דרוש מידע שכר גלובלי או לפי שעה

tmr

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אני עובדת בתחום של הפקות,
עד עכשיו קיבלתי לפי שעה של ההפקה/ אירוע עצמו, היום כבר התקדמתי ויש לי סמכויות גדולות יותר שכוללות תפקידים של בין לבין.
אני רוצה לשנות את השכר לגלובלי.
לפי מה אני אמורה לחשב את זה? ממוצע? לעשות ניסיון ולראות כמה שעות פחות או יותר זה לוקח לי בשבוע/ חודש/ אירוע ספציפי?
אשמח לכיוון ממי שיש לו.ה ידע.

tmr

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אני עובדת בתחום של הפקות,
עד עכשיו קיבלתי לפי שעה של ההפקה/ אירוע עצמו, היום כבר התקדמתי ויש לי סמכויות גדולות יותר שכוללות תפקידים של בין לבין.
אני רוצה לשנות את השכר לגלובלי.
לפי מה אני אמורה לחשב את זה? ממוצע? לעשות ניסיון ולראות כמה שעות פחות או יותר זה לוקח לי בשבוע/ חודש/ אירוע ספציפי?
אשמח לכיוון ממי שיש לו.ה ידע.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה