שאלה נוקבת.

מצב
הנושא נעול.

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
דיברו על זה פה בתחילת הדיון, אפשר לדפדף אחורה ולבדוק, חבל להעלות גרה

ישראל123

משתמש פעיל
נכתב ע"י חנון;1868153:
מה שמעצבן אותי כשגבר פונה אלי בהודעה פרטית בהצעה לשליטה מרחוק כדי לכוון אותי לפקודה/עיצוב וכדו'
אפילו שזה לצורך עבודה ואין איסור וכו' וכו' זה מעצבן אותי! כי אני מקבלת [בד"כ] את כל התשובות באשכול ואני מעדיפה לחפור בתוכנה וללמוד דברים חדשים

אני מציע שתפתח אשכול מיוחד שבו תכתוב את כל הכללים שבהם אתה דורש לעמוד כשעונים לך כדי שלא תתעצבן ח"ו.

מקווה שאני לא עצבנתי אותך חלילה

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
בקשר להעלות גרה
זה היתה הכוונה
אלו דברים שלא נעים לדבר עליהם
ולא נעים לחזור על שוב ושוב
מי שרוצה ללכת בדרך הטובה ילך ומי שלא, זה בעיה שלו
נראה לי שהאשכול מיצה את עצמו
סיימתי להגיב

מה הענינים

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
האשכול הזה הוא הכי הזוי שאני מכירה
כל מי שמנופפת שלא רוצה גברים בפורום - מגיבה על כל מילה שלהם.
גבר - שלא מענין אותו אם יש נשים או לא - לא מגיב כאן.
אז, בעצם, למי זה מיועד?

גרף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
לדעתי, כל הדיון הזה לא היה אמור להיות, כי לפי התקנון היבש של פרוג, בכלל לא אמורים להיפתח אשכולות שאינם מקצועיים או לשם חסד מוצהר בפורום איש את רעהו, ולכן כל האשכולות בסגנון של "למה אני מתוסכל" או בנושאי חינוך ילדים ומבוגרים, הם אשכולות שטוב להם שלא נבראו משנבראו ובד"כ האשכולות הללו בסופם נמחקים ע"י מנהלי הפורומים.

לכן לדעתי, אין פה מקום לדיון, כי זה אכן לא תקין וגם לא עומד בכללי האתר פרוג. מה שצריך לעשות, זה פשוט ללחוץ על ההודעה הרעה ולדווח להנהלה על עוד אשכול מועד לפורענות שלא מתאים לכללי האתר והאשכול יימחק לאלתר.

אשכולות של ספסל בגינה הם במוצהר אשכולות שדינם להימחק! עיינו נא בכללי ובתקנוני הפורומים והיצמדו להוראות המקוריות. כך נחסוך הרבה בעיות מוסריות, אתיות, ורוחניות.

אם אשה היתה רק מדמיינת עם מי היא מתווכחת פה בפורום על חינוך, או על צניעות וכו', היא היתה קוברת את עצמה מבושה, משני הצדדים.

זה פשוט מצחיק איך אנשים לא קולטים את האבסורד.

יכולה לכתוב כאן אשה חסידית/ירושלמית וכו' כו', ומהעבר השני כותבת לה אחת מהסקאלה הקיצונית השניה שאין סיכוי שהן בחיים האמיתיים ישוחחו אפילו 2 דקות, וכאן הן מתווכחות על נושאי השקפה... זה פשוט מצחיק!

הפתרון לזה הוא פשוט מאוד. הדיונים הללו מיותרים מלכתחילה ואין באתר הזה מקום לדיונים הללו.

אני מקוה שחלק גדול הבינו את זה, ואני יודע כבר שיש הרבה שלא יבינו ויתפלספו, אבל אני לא אגיב ככל הנראה כי גם ברחוב אני לא אגיב להם במקרה שיתחילו להעיר לי.

בהצלחה רבה.

נ.ב. לא לשכוח את הכפתור (משולש אדום) בצד לדווח להנהלה על אשכול מיותר וטיפשי.

זלפה

משתמש רשום
לא קראתי את כל האשכול הארוך.
מה שברור שבשנים האחרונות הפורום הולך ומשנה את צורתו מ"פורום מקצועי" שנועד לעזרת אנשי מקצוע, ל"רשת חברתית חרדית כשרה".
מסתבר שב"ה הרבה שומרי תו"מ חסומים לפורומים אחרים ברשת,
ומסתבר שיש צורך בפורום אינטרנטי חרדי על טהרת הקודש,
ומכיוון שאין לנו אפשרות אחרת,
אנחנו עושים את זה כאן, על גבי במת פרוג.
האם זה נכון וראוי?
לדעתי לא.
בצורה כזו הרמה המקצועית של הפורומים השונים הולכת ויורדת,
ומנגד רבים האשכולות שלא מתאים שיהיו לעיני גברים. (גם אם הוא לא מגיב בהם או נכנס אליהם, איך הוא יודע לא להיכנס?)

היה מן הנכון ומן הראוי להקים פורום חרדי אמיתי בפיקוח ומאושר ע"י גדו"י.
כך תישאר הרמה המקצועית כאן בפורום,
ומנגד-
יהיה אפשר לפתוח פורום מתכונים
פורום קניות
פורום נשים בענינים אינטימיים (שיהיה סגור לגברים)
פורום רכב ותחבורה (מה זה קשור לבעלי מקצוע?)
וכן הלאה והלאה.

ישראל123

משתמש פעיל
לדעתי הפורום כאן עבר מזמן את גבולות הטעם הטוב.
יש דברים שהם כללי בסיס, הלכות פשוטות, ויש דברים שהם שטח אפור, וכל אחד עושה כהבנתו, וכתחושתו, ומה שמתאים לו אישית. יש גברים שלעולם לא יחליפו מילה אחת עם אשה בכל נושא שהוא, ויש שכן, הגר"ח קנייבסקי אינו מקבל נשים, ואביו זצ"ל לא קיבל פתק שכתבה אשה!!! ואילו הרב שך זצ"ל היה מקבל נשים להתייעצות, וכן עוד רבנים, אז הרב שך רשע ח"ו.
כל אחד יכול לקבל את ההערה לעצמו, ולהזהר יותר או לא, אבל ללכת ולהטיף מוסר לאחרים בחריפות...
נקודה נוספת... מה חשבתם/ן שזה פורום של נשות השאלים, מי שרוצה להיות נקי 100% שלא יכנס כלל לאינטרנט, שכולו רק דיעבד.

ירושלמית0

משתמש סופר מקצוען
אני לא מאמינה שעדיין האשכול הזה ממשיך.....!!!
אולי תרגיעו?????????????????????????
מי שמפריע לה שגברים עונים לה שלא תתיחס או שלא תיכנס לפורום ודיי
יאלה חפרתם................

דניאל נ

משתמש מקצוען
נכתב ע"י yael1;1868323:
אני לא מבינה למה אנשים מרגישים שהם חכמים כשהם מתלוצצים מכל דבר רציני???
ואגב, לפי התגובות עד כאן, נראה שלמשתמש הזה ממש חורה שמנסים להוציא אותו מעזרת הנשים...
מענין למה...

א. מעולם אני מדגיש מעולם לא נכנסתי לנושא שקשור לנשים .
ב. תבדקו את ההודות שלי לאורך כל ההסטוריה ותגידו לי אתם האם פעם אחת יצאתי נגד העניין .
ג. כנראה הכותבת לוקה בהבנת הנקרא .. כתבתי בצורה מפורשת בדיוק הפוך ממה שנאמר : ואצטט : ראיתי מישהי שפתחה נושא וכתבה בכותרת : שאלה לנשים
בעיניי זו דוגמא מעולה להתנהלות נכונה
. מעניין איפה הובן מדבריי שחורה לי וכדו,
אבל.. כנראה ש"צדיקות יתר" מגיעה עם לשון הרע הוצאת שם רע והלבנת פני האחר ברבים ...אה.. בעצם מותר כי הוא גבר ...
מבחינתי הנושא סגור או לפחות מקווה כך

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה