נ. ה.

משתמש מקצוען
קוד:
=ArrayFormula('גיליון'!A:A)
לדוגמא: תשים את זה בתא 1 של העמודה שאליה אתה רוצה להעביר את עמודה A
תודה רבה, עובד!

שאלה נוספת: ברצוני לעשות שוב את אותו הדבר, אלא שהפעם אני רוצה שיעתיק נתונים משני עמודות שונות, כלומר- אם עמודה A ריקה אז שיעתיק מעמודה B, ואם B ריקה שיעתיק מעמודה A.
מה עלי לעשות לשם כך?

(בנוסף כתבתי לפני כן הודעה נוספת עם עוד שאלה- אשמח לתשובה גם עליה...).

תודה רבה רבה!!!

@מאסטר באקסל

ברוך הוא

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
שלום!
בקובץ אקסל אחד יש לי רשימה עם הרבה שורות, בכולם ישנם רק 3 שמות שחוזרים על עצמם רק שאר הפרטים (בעמודות אחרות) שונים, ברצוני לקחת את כל השורות של אותו שם לגליון 1, את השורות עם השם השני לגליון 2, ואת שאר השורות- של השם השלישי- לגליון 3, כיצד אפשר לעשות זאת?

תודה רבה מראש!!!
ע"י PIVOT TABLE (טבלת ציר).

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
שלום!
בקובץ אקסל אחד יש לי רשימה עם הרבה שורות, בכולם ישנם רק 3 שמות שחוזרים על עצמם רק שאר הפרטים (בעמודות אחרות) שונים, ברצוני לקחת את כל השורות של אותו שם לגליון 1, את השורות עם השם השני לגליון 2, ואת שאר השורות- של השם השלישי- לגליון 3, כיצד אפשר לעשות זאת?

תודה רבה מראש!!!

@אפר @מאסטר באקסל
או FILTER בשיטס
או קומבינה באקסל (מורכבת)

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
תודה רבה, עובד!

שאלה נוספת: ברצוני לעשות שוב את אותו הדבר, אלא שהפעם אני רוצה שיעתיק נתונים משני עמודות שונות, כלומר- אם עמודה A ריקה אז שיעתיק מעמודה B, ואם B ריקה שיעתיק מעמודה A.
מה עלי לעשות לשם כך?

(בנוסף כתבתי לפני כן הודעה נוספת עם עוד שאלה- אשמח לתשובה גם עליה...).

תודה רבה רבה!!!

@מאסטר באקסל
קוד:
=ArrayFormula(IF(ISBLANK('גיליון'!A:A),'גיליון'!B:B,'גיליון'!A:A))

נ. ה.

משתמש מקצוען
או FILTER בשיטס
או קומבינה באקסל (מורכבת)
משתמש בשיטס
מה הקוד?

תודה!

נ. ה.

משתמש מקצוען
קוד:
=ArrayFormula(IF(ISBLANK('גיליון'!A:A),'גיליון'!B:B,'גיליון'!A:A))
תודה!
אפשר בבקשה להרחיב את הקוד ל- 3 עמודות? (כלומר, אם A ריק, יעתיק מ- B, ואם גם B ריק שיעתיק מ- C)
לפי זה אני ארחיב את ההמשך...

נ.ב. למה הוספת "ISBLANK" זה עובד לי גם בלי זה?
לצורך מה זה?

תודה רבה!!!

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
תודה!
אפשר בבקשה להרחיב את הקוד ל- 3 עמודות? (כלומר, אם A ריק, יעתיק מ- B, ואם גם B ריק שיעתיק מ- C)
לפי זה אני ארחיב את ההמשך...

נ.ב. למה הוספת "ISBLANK" זה עובד לי גם בלי זה?
לצורך מה זה?

תודה רבה!!!
ISBLANK בודק אם ריק
קוד:
=ArrayFormula(IF(ISBLANK('גיליון'!A:A),IF(ISBLANK('גיליון'!B:B),'גיליון'!C:C,'גיליון'!B:B),'גיליון'!A:A))

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום

נ. ה.

משתמש מקצוען
שלום!
ברצוני לעשות עיצוב מותנה על משבצת באקסל (גוגל שיטס) , שאם יהיה כתוב טקסט מסויים במשבצת מסויימת (אחרת)- המשבצת תיצבע בצבע מסויים, עשיתי עיצוב מותנה לפי נוסחה מותאמת אישית, אבל אני לא מצליח למצוא את הנוסחה המתאימה.
ניסיתי לרשום: a1= "טקסט"
אבל זה לא עובד...:confused:

אשמח לעזרה מהירה!
תודה רבה!

@אפר @מאסטר באקסל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  19  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה