שיתוף קבצים לנוקיה c2-01

מצב
הנושא נעול.

האיש המסתורי

משתמש פעיל
וואלה מצא תחביב מענין אבל אני/השולח יכול לשנות את זה? ולכול מחשב יש כאלה תחביבים? ואם אני יוריד את זה לא יקרה כלום?!

האיש המסתורי

משתמש פעיל
תודה רבה! יש לי עוד כמה קבצים כאלה והכשו אני יכול להוריד את זה
מה שאני יכו לומר שזה באמת תחביבים טובים!!!

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
@שדה וואלה לא. סליחה. א)אין בזה מפות של ישראל
ב)יש את זה ל @אלישי -אבל זה שוקל מעל 2 ג'יגה-קיצור א"א להעלות.
יש לי gps לסי5 אם עוזר לך (א"א להמירו לסי 2 בשום אופן!!!!!!!!!!)

מישהו12

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
הוא באנגלית ולא מאוד נוח...
הוא גם עם תמונות לא צנועות...
אז הרמתי את הכפפה!
את התמונות צינזרתי!
התרגומים בדרך.
כאן יועלו גירסאות שונות ויתעדכנו
גירסא ראשונה

קבצים מצורפים

• עורך המוזיקה.zip
    KB 595.4 · צפיות: 108

נעם.

משתמש צעיר
צילום מקצועי
יש למישהו תוכנה או אפשרות כלשהיא לפתוח ב c2 קבצים של pdf?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה