לימוד נהיגה רוצה רשיון - מה עושים?

tkhacg

משתמש רשום
אני ממש אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי
בעלי אחרי הרבה שיעורים אצל מורה בנתניה ו11 טסטים
הוא מבחינתו מיואש , התיאש מרשיון
אני משכנעת אותו לעבור למודעין או למקום אחר ,
יש למישהו המלצות למורה טוב , בלי הרבה שיעורים ? כי הוא יודע לנהוג אבל כנראה חסר לו דיוקים
אנא את עזרתכם וייעוצכם

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
למה מקום אחר?
שיקח מורה אחר בנתניה.

אבי מירושלים

משתמש פעיל
יש למישהו המלצות למורה טוב , בלי הרבה שיעורים ? כי הוא יודע לנהוג אבל כנראה חסר לו דיוקים
אנא את עזרתכם וייעוצכם
אני מכיר מישהו שעבר אחרי 14 טסטים והוא יודע לנהוג מצוין אז עדיין יכול לעבור
ועדיף שיעבור למודיעין יש שם מורה נהיגה פצצה אבי יצחקי
הטלפון שלו0527643440 0522454643

m-blum

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אני עשיתי כמה סגולות לפני הטסט
ומרגיש שהן עזרו לי
1. הבטחתי סכום מכובד לוועד הרבנים (אני אישית ראיתי כבר אצל כמה ישועות)
2. נר לר' ישעי'ה ב"ר משה

12HAVA

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אבי יצחקי מלמד על אוטומט?

tkhacg

משתמש רשום
ממליצה על אבי יצחקי
סתם בכללי במודיעין יותר אחוזים עוברים טסט בגלל האזור
ואוו איזה כיף - תודה על התגובות,
האם יסכים לקבל אותו לכמה שיעורים בודדים ואם יודע לנהוג יוצאי אותו לטסט? או שיעשה לו מלא שיעורים עוד? כי כמו שאמרתי אין לו כוח ואמון :(

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
במקום לתת סגולות תנו פתרונות מקצועיים לשיפור השליטה והמיומנות
יש כאלה שיש להם כשרון טבעי לנהיגה, אלה שלא - צריכים לעבוד על זה יותר קשה ולחפש פתרונות מקצועיים

רכב זה כלי שיכול לרצוח
לא הייתם נותנים סגולות למישהו שרוצה פתרון לקבל רשיון נשק שהוא לא מקבל כי הוא יורה מידי פעם הצידה, נכון?

מהנדסת תוכנה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
D I G I T A L
עימוד ספרים
מורה פצצה בקרית גת
בדיוק בשביל מקרים כאלו
היה אצלו גם אחד שאחרי 18 טסטים הוא עבר אצלו בטסט ראשון ועוד כהנה וכהנה
ציון 0522626887

סומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אנא את עזרתכם וייעוצכם
אוי קשה. מעלה אדומים הכי קל לעבור. מומלץ לבדוק לעבור לשם.

וולטר ציילד

משתמש חדש
יש מורה חרדי ממש טוב בנתניה שמצליח איפה שאחרים נכשלו ממקרים ששמעתי השאלה אם הוא לא למד אצלו מלכתחילה

tkhacg

משתמש רשום
יש מורה חרדי ממש טוב בנתניה שמצליח איפה שאחרים נכשלו ממקרים ששמעתי השאלה אם הוא לא למד אצלו מלכתחילה
לא הוא לא למד אצל מורה חרדי,
לא ברור לי למה לא ברח ממנו בתחילה,
הוא התחיל אצלו בתור בחור והוא מושך בחורים כי הוא זול ומוציא לטסט מהר,
תכלס כולם אוכלים אצלו מרורים
יש לך את השם של ההוא מנתניה?
או שעדיף בכל מקרה לעבור למודעין?

החכמה שבנשים

משתמש מקצוען
אחרי 9 טסטים ניתן לבקש רב בוחן.
מורי נהיגה לא מספרים את זה אבל רב בוחן מעגל פינות ומעביר כמעט תמיד.
בעלי לא עבר ב-9 טסטים והגיע הזמן לקבוע טסט עשירי.
חבר ידעה אותו שניתן לקבל רב בוחן. הוא ביקש מהמורה והמורה אמר שזה שטויות וזה טעות ובלה בלה....
בעלי התעקש וקיבל. גם ביום הטסט המורה עשה לו מצפון שהוא בטוח לא יעבור כי הוא עשה טעות.
בעלי עלה לטסט הרב בוחן אומר לו סע (ומסתכל באיפון ובכלל לא בבעלי).
בעלי נוסע כמה דקות אומר לו תעשה פרסה ומחזיר אותו לתחנה היציאה.
בעלי נבהל ושואל מה לא עשיתי טוב והוא לא עונה רק מחייך ואומר לו שיהיה לך יום טוב. מפה לשם העביר אותו.
בקיצור שיבקש.
בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה