שכר המורים החרדים\חרדיות הגיע הזמן לזעוק די !!! מגיע למורים ולמחנכים ה-ר-ב-ה יותר!!!

מצב
הנושא נעול.

שמחה כ

משתמש מקצוען
הכל נכוןןןןן, העושק זועק לשמיים
עבדתי בבית ספר מוכר שאינו רשמי וכך זה בדיוק מתנהל: שעות התנדבות, אין תשלום על חופשות וגם לא על שעות שמשתחררים -כשמסיימים ללמוד בשעה אחת בגלל ראש חודש או משהו כזה.. הכל מחושב לפי שעות . אין גם צפי מתי תקבלי תקן ותפסיקי לדווח על כל שעה. הכל לא ברור ופשוט כולן שותקות כי אין להן לאן ללכת עכשיו עם כמה ילדים בבית. הן לא יכולות לקחת סיכון והמערכת מנצלת את זה!!

אבי2000

משתמש סופר מקצוען
ממש אבל ממש לא! רחוק מזה!
מורה מתחיל בסביבות 6000 שח עם משרה מלאה.
15 שנות ותק עם תואר שני, ולפחות ריכוז אחד- סביבות 10 בנטו.
מתייחסת ליסודי
מה שכן, תנאים סוציאליים מלאים החל מהשנה הראשונה. שזה שווה המון.
זה מה שכתבתי, אז למה ממש ממש לא?

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
נו שוין
הכלבים נובחים והשיירה עוברת,

אין כאן שום חידוש מיוחד, לכל מי שקצת מכיר את התחום.
אם לא תקום תנועת מחאה רצינית, העסק הזה ימשיך להתנהל במתכונת של שטיבל.
וגם אם תקום תנועת מחאה, יספיק מכתב אחד בחצרות הנכונות, והכל יושתק באחת.
לא לשווא כותב תמיד יעקב ריבלין, שהכוח האמיתי במפלגות החרדיות, שייך למנהלי המוסדות והרשתות. הם 'חברי המרכז' האמיתיים.
אאל"ט הוא טען שפעם משה גפני ניסה להילחם בתשלומי ההורים המופקעים לתלמודי התורה, עד שהמנהלים הסבירו לו מיהו בעל הבית האמיתי כאן...

ט.פריד

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
לפני שתוקפים את ההנהלות. חשוב להדגיש שעל פי החוק מוסדות מוכר שאינו רשמי צריכים לשלם שכר כמו לעובדי משרד החינוך אבל הם מקבלים רק 75% מהפרופיל שנקבע לפי כל מיני ממוצעים ולא קשור בכלל לכמה שכר הם נדרשים לשלם בפועל. האם אתם ההורים מעונינים לשלם את ההפרש על מנת שהמורים יקבלו את שכרם המלא? לא ממש. אז המנהלים נאלצים לעשות כל מיני "קומבינות" על מנת להשיג את הכספים הללו והרבה פעמים זה אכן על גבם של המורים ובעיקר הגננות. רק כשהמגזר הזה יקבל מימון מלא נוכל להגיע לפתרון הבעיה. (נכתב מתוך הכרת תחום המימון למוסדות)

פנינה 99

משתמש סופר מקצוען
ההבדל הוא, שמורה בציבור הכללי חייב תואר, ומתוקצב ע"פ התואר.
אבל בחנוה"ע אין תארים, ולכן התקצוב בהתאם... (כמדומני שאם עושים תארים אז כן חייבים להעלות את השכר, אבל לא ממש מיישמים את זה)
ע"פ חוק תארים אקוילנטים אמורים להיות בדרגת שכר שוה ערך לאקדמי.

ותקם בעוד לילה

משתמש צעיר
הכל נכוןןןןן, העושק זועק לשמיים
עבדתי בבית ספר מוכר שאינו רשמי וכך זה בדיוק מתנהל: שעות התנדבות, אין תשלום על חופשות וגם לא על שעות שמשתחררים -כשמסיימים ללמוד בשעה אחת בגלל ראש חודש או משהו כזה.. הכל מחושב לפי שעות . אין גם צפי מתי תקבלי תקן ותפסיקי לדווח על כל שעה. הכל לא ברור ופשוט כולן שותקות כי אין להן לאן ללכת עכשיו עם כמה ילדים בבית. הן לא יכולות לקחת סיכון והמערכת מנצלת את זה!!
ידעתי גם ידעתי על הרבההההה מורות שסובלות בשקט בשקט, וזה מאוד כואב,

המציאות היא שישנם הרבה מורות משלנו, כל שמי שלא מתאים לה יש לה 100 מחליפות שישמחו לתנאים הזעומים וההזויים,

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
לא קראתי אבל תשמרו שמבקר המדינה לא ישמע אתכם...

בשעות הקטנות

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
לא קראתי אבל תשמרו שמבקר המדינה לא ישמע אתכם...
תודה על המידע. :)

לא יודעת על איזה מוסדות מדובר שם.
זה נראה הכפשה לשמה....
הישגים נמוכים? ספרים ישנים???
לא יודעת.
לא בבית ספרינו. בכל אופן.

מימימו

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
תודה על המידע. :)

לא יודעת על איזה מוסדות מדובר שם.
זה נראה הכפשה לשמה....
הישגים נמוכים? ספרים ישנים???
לא יודעת.
לא בבית ספרינו. בכל אופן.
גם אני הייתי בשוק כשראיתי את זה.. אולי צריך לשלוח לו לוחות מבחנים של תלמידות או לפחות מחברות היסטוריה...

דודקע

משתמש פעיל
האם ע"פ ההלכה מותר לרשת מתוקצבת ב100% לקחת כסף שמגיע לי ולגנוב אותו?
אני אשמח מאד לראות את כל הגנבים האלה אוכלים אותה ובגדול ומחזירים לי את הכסף
זה שהמדינה אומרת זה מגיע לך זה לא אומר שהוא חייב להעביר אליך את הסכום.

הר הבשן

משתמש מקצוען
גם אני הייתי בשוק כשראיתי את זה.. אולי צריך לשלוח לו לוחות מבחנים של תלמידות או לפחות מחברות היסטוריה...
אני ממש לא בשוק רמז הוא לא היתכווון לחינוך העצמאי ...וגם בחינוך העצמאי יש דברים...בעיקר אצל הבנים... שב''ה עיסוקם במקצועות קודש....ואין כאן המקום להאריך וד''ל..

משה משה משה משה

משתמש פעיל
אותי לא צריך לשכנע. אני מאותה הסירה.
במחשבה שניה,
פרסום דוח מבקר המדינה מגיע למורים ממש בזמן.
לפי האשכולות שנפתחו כאן לאחרונה היה נשמע שהמורים מרוויחים כמו בהייטק.
כנראה שאין לך מושג כמה מרויחים בהייטק

מיכל ב'

כתבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
כשהעבירו את המורים לאופק ולתמורה, (במגזר החילוני),
היו מלא מורים שהתלוננו שכבר היה עדיף להם שכר נמוך יותר,
ושעות נוחות כמו שהיו קודם לכן.
יודעת על הרבה מורים חרדיים שעובדים במגזר הכללי, שהציעו להם משרת אופק שזה אומר כ8 שעות ליום,
ושכר בהתאם, או משרה כמו ההעסקה הישנה, והם העדיפו לעבוד במגזר החרדי,
שזה אומר שכר נמוך יותר אבל לא משרה של כ36-40 ש"ש.

כך שכשאתן מחשבות ביוניק את השכר, קחו בחשבון שאין מורה חרדית שעובדת את כל השעות שעובדים מורים חילוניים.
כי 100 אחוזי משרה כאן, לא דומים ל100 אחוזים בציבור החרדי.
בקיצור, יש מצב גדול שאין עושק כזה גדול.
(ומי שרוצה להוריד את ה'תרומה' בחינוך העצמאי, יכול לשלוח מכתב ולבקש להוריד).

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

באבוד רשעים בינה • אתגר 112

לוח מודעות

למעלה