דרוש מידע רציתי לשאול לבן שלי הפאות שלו נהיה דליל מיום ליום אם מישהו יודע פתרון מניסיון אני מאד אשמח

MAXX

משתמש חדש
רציתי לשאול על פאות שמתקצרים מיום ליום

חסידישער

משתמש צעיר
האם הוא בחור והולך למקוה בתדירות גבוהה?
אם כן הכלור הורס את השער בפרט במקוואות עם פילטר שלא מחליפים את המים ואחוז הכלור הוא גבוה

חנהנה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
יש מחלה כזו
לא רוצה להפחיד

שהשיער מדלדל מיום ליום
נראה לי קוראים לה אלופציה אראטה
כמובן שאין להסתמך על מידע זה כעל מידע רפואי אמין וכו'

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
יש מחלה כזו
לא רוצה להפחיד

שהשיער מדלדל מיום ליום
נראה לי קוראים לה אלופציה אראטה
כמובן שאין להסתמך על מידע זה כעל מידע רפואי אמין וכו'
אכן קימת תופעה כזו .
אם זה משהו שאתם רואים ככה את השינוי בעיניים, תפנו בהקדם לרופא עור. רופאי עור אחראים על נושא השיער גם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה