שיפוץ ב250k האם לקחת הלוואה בנקאית או משכנתא?

3103Leah

משתמש רשום
לצורך הוספת 2 חדרים לדירה בעלות של 250k, מה יצא לי יותר זול משכנתא או הלוואה, אני נוטה להלוואה בריבית טובה כיון שהסכום לא גדול, והפרוצדורה של המשכנתא גם מוסיפה עלויות, אך יתכן ואני טועה אשמח לחוות דעתכם וכן באלו בנקים יש הצעות אטרקטיביות להלוואות?
תודה מראש!

פסגות

משתמש מקצוען
לצורך הוספת 2 חדרים לדירה בעלות של 250k, מה יצא לי יותר זול משכנתא או הלוואה, אני נוטה להלוואה בריבית טובה כיון שהסכום לא גדול, והפרוצדורה של המשכנתא גם מוסיפה עלויות, אך יתכן ואני טועה אשמח לחוות דעתכם וכן באלו בנקים יש הצעות אטרקטיביות להלוואות?
תודה מראש!
משכנתא יותר זול

בעילום שם

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אם תוכלו לקבל הלואה בנקאית בריבית של משכנתא, ובפריסה שמתאימה לכם, למה לא? בדר"כ הריבית גבוהה יותר והפריסה קטנה יותר.

ראובן 23

משתמש מקצוען
משכנתא גם יוצאת סתם ככה יותר זול.
וגם יש לה מעלה שיש עם מי לדבר ביום שחס וחלילה מתגלה קושי כגון הקפאה פריסה וכדומה בשונה מהלוואות וגם כמובן זה פוגם הרבה יותר בדרוג אשראי.

משכנות הדרים

משתמש פעיל
ברשותכם אחלוק עליכם
הלוואה בנקאית כלכלית יותר
במשכנתא תשלמו פחות רק בחודשי
במצטבר ישולם יותר ריבית

ראובן 23

משתמש מקצוען
ברשותכם אחלוק עליכם
הלוואה בנקאית כלכלית יותר
במשכנתא תשלמו פחות רק בחודשי
במצטבר ישולם יותר ריבית
לא מרשים:p.
את מתכוון גם באותה פריסת שנים כגון שתיהם ל10 שנים.

ראובן 23

משתמש מקצוען
דעתי האישית היא שלא צריך להסתכל רק כמה התשלום המצטבר בסך הכולל של ההלוואה.
אלא באמת מה הסכום שהגיוני להתחייב אליו ולא להיכנס ללחץ בכל חודש בחשבון הבנק.
כולנו מסכימים שלקנות את כל הדירה בלי משכנתא ולשלם זה הכי זול (אין ריבית בכלל)אבל זה לא הגיוני כי אין לרובינו את הסכום.(לא נכנס לחלופה של השקעה)
כנ"ל אותו דבר לא הגיוני לדחוף החזר חודשי במקסימום רק כדי לשלם במצטבר כמה שפחות ריביות.
שלא יתפרש לא נכון אני הרבה פעמים דוחף לקוחות לצמצם כמות בשנים כדי לחסוך עלות כוללת אבל רק במקומות שאני רואה שזה אפשרי ושהלקוחות לא מבינים את המשמעות של פריסה רחבה יותר.
מקווה שלא יצאתי טרחן וארוך מידי.

משכנות הדרים

משתמש פעיל
ברור, השאלה שנשאלה היא מה עדיף במשכנתא או בהלוואה בנקאית
צריך לקבל נתונים יותר מדוייקים עם פריסה וריבית
אבל במשכנתא קיימות עלויות של שמאות, פתיחת תיק (כבר לא משמעותי) רישומים, יועץ, ועו"ד
בהלוואה בנקאית יש רק תשלום עבור עריכת מסמכים

s.y.m

משתמש צעיר
נקודה נוספת שהיא מאד משמעותית
זה השינוי והגמישות בהרכב ההלוואה!
משכנתה אפשר למחזר /להקטין /להגדיל ואפילו להקפיא תמיד אפשר לשנות אותה בהתאם לתנאים ולצרכים.
הלוואה לא!!!
וזה משפיע מאד בכל הקשור לתכנון העתיד...

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
תודה מראש!​
יש כבר משכנתא על הדירה או אין בכלל.
מה התוכניות העתידיות שלכם מה היכולות להחזר חודשי.​

• תודה
Reactions: HMB

שיר שיר שיר

משתמש רשום
שלום וברכה יש לי משכנתא 1250000 וחייב לבנק עוד 80000 יש אפשרות להכניס את ההלוואה לתוך המשכנתא

ואם כן באיזה ריבית

וכמה זה אמור לעלות?

ראובן 23

משתמש מקצוען
שלום וברכה יש לי משכנתא 1250000 וחייב לבנק עוד 80000 יש אפשרות להכניס את ההלוואה לתוך המשכנתא

ואם כן באיזה ריבית

וכמה זה אמור לעלות?
עם הדירוג אשראי שלכם טוב הכי פשוט זה לקחת הלוואה הצטרפות בבנק יהב זה עד 200k בפריסה ל18 שנה.

• תודה
Reactions: HMB

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה