שיתוף קבצים לנוקיה c2-01

מצב
הנושא נעול.

נעם.

משתמש צעיר
צילום מקצועי
הוא באנגלית ולא מאוד נוח...
הוא גם עם תמונות לא צנועות...
אז הרמתי את הכפפה!
את התמונות צינזרתי!
התרגומים בדרך.
כאן יועלו גירסאות שונות ויתעדכנו
גירסא ראשונה
ל מישהו12 התוכנה כדי לערוך קבצי מוזיקה היא בתשלום?

מ א

משתמש חדש
מישהו יכול לשלוח לתוכנה של אופרה מיני לפלאפון נוקיה

למה תשאל לשמי

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
יש באתר ישראל אקספרס משחקים לנוקיה וזה חסום לי
מישהו יכול להעלות לאתר פה
תודה רבה

נעם.

משתמש צעיר
צילום מקצועי
כאן המקום גם להעלות ערכות נושא?
(יש לי הרבה...)

נעם.

משתמש צעיר
צילום מקצועי
מישהו יודע איך מוחקים משחק אחד מתוך המשחקים שמגיעים עם הפלאפון?

בעיקרון א"א אבל לי יש משהו מיוחד שקורה וחסר לי 3 "משחקי מערכת" אולי משתמש מישהו12 ו- אלישי יודעים איך הבנתי שהם מאוד בבינים בנושא...
אם אתה רוצה יש לי קודים לנוקיה חלקם שימושיים...
(דבר איתי בפרטי)

נעם.

משתמש צעיר
צילום מקצועי
הצלחתי להיכנס ולהוריד אותו(הקובץ של משחקים) אבל הוא נורא כבד:(... א"א להעלות אותו...:( שלח לי אימייל אשלח לך שמה...(מקווה שהוא בלי וירוס).
תראה שהרבה ביקשו ממנו להוריד...
קיבלת?

קבצים מצורפים

• הורדה (1).png
    הורדה (1).png
    KB 32.1 · צפיות: 67
  • הורדה.png
    הורדה.png
    KB 61.3 · צפיות: 71

למה תשאל לשמי

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
הצלחתי להיכנס ולהוריד אותו(הקובץ של משחקים) אבל הוא נורא כבד:(... א"א להעלות אותו...:( שלח לי אימייל אשלח לך שמה...(מקווה שהוא בלי וירוס).
תראה שהרבה ביקשו ממנו להוריד...
קיבלת?
אשלח לך מייל שלי בפרטי
תודה רבה

נעם.

משתמש צעיר
צילום מקצועי
דרך אגב כשהורדתי הוא אמר לי שלא יכול לסרוק אותו כדי לאתר וירוס כי הוא כבד אז לא פתחתי אותו...
אם יש לך או לכל אחד אחר סורק וירוסים אודה לו שישלח לי את האימייל שלו ואשלח לו את הקובץ כדי שיסרוק אותו...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה