מידע שימושי שו"ת למענקים בגין מלחמת "חרבות ברזל"

פרידא

משתמש מקצוען
תשובה חיובית, או דחיה?
דחיה.

יש אפשרות להגיש עוד ערעור
ניסיתי מקווה שב"ה זה ילך

בדחיה הם בכלל לא התייחסו לטענות שלי שלדעתי מוצדקות מאד
רק ענו לקונית שזה החישוב.

(ילדתי בשנת 2022. חישבו לי מחזור שנתי של הכנסות לא כולל הדמי לידה שקיבלתי. מאחר ולא עבדתי 3 וחצי חודשים והדמי לידה לא כלולים בחישוב. המחזור פחות מ-50 אל"ש והמענק שקיבלתי היה בהתאם.(מעל 50 אל"ש המענק גבוה יותר) לדעתי הם היו אמורים לקחת את ההכנסה השנתית ולחלק ל-9 וכך לחשב הכנסה חודשית ושוב לכפול ב-12 לקבלת הכנסה שנתית. או לחילופין להכניס לחישוב את דמי הלידה. אך כמו שאמרתי הם בכלל לא התייחסו לטענות שלי... לדעתי במענקי קורונה הייתה בחוק התייחסות מיוחדת למקרה כזה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה