מידע שימושי שיתוף - טיפ מדהים לניקוי כתמי יין אדום

השארפער

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לפני כשבוע וחצי פתחתי אשכול בפורום עזרה הדדית לגבי ניקוי כתמי יין מעניבה.

תודה ל @אמרלד על העצה שם, אבל רציתי רק לשתף מה עשיתי בסוף כי אני חושב שזה מידע חיוני שיכול לעזור להרבה אנשים.

אז ככה, היה לי עניבה עם כתם יין אדום בן שבוע וחצי, הציעו לי כל מיני עצות, בפועל מה שקרה הוא, הגעתי לישיבה, פגשתי חבר, הוא אמר לי "תקשיב, כתם יין אדום על עניבה, פיתרון אחד ויחיד, משחת שיניים ומברשת שיניים"... טוב מובן שדי זלזלתי אבל לא היה לי מה להפסיד, ניסיתי עם משחת שיניים לבנה של קולגייט ומברשת רגילה, ולא תאמינו, יצא כמו חדש!!!
פשוט מדהים, תפרסמו אם זה יעזור לאנשים, אני מאמין שזה יכול לעבוד על עוד דברים ועם עוד סוגים של כתמים.

(סליחה מראש מכל בעלי מכבסות הניקוי יבש אם הרסתי לכם ת'חיים, אני יודע שזה לא הוגן, אבל זה נקמה בבעל מכבסה שראה את העניבה ואמר לי שהוא יכול להוריד אבל זה יהיה מאוד קשה ויעלה הרבה כסף... :LOL: )

יהודית ק

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
קופצת על האשכול
כתם של כורכום על חולצת תלבושת וורודה חדשה!!!
ניסיתי אוקסיג'ן וקליה ולא ירד, הבו עצה.

יראת גאולה

משתמש מקצוען
קופצת על האשכול
כתם של כורכום על חולצת תלבושת וורודה חדשה!!!
ניסיתי אוקסיג'ן וקליה ולא ירד, הבו עצה.
לשים את הכתם מול שמש ישירה (רק עד שהכתם יורד, שלא תדהה מדי החולצה).
קראתי את העדכון שכמעט הכל ירד, שווה לנסות לשים בשמש את מה שנשאר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה