לימוד נהיגה רוצה רשיון - מה עושים?

Tuki

משתמש פעיל
אני ממש אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי
בעלי אחרי הרבה שיעורים אצל מורה בנתניה ו11 טסטים
הוא מבחינתו מיואש , התיאש מרשיון
אני משכנעת אותו לעבור למודעין או למקום אחר ,
יש למישהו המלצות למורה טוב , בלי הרבה שיעורים ? כי הוא יודע לנהוג אבל כנראה חסר לו דיוקים
אנא את עזרתכם וייעוצכם
חבל להתייאש.....
רישיון זה קריעת ים סוף שלישית... (אחרי שידוך)
אפשר לדעת לנהוג פצצה והמזל לא נותן לעבור טסטים.....
בעז"ה שיעבור מהר....

nekemp

משתמש רשום
אני אחרי 3 טסטים באזור פתח תקוה, פעמיים היה לי בוחן מפגר מאין כמוהו.
אמרו לי שהיום מאד קשה לעבור טסט כי כל הטסטרים עוברים הכשרה ממש קצרה והם מתערבים בנהיגה,
תכלס אמרו לי שכדאי לי לעבור לאזור אריאל שם יש טסטרים נורמלים , הישנים והותיקים. מה אומרים??

כח רצון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אמרו לי שהיום מאד קשה לעבור טסט כי כל הטסטרים עוברים הכשרה ממש קצרה והם מתערבים בנהיגה,
תכלס אמרו לי שכדאי לי לעבור לאזור אריאל שם יש טסטרים נורמלים , הישנים והותיקים. מה אומרים??
יש פורום ייעודי לכך.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
בכל מקום יש גם ותיקים וגם חדשים.
בכל עיר ואיזור יש את הדגשים שלו ולכן בכלל לא קל להחליף אזור וגם להחליף רכב, עדיף לנסות עוד 1-2 טסטים באותה עיר.
ולהתפלל

כח רצון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לא משנה, כל עניני התחבורה והרכבים, רישיון וכו', נמצאים שם, אם יש שאלה חדשה אפשר לפתוח אשכול חדש.

שלמה ויסברג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אוטומציה עסקית

יש מישהי שעברה לאחרונה טסטים באריאל?
אני עברתי לפני חודשיים טסט באריאל
לפני כמה שנים עשיתי בי-ם, וכן א"א להשוות
ברור שבאריאל הרבה הרבה יותר קל
הכבישים שם ריקים יחסית, מה שכן מאוד קשה שם זה החד סטרי והדו סטרי,
באמצע הרחוב זה מתחלף ככה ומאוד קשה לקלוט את זה

בן מאיר

משתמש פעיל
אני עברתי לפני חודשיים טסט באריאל
לפני כמה שנים עשיתי בי-ם, וכן א"א להשוות
ברור שבאריאל הרבה הרבה יותר קל
הכבישים שם ריקים יחסית, מה שכן מאוד קשה שם זה החד סטרי והדו סטרי,
באמצע הרחוב זה מתחלף ככה ומאוד קשה לקלוט את זה
אפשר לעלות מס של מורי נהיגה באריאל

שלמה ויסברג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
אפשר לעלות מס של מורי נהיגה באריאל
אני למדתי אצל עמרם המדדי
מורה תותח ומקצועי, מאוד מאוד נהניתי,
איש ישר כמו סרגל ומלמד כמו שצריך.
תענוג ללמוד אצלו
המס' שלו: 052-2207896
אשמח שתגיד לו שהגאת דרכי (אני לא עושה מזה שום רווח..., רק הוא חבר טוב שלי..)
בהצלחה

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מניסיון אישי שלי,(4 טסטים - ומורה נוראית)
לקבוע טסט אחרי שנת בוקר טובה, לאכול טוב לבוא בנחת ובשאנטי, לקחת את זה באיזי.
ואגב יש גם בונוס, מי שעושה הרבה טסטים נוהג בהתחלה הרבה יותר טוב מאלו שעברו בטסט ראשון

דעת חכמה

משתמש פעיל
שיעשה עוד טסט
ויבטיח סעודה במחיר של טסט חדש ברשב"י (או לעניים)
בדוק שזה עוזר..
בהצלחה.
מצטרף להנ"ל
לא חיכיתי לטסט ה 12, אלא לפני הטסט הראשון הבטחתי שאם אני יעבור, אני נותן עלות של טסט שני לצדקה וב"ה עברתי בראשון.

E7

משתמש פעיל
יש איזה רב אחד של טסטים
סוג כמו הרב של האבדות..
שמתקשרים אליו והוא אומר משהו לעשות ועוברים..
מי שסיפרה לי את זה אמרה שאין אחד שהתקשר אליו ולא עבר (כנ"ל היא)

בן מאיר

משתמש פעיל
יש איזה רב אחד של טסטים
סוג כמו הרב של האבדות..
שמתקשרים אליו והוא אומר משהו לעשות ועוברים..
מי שסיפרה לי את זה אמרה שאין אחד שהתקשר אליו ולא עבר (כנ"ל היא)
תעלי מספר למיואשים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה