אבא1

משתמש פעיל
הלואי שתצליחו לעזור לי,

יש לי קובץ שאני מעדכנת , ונאבד לי הנתונים של היום האחרון. יש מצב לשחזר?

תודה רבה רבה .

מאסטר באקסל

Cהרשי

משתמש רשום
שאלה, תודה לכל העוזרים: אם יש ל עובד שהיה מקבל לפי 45 ש"ח נטו, וכעת אני אמור להשלים לו ל60 ש"ח ברוטו, רטרו שנה. איך אני מחשב את זה? (ניסיתי לבד ויצא שיש לו מינוס!)

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
יש נוסחה באקסל שמשלבת שני טורים בלי לאבד טקסט של אחד מהם?

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
שאלה, תודה לכל העוזרים: אם יש ל עובד שהיה מקבל לפי 45 ש"ח נטו, וכעת אני אמור להשלים לו ל60 ש"ח ברוטו, רטרו שנה. איך אני מחשב את זה? (ניסיתי לבד ויצא שיש לו מינוס!)
לא מובן מה השאלה

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
@אפר תודה רבה!
ותודה מיוחדת על הקובץ המצורף ככה גם הבנתי איך לעשות את זה באופן שישמור רווח בין מילה למילה

מאסטר באקסל

משתמש מקצוען
הלואי שתצליחו לעזור לי,

יש לי קובץ שאני מעדכנת , ונאבד לי הנתונים של היום האחרון. יש מצב לשחזר?

תודה רבה רבה .

מאסטר באקסל

אולי בכל אופן?

תודה מראש
לא מספיק ברור מה קרה.
עשית שמירה? לא עשית שמירה? יש שמירה אוטמטית?
איך זה נמחק?

ברוך הוא

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אני לא יודע למה אף אחד לא כתב את זה אבל הדרך הכי טובה וקלה לשלב שתי עמודות ללא שום נוסחא זה ע"י מילוי מהיר, כלומר, אם אני רוצה לחבר את טור A עם טור B, אז אני עומד בטור C לדוגמה ואני רושם בתא הראשון את שני הנתונים יחד, ולוחץ על מילוי מהיר ואוטומטית הכל מתמלא בשילוב.

מאסטר באקסל

משתמש מקצוען
אני לא יודע למה אף אחד לא כתב את זה אבל הדרך הכי טובה וקלה לשלב שתי עמודות ללא שום נוסחא זה ע"י מילוי מהיר, כלומר, אם אני רוצה לחבר את טור A עם טור B, אז אני עומד בטור C לדוגמה ואני רושם בתא הראשון את שני הנתונים יחד, ולוחץ על מילוי מהיר ואוטומטית הכל מתמלא בשילוב.
@ברוך הוא
לגבי עצם הפתרון שאתה מציע, אתה צודק, זהו פתרון טוב.

ולגבי השאלה למה אף אחד לא מציע את זה,
אני חושב שמה שהציע @אפר יותר טוב,
כי לאחר שעשית מילוי מהיר ושינית נתון בעמודה a או b, עמודה c לא תתעדכן.
ובמה שאפר כתב, זה כן יתעדכן.

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
לא הבנתי איך עושים את זה

ברוך הוא

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אם לדוגמה יש לך רשימה של שמות פרטיים בעמודה A ורשימה של שמות משפחה בעמודה B ואתה רוצה לחבר אותם בעמודה אחת לעמודה C אז כותבים בתא הראשון של עמודה C את השם והמשפחה שבשורה שלו בתאים A וB, ואז בכרטיסיית בית יש "מילוי" (זה נמצא מעל ניקוי), ואחת האופציות שמה זה מילוי מהיר, ואז אוטומטית כל העמודה מתחברת בצורה הזאת.

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אם לדוגמה יש לך רשימה של שמות פרטיים בעמודה A ורשימה של שמות משפחה בעמודה B ואתה רוצה לחבר אותם בעמודה אחת לעמודה C אז כותבים בתא הראשון של עמודה C את השם והמשפחה שבשורה שלו בתאים A וB, ואז בכרטיסיית בית יש "מילוי" (זה נמצא מעל ניקוי), ואחת האופציות שמה זה מילוי מהיר, ואז אוטומטית כל העמודה מתחברת בצורה הזאת.
אני עובד על גוגל שיטס איפה יש בגוגל שיטס מילוי אוטומטי?

נ. ה.

משתמש מקצוען
שלום!
יצרתי שאלון מסויים בקובץ forms, וכן יצרתי קובץ אקסל שלשם מגיעות התשובות (אפשרות מובנת ב- forms),
הבעיה היא שאני רוצה לראות את הנתונים בצורה קצת שונה ממה שזה עושה, לכן יצרתי גליון חדש עם הסדר שאני רוצה
וניסיתי להביא אוטומטית את הנתונים מהגליון המובנה (ע"י: ='גליון 1' וכו' - למשבצת הרצוייה),
אבל כנראה שכל פעם במילוי טופס forms זה יוצר שורה חדשה באקסל ולא משלים שורה קיימת, ולכן זה לא עובד...
למישהו יש פתרון?? (בתקווה שהובנתי... :rolleyes::D)

אולי ל- @מאסטר באקסל ...

תודה רבה!!!

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
שלום!
יצרתי שאלון מסויים בקובץ forms, וכן יצרתי קובץ אקסל שלשם מגיעות התשובות (אפשרות מובנת ב- forms),
הבעיה היא שאני רוצה לראות את הנתונים בצורה קצת שונה ממה שזה עושה, לכן יצרתי גליון חדש עם הסדר שאני רוצה
וניסיתי להביא אוטומטית את הנתונים מהגליון המובנה (ע"י: ='גליון 1' וכו' - למשבצת הרצוייה),
אבל כנראה שכל פעם במילוי טופס forms זה יוצר שורה חדשה באקסל ולא משלים שורה קיימת, ולכן זה לא עובד...
למישהו יש פתרון?? (בתקווה שהובנתי... :rolleyes::D)

אולי ל- @מאסטר באקסל ...

תודה רבה!!!
תשתמש ב ArrayFormula

נ. ה.

משתמש מקצוען
שלום!
בקובץ אקסל אחד יש לי רשימה עם הרבה שורות, בכולם ישנם רק 3 שמות שחוזרים על עצמם רק שאר הפרטים (בעמודות אחרות) שונים, ברצוני לקחת את כל השורות של אותו שם לגליון 1, את השורות עם השם השני לגליון 2, ואת שאר השורות- של השם השלישי- לגליון 3, כיצד אפשר לעשות זאת?

תודה רבה מראש!!!

@אפר @מאסטר באקסל

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה