכללי זה ככה. וזה גם כולל החזר שיחות טלפון שלא באמת עולות לנו.
ג. אני מכירה באופן אישי כמה כאלה שעונות לנתונים שציינתי, חבל שאני לא יכולה לחשוף את זהותן.
ד. אין הבדל בין משכורת של מורה במשרה מלאה בז'-ח' לבין מורה בא'-ו'. גם אני לא האמנתי עד שבדקתי עם מישהי שמתעסקת בזה. ההבדל היחיד (והקטן...) הוא שמורה בז-ח צריכה לעבוד 21 שעות, ואם היא מחנכת 19 שעות וזה נקרא משרה מלאה. והמורה בא'-ו' צריכה לעבוד 24 שעות ומחנכת 22. ותוסיפו להנל שעת התנדבות.
ה. כמובן אני מדברת על מורה שיש לה משרת אם, וזה מוסיף עוד עשר אחוז. (כל אמא לילדים מתחת גיל 18 עונה על ההגדרה.
היא מקבלת את הגמולים שמגיעים לה- מחנכת- גמול חינוך, מורה מקצועית- גמול פיצול או גמול עברית/אנגלית וכו'
ו. תבדקו כל פרט קטן, נסיעות? מעונות? הבראה וביגוד? (בחודשי החופש, תוספת של כ-40 אחוז מהמשכורת בחודשים אלו) עדכון הגמולים וכו'?
ז. התלושים באמת קטסטרופליים, אבל לא רק בחנ"ע, אלא בהמון מקומות (שרוצים להסתיר כל מיני משחקים...) אז בואו נדאג להבין אותם, למרות הקושי. אחראיות השכר בחנ"ע מבינות את התלושים מצוין, קדימה... זו העבודה שלהן.
ח. ואחרון... נכון יש עוולות, יש אנשים לא בסדר וזה בגלל היצע וביקוש שקיים בכל סוג עבודה שתחפשו במגזר שלנו. לפחות נצמצם פערי שכר.
בהצלחה!

שינדלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אתייחס כאן לכמה נקודות
א. אני מדברת על מורה שעשתה בי איי וגמולים, זה כמובן לא אמור לעלות לה אם היא דואגת להחזר שכר לימוד, וזה לא מסובך.
ב. זה כולל נסיעות ומעונות, אבל גם בציבור הכללי זה ככה. וזה גם כולל החזר שיחות טלפון שלא באמת עולות לנו.
ג. אני מכירה באופן אישי כמה כאלה שעונות לנתונים שציינתי, חבל שאני לא יכולה לחשוף את זהותן.
ד. אין הבדל בין משכורת של מורה במשרה מלאה בז'-ח' לבין מורה בא'-ו'. גם אני לא האמנתי עד שבדקתי עם מישהי שמתעסקת בזה. ההבדל היחיד (והקטן...) הוא שמורה בז-ח צריכה לעבוד 21 שעות, ואם היא מחנכת 19 שעות וזה נקרא משרה מלאה. והמורה בא'-ו' צריכה לעבוד 24 שעות ומחנכת 22. ותוסיפו להנל שעת התנדבות.
ה. כמובן אני מדברת על מורה שיש לה משרת אם, וזה מוסיף עוד עשר אחוז. (כל אמא לילדים מתחת גיל 18 עונה על ההגדרה.
היא מקבלת את הגמולים שמגיעים לה- מחנכת- גמול חינוך, מורה מקצועית- גמול פיצול או גמול עברית/אנגלית וכו'
ו. תבדקו כל פרט קטן, נסיעות? מעונות? הבראה וביגוד? (בחודשי החופש, תוספת של כ-40 אחוז מהמשכורת בחודשים אלו) עדכון הגמולים וכו'?
ז. התלושים באמת קטסטרופליים, אבל לא רק בחנ"ע, אלא בהמון מקומות (שרוצים להסתיר כל מיני משחקים...) אז בואו נדאג להבין אותם, למרות הקושי. אחראיות השכר בחנ"ע מבינות את התלושים מצוין, קדימה... זו העבודה שלהן.
ח. ואחרון... נכון יש עוולות, יש אנשים לא בסדר וזה בגלל היצע וביקוש שקיים בכל סוג עבודה שתחפשו במגזר שלנו. לפחות נצמצם פערי שכר.
בהצלחה!
מי שאני מכירה לא מקבלת נסיעות,
ויש לה ילד במטפלת פרטית.היא מקבלת פחות עם למעלה מ20! שנות ניסיון.
מידיעה.

A052

משתמש סופר מקצוען
אתייחס כאן לכמה נקודות
בהצלחה!
לא הבנתי, אתם מחשבים במשכורת החודשית גם את התוספות השנתיות (הבראה וביגוד)?

פינגווין

משתמש מקצוען
את לא צריכה להביא קבלה ממטפלת
מספיק שיש לך ילד מתחת גיל 3, ואם כמה, אז תקציב כפול.
מי שלא מקבלת נסיעות, הן גם לא עולות לה...
אם מישהי מקבלת פחות מ8000 ויש לה משרה מלאה, ויש לה 20 שנות נסיון
סליחה על המילה אבל היא שלומיאלית אמיתית, שתדאג לזכויות שלה.
וגם אם מישהי מקבלת פחות, זה לא 3000 כמו שאוהבים לקטר, וגם לא 5000

בשעות הקטנות

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
אתייחס כאן לכמה נקודות
בהצלחה!
זכור לי שמשיחה עם המפקחת אצלנו בבית הספר, הבנו שבכל מקרה משכורת הגג של המורות היא ב7000...
לא יודעת, כי בינתיים לא הגעתי לשם. ;)

A052

משתמש סופר מקצוען
זה גם קצת מוזר שאתם כותבים שזה כולל הנסיעות והמעונות שזה משתנה מאדם לאדם ומאיזור לאזור, זו היתה כוונת המשורר (שה"ח בנט) כשהתכוון למשכורת 8000 למורה מתחיל?

א. איזראעל

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אין לי מושג אם מדובר בעושק או לא,
עובדה אחת אני יודעת, אני מכירה שני מנהלי עמותות, שניהם חיים ברוחה כלכלית לא סטנדרטית.
זה לא מדליק למישהו נורה אדומה?

יולי בולי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
בנינו השכר של הגננות הכי גרוע
מקבלות שכר מינימום ועובדות כמו חמורות
לכן זאת הסיבה שהיום הרבה סמינרים סוגרים את מסלול גננות בגלל שאין ביקוש
ופעם שמעתי שמנהל סמינר ביקש מהעסקנים הנכבדים שלנו שיפעלו למען הגננות ויעלו את השכר שלהם
בגלל שאין ביקוש והוא נורא מפחד כי עוד כמה דורות לא יהיה מי שיחנך את ילדינו וזה ממש נכון!!

פינגווין

משתמש מקצוען
גננות, אני לא מכירה. רק מורות.
ויש מצב שמורה מתחיל יקבל 8000 בלי לקחת פרויקטים כמו סמינר כיתה, בלי תוספת מעונות (כי אין לו) ובלי כל מיני כאלה.
מצד שני- הוא יצטרך לעבוד יותר על משמעת, יותר שעות לשהות בביס, יותר נגישות להורים, ופחות ופחות כבוד והערכה מצד כל הנוגעים בדבר, הוא יצטרך למלא כל שיעור דיווח מפורט באתר ביה"ס ולא לקשקש משהו ביומן, לדווח ציונים ישירות לתלמידים עד תאריך יעד מסוים, לעשות מבחני השלמה (גרסא חדשה כל פעם) כמה שמתחשק לתלמידים ומתי שמתחשק להם כשהם חוד החנית, וזה רק דוגמאות.
העבודה שלנו היא יותר קלה, נקודה סוף פסוק.
אנחנו- צריכות לדאוג להוסיף עוד כמה הגדרות לתלוש לנו (סמינר כיתה, ריכוז מקצוע, מורה מאמנת, וכו') ותוספות בהוראה לא ממש מצריכות עבודה מי יודע מה.
ואם אין אני לי מי לי.

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
בנינו השכר של הגננות הכי גרוע
מקבלות שכר מינימום ועובדות כמו חמורות
לכן זאת הסיבה שהיום הרבה סמינרים סוגרים את מסלול גננות בגלל שאין ביקוש
ופעם שמעתי שמנהל סמינר ביקש מהעסקנים הנכבדים שלנו שיפעלו למען הגננות ויעלו את השכר שלהם
בגלל שאין ביקוש והוא נורא מפחד כי עוד כמה דורות לא יהיה מי שיחנך את ילדינו וזה ממש נכון!!

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
מישהי מכירה פה גננות ומה הסכום החודשי שלהן בערך בלי צהרון?
תלוי היכן.
גננות ב'גני חיידר' מקבלות 3500, לעומת זאת גננות ב'רשת הגנים של אגו"י' מקבלות כ-5000, סכום שלא עולה אף פעם.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה