רשימות תלמידים באקסס

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
שלום, יש לי מסד נתונים הכולל בעיקר את פרטי תלמידי הת"ת.
כמובן שכל תלמיד מסווג לפי כתה.

הדבר הפשוט ביותר שאינני מצליחה לעשות זה - להפיק דוח תלמידים לפי כתה.
ז"א אני צריכה דוח עם רשימת התלמידים של כתה א' בנפרד, ב' בנפרד וכו'.

ועוד נקודה מאד חשובה - חשוב מאד שיהיה מספור אוטומטי לכל כיתה. (ז"א כתה א' יתחיל ממס' 1 עד 30, כתה ב' מ-1 עד 28 וכו'..) אצלי בטבלת 'תלמידים' נמצאים כולם יחד. ככה שהמיספור האוטומטי שם לא רלוונטי..

זה קצת דחוף (שנה"ל מתחילה.. :rolleyes:) תודה למסייעים!

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
באשף הדוחות : במסך השני בו ניתן לבחור רמת קיבוץ, יש לבחור את השדה של כיתה.
בדו"ח עצמו במאפיינים של מיון וקיבוץ ניתן להגדיר האם כל כתה תהיה בעמוד נפרד או לא. בשדה: "שמור יחד"
מיספור אוטומטי: ליצור תיבה טקסט לרשום בה :"1=" במאפיינים של התיבה > נתונים > סכומים מצטברים לרשום "מעל לקבוצה"

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
אוקי, זה עשה לי כל כתה בעמוד נפרד. אבל עדיין לא מספיק טוב לי - אני רוצה פשוט להפריד את הדוחות. עכשיו המזכירה רוצה להדפיס את רשימת כתה ה', היא פותחת את הדוח של כתה ה' ומדפיסה. בלי צורך לבדוק באיזה עמודים זה נמצא..

לגבי המספור אוטומטי - לעשות את זה ממש בדוח? לא בטבלה?

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
נכתב ע"י sarit_f;436968:
אוקי, זה עשה לי כל כתה בעמוד נפרד. אבל עדיין לא מספיק טוב לי - אני רוצה פשוט להפריד את הדוחות. עכשיו המזכירה רוצה להדפיס את רשימת כתה ה', היא פותחת את הדוח של כתה ה' ומדפיסה. בלי צורך לבדוק באיזה עמודים זה נמצא..

לגבי המספור אוטומטי - לעשות את זה ממש בדוח? לא בטבלה?

א. ניתן לבנות דו"ח לכל כתה בנפרד.
ב. ניתן לבנות דו"ח שיש לו פרמטר שצריכים לרשום בעת הפעלת הדו"ח (איזה כיתה).

מיספור אוטומטי: כוונתי היתה בדו"ח, אם תרצו בטבלה אולי צריך ליצור עמודה נוספת ולהוסיף מיספור דרך שאילתה .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה