תח"צ שינויים ושיפורים תחבורה ציבורית - אלעד

מה שאני

משתמש מקצוען
מענין לענין אתמול התלוננתי ב*8787 על שני אוטובוסים שלא יצאו וחזרו אלי ממשרד התחבורה 3 פעמים לברר מה קרה בדיוק והאם כרגע הגיע אוטובוס או שצריך לשלוח אוטובוס ואמרו לי שהכל מתועד ונרשם
כנראה שזה חלק ראשון בפתרון אם כל יום יהיו כמה עשרות פניות

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
אמר לי היום חבר מועצה
שבהחלט חושבים במשרד התחבורה לחזור אחורה, כשהם מבינים שלא מדובר במהלך חכם מידי
ולפחות על הפיצול של קווי בני ברק לדבריו לפחות סביר מאד שהוא יבוטל.
השאלה הגדולה שלא היה לו תשובה עליה היא, מעיקרא מאי קסבר, הרי כל נער בר מצווה באלעד היה אומר באופן פשוט שתדירות לבני ברק של 30 דק' זה בדיחה לא מוצלחת, ודינו לכשלון מוחלט, ומה חשבו מקבלי ההחלטות. תיקו.

sem

משתמש פעיל
אמר לי היום חבר מועצה
שבהחלט חושבים במשרד התחבורה לחזור אחורה, כשהם מבינים שלא מדובר במהלך חכם מידי
ולפחות על הפיצול של קווי בני ברק לדבריו לפחות סביר מאד שהוא יבוטל.
השאלה הגדולה שלא היה לו תשובה עליה היא, מעיקרא מאי קסבר, הרי כל נער בר מצווה באלעד היה אומר באופן פשוט שתדירות לבני ברק של 30 דק' זה בדיחה לא מוצלחת, ודינו לכשלון מוחלט, ומה חשבו מקבלי ההחלטות. תיקו.

הלוואי.

יאיר צ

משתמש פעיל
אני חושב שבלי מחאה מהציבור כלום לא יקרה
למי זה מפריע למעלה מה המצב?
עד שלא נתלונן למשרד התחבורה / בעיתון ברה"ר / במודעות רחוב / הפגנות מול מטרפולין

כלום לא יקרה

על זה נאמר חזקה דמעיקרא

undefined

משתמש חדש
[17.9, 18:17] ‏פרסום ראשון ב'אלעד - און ליין': בעקבות המצב העגום והבזוי בשינוי התחבורה הציבורית בעיר והצער הגדול שנגרם לתושבים. בכירי משרד התחבורה פועלים להחזיר את המצב לקדמותו ולבטל את תוכנית התחבורה החדשה בעיר אותה קידמה העירייה. הנושא בדיונים בדרגים הבכירים.

*'אלעד - און ליין'* - להצטרפות: https://chat.whatsapp.com/CNyGLAGZZNw4yZf4GTpVuz

אנו מבקשים מציבור התושבים הפגועים משינוי התחבורה בעיר. להמשיך להציף במייל של הלשכה של סגן השר מקלב את התחושות <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

*'אלעד - און ליין'* - להצטרפות: https://chat.whatsapp.com/CNyGLAGZZNw4yZf4GTpVuz

[17.9, 19:10] ‏שינויי התחבורה הציבורית בעיר: מלשכת סגן שר נתחבורה נמסר: סגן השר במשרד התחבורה הרב אורי מקלב עוקב אחר הקשיים התפעוליים שנוצרו באחרונה וקיים שיחות עם הצוות המקצועי ברשות לתחבורה ציבורית ועיריית אלעד. במסגרתם הוחלט על שורת פעולות לתיקון מידי בהקדם האפשרי לרווחת הנוסעים. בימים הקרובים יפורסמו השינויים. (אלעד און ליין)

חיים מ.

משתמש צעיר
כתבתי כבר בעבר שאני הקטן עוסק קצ בנושא
סיימתי כעת שיחה עם אחד מהבכירים במשרד התחבורה
כרגע הכיוון הוא לעשות רטרו על הנסיעות לבני ברק..
מתי יתקדם מחכים כבר לפחות לשינוי לבני ברק

יאיר צ

משתמש פעיל
הכי מרגיז אותי המודעות המטופשות באיזה עיתון מכור (לצד השני) עד כמה השינוי בפרט לבני ברק מבורך מתושבי בן זכאי...

מה בדיוק הרויחו תושבי בן זכאי חוץ מפחות תדירות????

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
צילום מסך 2024-09-19 204113.png

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
מעולה שזה מהיר ולא נמרח
זה חייב להתבטל וכמה שיותר מהר (מהסיפורים שאני שומע הסבל של הנוסעים נורא)
לא יאומן שמי שהכין את התוכנית הבזיונית הזו אמור להיות מבין בתח"צ
אופציה נוספת תכפילו את התדירות ותפצלו ל2......

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה