התייעצות ריח לוואי לששת מפלסטיק

zoom

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
קיבלתי סט ששת מפלסטיק מאוד מוצלח של חברת קיטשנאיד
אך אני ממש לא יכולה להשתמש בו
יש לכלים מין ריח פלסטיקי כזה שכשאני משתמשת בהם -
הריח מתבטא גם בטעם של האוכל
לדוג' המצקת - נותנת למרק טעם לוואי פלסטי
ממש חבל לי כי הכלים נפלאים אבל הורסים את טעם המאכלים
מישהו נתקל בתופעה כזו?
כיצד ניתן להיפטר מהבעיה?

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לי קרה משו מזעזע השבוע עם המרית של הששת
הפלסטיק נמס לי למחבת תוכד הכנת קציצות!!!
לא יכולה לדמיין מה היה עלול לקרות אם הייתי אווכלת את זה...

הכי בעולם

משתמש מקצוען
קיבלתי סט ששת מפלסטיק מאוד מוצלח של חברת קיטשנאיד
אך אני ממש לא יכולה להשתמש בו
יש לכלים מין ריח פלסטיקי כזה שכשאני משתמשת בהם -
הריח מתבטא גם בטעם של האוכל
לדוג' המצקת - נותנת למרק טעם לוואי פלסטי
ממש חבל לי כי הכלים נפלאים אבל הורסים את טעם המאכלים
מישהו נתקל בתופעה כזו?
כיצד ניתן להיפטר מהבעיה?
תנסי להשרות את זה במים חמים רותחים עם סבון כלים, אולי זה יוציא את הריח

zoom

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תודה על התגובות
יש עוד רעיונות?

הכי בעולם

משתמש מקצוען
תודה על התגובות
יש עוד רעיונות?
תנסי מים רותחים עם אקנומיקה, בגדול השריה במים חמים אמורה להוציא את הריח הכבד, וכמובן שטיפות, אולי במכונת כביסה בתוך ציפית כמובן שלא ידפוק את המכונה, תנסי ותעדכני

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה