אדריכלות שיש למטבח

dassi1234

משתמש רשום
אשמח מאד לקבל עזרה מנסיון לגבי שיש גרניט פורצלן למטבח.
כבר חרשתי את כל הפורמים שיש בנושא גם כאלה ממש ישנים ואשמח לשמוע מכאלה שיש להם מה אומרים.
את הקיסר ממש לא אוהבת - דגם אחד אולי, בכל מקרה אני רואה שהוא גם מקבל מלא מכות בפינות.
גרניט פורצלן - ממש אוהבת חוששת מכל ההפחדות על מכות בקצוות - מדובר בבית עם ילדים קטנים ושובבים.
גרניט טבעי - יקר ומתלבטת אם לקחת, מבינה ששחור יותר זול אבל יש לו גם חסרונות.
אשמח ממש לשמוע מנסיון מאד מאד יעזור.
תודה!

סטאזרית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מצטרפת לשאלה
ואשמח שתפרטו גם לגבי עמידות לחום

דץ

משתמש פעיל
שיש של חברת אינפניטי ,
יש דגמים ממש יפים,
קצת יותר יקר מאבן קיסר,
אומרים שלא נשבר.

dassi1234

משתמש רשום
את יודעת מניסיון? אני גם שמעתי את זה אבל מישהי אמרה לי שזה לא נכון...
למי יש גרניט פורצלן ומרוצה או לא מרוצה? ממש יעזור לי לשמוע

תהי

משתמש פעיל
צילום מקצועי
לנו יש גרניט פורצלן של אבן קיסר, מאד מרוצים!

dassi1234

משתמש רשום
תודה, אשמח לשמוע מאד אנשים. אין עוד שיש להם גרניט פורצלן? זה ממש דחוף לי.

dassi1234

משתמש רשום
לאף אחת אין גרניט פורצלן? אני ממש רוצה לשמוע.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה