שיתוף - לביקורת שטויות

Angular

משתמש סופר מקצוען
אם מתחשק לך- מעניין לשמוע אילו משפטים היית רוצה לראות בסוף, כסיום?
האמת שקראתי שוב וניסיתי לחשוב על זה. כי את יודעת, זה דק כזה. שם ולא שם. קשה להגדיר.
אני חושבת שאת סיימת במחשבה, ועוד קצרה, של שורה אחת, וזה קצת השאיר אותי עם הלשון בחוץ.

אפשר היה מחשבה קצת יותר ארוכה, אולי. אבל בעיני זה עדיין לא היה מספק. הייתי חושבת שפעולה הייתה נותנת כאן את "סגירת הווילון", כמו ש @כנפיים הגדירה יפה. ולא שפתאום הוא נוחת עליך וחוזר למקומו.
משהו בערך כמו -
"הייתה לנו חתונה מדהימה, אבל העיקר זה מה שבא אחר כך," חני צוחקת משום מה, והיא ונתנאל מחליפים מביטים, מסוג המבטים האלה של זוג נשוי, ויש במבט שלהם, ברבע השנייה הזאת, כל כך הרבה.

מעניין איזה מבט יהיה לי ולבעלי. לא רוצה לחשוב על זה עכשיו.

אני פונה לחדר הקטן, שומעת אותם מרחוק מתחילים בדיון הרגיל של האין סיכוי ומה יהיה. סוגרת את הדלת, נשכבת על המיטה. מחליפה מבט עם החריץ בקיר. הוא, לפחות, שותק.

Reizy Esh

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
האמת שקראתי שוב וניסיתי לחשוב על זה. כי את יודעת, זה דק כזה. שם ולא שם. קשה להגדיר.
אני חושבת שאת סיימת במחשבה, ועוד קצרה, של שורה אחת, וזה קצת השאיר אותי עם הלשון בחוץ.

אפשר היה מחשבה קצת יותר ארוכה, אולי. אבל בעיני זה עדיין לא היה מספק. הייתי חושבת שפעולה הייתה נותנת כאן את "סגירת הווילון", כמו ש @כנפיים הגדירה יפה. ולא שפתאום הוא נוחת עליך וחוזר למקומו.
משהו בערך כמו -
תודה על ההשקעה שלך.

משהו בערך כמו -
וואו, אני יושבת ומחייכת לעצמי :)
כי זה היה הסיום שתכננתי מראש.
חשבתי אפילו לסגור את זה בזה שהיא מוצאת על המיטה את המוצץ של אחיין שלה או משהו כזה ואז עוברת לה עוד איזו מחשבה בראש בטרם היא עוצמת עיניים.
ובסוף החלטתי שלא, לסיים כך.
אז מה? זה באמת מה שמתבקש, כנראה.
מצד שני- אם זה מתבקש, אולי זה צפוי מידי?

Angular

משתמש סופר מקצוען
אם זה מתבקש, אולי זה צפוי מידי?
יש מצב שהשורות שכתבתי ספציפית כן, אבל אפשר גם לחשוב על הרבה פעולות אחרות, אני סתם זרקתי מה שיצא לי. היא יכולה גם להחליט לפנות את השולחן ולצאת לרחוב לזרוק זבל, או לשתוף כלים או לאסוף את המשחקים של האחיין. את יודעת, זה לא מוגבל. (אני אוהבת במיוחד את הזבל כי זה סוף שנגמר עם שמיים. אבל זה באג אישי שלי).
אבל זה באמת דק, ומה שאת אוהבת. הסיפור ממש מושלם, בכל אופן.

Reizy Esh

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
(אני אוהבת במיוחד את הזבל כי זה סוף שנגמר עם שמיים. אבל זה באג אישי שלי).
גאוני!
אבל אפשר גם לחשוב על הרבה פעולות אחרות
צודקת לחלוטין.
פשוט נהניתי שחשבת בדיוק על מה שאני חשבתי.
אבל זה באמת דק, ומה שאת אוהבת. הסיפור ממש מושלם, בכל אופן.
תודה שוב על המילים החמות.

.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה