דרוש מידע רחפן עם מסך מובנה מכירים?

מים אחרונים

משתמש פעיל
מישהו מכיר רחפן פשוט כולל מסך מובנה.
אין לי פלאפון חכם...
ואין לי דרך לראות את התמונות אונ לייין.
אפ' משו פשוט 150-200 ש"ח בערך...
אשמח.

h5247

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אין במחירים האלו משהו עם מסך.
במחירים האלו יש כאלו בלי מסך בכלל.
יש את המקצועיים יותר שמתחילים בכמה אלפים, שבהם יש אפשרות לשלט כזה, אבל המחיר של השלט לבד הוא באזור ה3000...

אדם חכם

משתמש מקצוען
לא קיים במחיר הזה עם מסך מובנה הדגם הכי זול עולה 2000 שקל

פרשן

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
מי שמכיר רחפניים איכותיים שלא חייבים לזה סמארטפון, אשמח לקבל מידע עליהם או קישור, תודה רבה

h5247

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מי שמכיר רחפניים איכותיים שלא חייבים לזה סמארטפון, אשמח לקבל מידע עליהם או קישור, תודה רבה
בגדול לשום רחפן לא חייבים סמארטפון, בשביל ההגדרות הבסיסיות אפשר להטיס כמעט את כל רחפני dji בלי סמארטפון, אבל זה אומר לוותר על הרבה מאוד אופציות.
יש בחלק מהשלטים גם אפשרות ההדליק הסרטה ותמונה, אבל בלי הגדרות נוספות.

י.צ

משתמש פעיל
גם שמטיסים עם מסך של שלט נראה לי שצריך נקודה חמה. (מהטלפון)

פרשן

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
בגדול לשום רחפן לא חייבים סמארטפון, בשביל ההגדרות הבסיסיות אפשר להטיס כמעט את כל רחפני dji בלי סמארטפון, אבל זה אומר לוותר על הרבה מאוד אופציות.
אבל רוב הרחפנים לא מגיעים עם מסך מובנה אלא אם מקום להניח סמארטפון אז איך יתכן שכל הרחפנים לא צריכים סמארטפון? אני חשבתי שיש דגמים מסוימים שמגיעים עם מסך מובנה.
אני צריך בעיקר הסרטה וצילום, אם יש לך קישור או שם דגם אשמח.

איש כתום

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מישהו מכיר רחפן פשוט כולל מסך מובנה.
אבל רוב הרחפנים לא מגיעים עם מסך מובנה אלא אם מקום להניח סמארטפון אז איך יתכן שכל הרחפנים לא צריכים סמארטפון? אני חשבתי שיש דגמים מסוימים שמגיעים עם מסך מובנה.
אני צריך בעיקר הסרטה וצילום, אם יש לך קישור או שם דגם אשמח.
אני יודע שיש איזה שלט של DJI עם שליטה בכל הרחפנים שלהם, ויש לו מסך מובנה עם כל הנתונים.
יש גם משקפת שמתחברת לרחפנים שלהם וזה כמו סימולטור (ראיתי כמה כאלה ביד 2)

לא מכיר דגמים בדוק ואיפה לחפש את השלט, אבל לחבר של אחי יש כזה, אוכל לבדוק בהמשך

h5247

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש באליאקספרס רחפנים עם מצלמה 4K האיכות הכי גבוהה שיש בצילום וידאו כיום פשוט איכות מדהימה במחירים מצחיקים של בין 60-110 כולל

בד"כ זה המחיר שכתוב,
אבל כשנכנסים פנימה רואים שהמחיר האמיתי הרבה יותר גבוה, למשל זה המחיר רק לחלק אחד למשל, או לרחפן בלי 4k אלא באיכות נמוכה,
לא מצאתי שם משהו באיכות כזו בפחות מ600 וגם אלו לא באמת שווים הרבה, זה פלסטיק חלש, וכמה דקות טיסה, עם טווח נמוך מאוד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה