אלי-אקספרס שאלות ותשובות בלבד

Chips

משתמש פעיל
בחיפוש לפי מספר חבילה אי מקבלת את המסך
אבל בהזמנה כתוב "סיים":
1676822579427.png

טאי דאי

משתמש פעיל
מישהו יודע?????????
חבילה עם מספר מעקב שמתחיל ב LP
דחוף לי
בתקווה שזה לא הוחזר כבר לסין.....

יופלה אפרסק

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
מישהו יודע?????????
חבילה עם מספר מעקב שמתחיל ב LP
דחוף לי
בתקווה שזה לא הוחזר כבר לסין.....
גם לי יש משהו תקוע מהחברה הזה
1676830298500.png

יופלה אפרסק

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai

rdt

משתמש צעיר
הזמנתי 16 דברים קטנים במשלוח מצורף של 15 ימים ונראה שהחבילה נתקעה יש מה לעשות חוץ מלחכות עד תום ה3 חודשים ולקוות להחזר?

ההזמנה בוצעה בשבוע הראשון של ינואר
וזה מה שמופיע במעקב

1676979112499.png

פתחתי סכסוך בעלי והם ענו שצריכים עוד מידע:

1676979210220.png

משהוא מנסיון יש מה לעשות?

טאי דאי

משתמש פעיל
@טאי דאי קיבלתי עכשיו חבילה אחרת עם מספר מעקב LP - ישר לתיבת דואר!
אחרי 3 חודשים ממועד ההזמנה.......
קטע,אני גם קיבלתי היום את החבילה
עוד דבר,
יש לי חבילה מאלי של אביזרים לתחפושת כשאני עוקבת בדואר ישראל
כתוב לי התקבל מידע מאלי וכו וכו מתאריך ה 13/2
נראה לכם שיגיע לפני פורים כלומר לפני מסיבת פורים?
אשמח לתשובה,תודה!!

R.E.Y

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
יש לי שאלה, אשמח אם מישהו שמבין יוכל לעזור לי,
קניתי כמה דברים מאליאקספרס לפני ארבעה חודשים (!)
הגיעה לי הודעה שזה נתקע במכס.
חיכיתי וסוף סוף הגיעה הודעה שאחד הדברים הגיע למרכז המסירה,
הלכתי לקבל אותו ואמרו שהכל הגיע כבר לפני חודש ונשלח בחזרה כי לא באו לקחת...
הבעיה שלי שמתי שעשיתי את הקניה הייתי בלי שם משתמש, ואין לי אפשרות לפתוח מחלוקת או לפנות למוכר בעניין המוצרים האלה.
מה עושים? הלך הכסף..?

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
הבעיה שלי שמתי שעשיתי את הקניה הייתי בלי שם משתמש, ואין לי אפשרות לפתוח מחלוקת או לפנות למוכר בעניין המוצרים האלה.
אין דבר כזה.
מה זה אומר בלי שם משתמש?

אך טוב וחסד

משתמש צעיר
יש לי כמה חבילות מאלי שלא מגיעות ורשום עליהם:

הגיע למשרד ההובלה השיירה
19 בפברואר 2023, 16:58

כשאני בודקת במעקב של אלי הוא כותב :

O1CN01l8BIMq1EODph4KRRA_!!6000000000341-2-tps-48-48.png

הגיע למשרד linehaul
הערת המוביל: הגיע למשרד linehual

מישהי יודעת להגיד לי איפה זה תקוע ואיך זה אמור להגיע אלי?

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
לא נכנסתי לחשבון שלי, ולא לשום חשבון, פשוט עשיתי 'קנה עכשיו' וקניתי, בלי סל קניות...
אין דבר כזה.

ניתן לשחזר כאן באיזו חשבון בוצע ההזמנה לפי מס' ההזמנה.

גברת חוקרת

משתמש פעיל
אם אני קונה שני מוצרים זהים (למשל שתי שמלות זהות, רק במידות שונות), דמי המשלוח לא אמורים להתקזז לי? למה אני אמורה לשלם כפול דמי משלוח אם שולחים את שניהם ביחד?

יופלה אפרסק

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
אם אני קונה שני מוצרים זהים (למשל שתי שמלות זהות, רק במידות שונות), דמי המשלוח לא אמורים להתקזז לי? למה אני אמורה לשלם כפול דמי משלוח אם שולחים את שניהם ביחד?
שאלת השאלות. ככה זה באליאקספרס.

rubi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
מה זה ההודעות האלו?
בתוך הצ'אט זה מה שמופיע,
ואילו בצד כן ניתן לראות חלק מהכיתוב,
אבל תכלס זה לא מביא לי שום דבר בתוך ההודעה

גולש עם נטפרי

1677689121463.png

1677689255866.png

הכל טוב !!

משתמש פעיל
הגיע לי משלוח עם linehaul - מה זה אומר ???
איך אפשר לדעת איפה נמצא ומאיפה לאסוף ???
זה בארץ כבר מ 22.2
אנא עזרתכם !!!

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
מה זה אמור להיות שכל מוצר שאני לא מקבלת מאושר אוטומטית? זה משגע אותי
ואליאקספרס דחה את המחלוקת שלי אוטומטית. מה אמורים לעשות? זה מה שכתוב לי:

מחלוקת על התקדמות
בעיות בהזמנהפסק דין מאת AEסיבה לא חוקיתמדריך הוכחה
הגנת הרכישה אוזלת, אך החבילה עדיין במעברלא חוקימידע המעקב מראה שהוא נמסר לכתובת שלך. אנא עקוב אחר זה באתר הרשמי של הלוגיסטיקה או צור קשר עם שירות חברת השילוח כדי לקבל מידע נוסף, כמו כן, תוכל לאשר עם בני המשפחה או השכנים שלך אם הם חתמו על החבילה על שמך. אם לא קיבלת, אנו מציעים לך לספק מסמך רשמי מסניף הדואר או מחברת המשלוח כדי להוכיח שלא קיבלת את החבילה.
  • פתרון 1: אין החזר
שלחתי את זה אבל נראה שזה לא מזיז:

אלי.JPG

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה