אקסל האשכול המרכזי לשאלות באקסל/גוגל שיטס

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
שלום וברכה,
התבקשתי לעזור לקרוב משפחתי שיצר קובץ google sheets ושיתף עם אדם אחר והם עובדים עליו כבר יחד כבר תקופה מאד ארוכה, הפעם האחרונה הייתה לפני שבוע ומאז הקובץ נעלם לשניהם, יוצר הקובץ בטוח שלא מחק אותו, חיפשתי אצלו באשפה וזה לא קיים שם, ניסיתי את כל סוגי החיפושים ומסנני החיפוש ולא נמצא שום דבר, כך זה אצל שניהם.
מישהו ניתקל פעם בדבר כזה? יש לכם רעיון מה יכול להיות?
הקובץ חשוב מאד.

תודה רבה
תנסה לפנות לשירות לקוחות (כדאי לשלם חודש בשביל זה)

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
עקב חלוֹף הזמן אציף שוב את שאלתי.

יש לי שאלה קצת מעניינת.
יש לי עמודה של הוצאות חודשיות ובסיכום החודשי של רווח והפסד שאני עושה,
אני מחשב את ההכנסות החדשיות -ההוצאות החודשיות,
אני רוצה להכניס גם הוצאה בתשלומים, לצורך העניין קניתי מקרר ואני רוצה שזה ייחשב לי כהוצאה ב12 חודשים הקרובים.
איך אני מחשב זאת?

הקובץ נמצא בשיטס
הדגמה

קבצים מצורפים

• הדגמה.xlsx
    KB 11.6 · צפיות: 39

חד כתער

משתמש רשום
עריכה תורנית
שלום וברכה,
התבקשתי לעזור לקרוב משפחתי שיצר קובץ google sheets ושיתף עם אדם אחר והם עובדים עליו כבר יחד כבר תקופה מאד ארוכה, הפעם האחרונה הייתה לפני שבוע ומאז הקובץ נעלם לשניהם, יוצר הקובץ בטוח שלא מחק אותו, חיפשתי אצלו באשפה וזה לא קיים שם, ניסיתי את כל סוגי החיפושים ומסנני החיפוש ולא נמצא שום דבר, כך זה אצל שניהם.
הקובץ חשוב מאד.

תודה רב
היו סקריפטים עליו?
נתקלתי בשיטס עם פקודות כמו מאקרו שנמחק לפתע
בכל מקרה כדאי להירשם לגוגל ואן 8 ש"ח לחודש ואז נפתחת אופציה לצאט עם נציג אנושי(או שזה גם ai)...

xl3391

משתמש מקצוען
שלום וברכה,
הקובץ חשוב מאד.

תודה רבה
בדקתם בתיעוד הפעולות בדרייב? אמור להיות רשום שם מה נעשה עם הקובץ (בדרייב לחיצה על האייקון של סימן קריאה הפוך בתוך עיגול> לשונית פעילות)

ממוקד

משתמש מקצוען
בדקתם בתיעוד הפעולות בדרייב? אמור להיות רשום שם מה נעשה עם הקובץ (בדרייב לחיצה על האייקון של סימן קריאה הפוך בתוך עיגול> לשונית פעילות)
אכן :)
מאד מוזר, באשפה לא מצאנו כלל (האשפה היתה ריקה), וגם בפעולות האחרונות לא מצאנו מחיקה, אבל כן מצאנו תיעוד של עריכה וזה נתן לנו קישור לקובץ, כשנפתח הקובץ זה הופיע כקובץ באשפה עם אופציה לשיחזור.
סיפור מוזר. ב"ה הסתיים בטוב.
תודה רבה על הרעיון!

חד כתער

משתמש רשום
עריכה תורנית
שאלה קטנה, כרגע התנאי אצלי בטבלא זה לסכוֹם לפי חודש בנפרד ותאריך בנפרד,
1672995692921.png

הנוסחא שהעלית בעצם סוכמת לפי תאריך שלם, יש דרך לסכום לפי העמודות הנ"ל?
לצורך העניין K2 שבדוגמא, אצלי לא קיימת כי אצלי יש חודש בנפרד ותאריך בנפרד

מור יוסף

משתמש פעיל
שלום
אם יש לי רשימה של תלמידים שכל אחד משלם שכר לימוד אני ממלא כל אחד כמה הוא שילם (לא כל אחד משלם אותו דבר).
יש לי עמודה של תלמידים ועמודה של תשלום.
איך אני יכול באופן אוטומטי לקבל רשימה שמית של אלה שלא שילמו (כלומר שהתא התשלום ריק)?
בגיליון אחר או באותו גיליון בצד

חד כתער

משתמש רשום
עריכה תורנית
שאלה קטנה, כרגע התנאי אצלי בטבלא זה לסכוֹם לפי חודש בנפרד ותאריך בנפרד,
צפה בקובץ המצורף 1282528

הנוסחא שהעלית בעצם סוכמת לפי תאריך שלם, יש דרך לסכום לפי העמודות הנ"ל?
לצורך העניין K2 שבדוגמא, אצלי לא קיימת כי אצלי יש חודש בנפרד ותאריך בנפרד
סודר תודה.
הרב @אפר היאך וכיצד ניתן לסכום חודשיים אחורה?הכל משתבש

נעמיתוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יוצרי ai
שבוע טוב.
מדוע נוסחת VLOOKUP לא מחזירה לי את הערך הרצוי של הכתובת?

1673118540393.png

אבי2021

משתמש מקצוען

אבי2021

משתמש מקצוען
שלום
אם יש לי רשימה של תלמידים שכל אחד משלם שכר לימוד אני ממלא כל אחד כמה הוא שילם (לא כל אחד משלם אותו דבר).
איך אני יכול באופן אוטומטי לקבל רשימה שמית של אלה שלא שילמו (כלומר שהתא התשלום ריק)?
אא.png

ואז לסנן רק את ה"לא שולם".

xl3391

משתמש מקצוען
שלום
למיקום אחר אפשר בנוסחת FILTER או בסינון מתקדם
נוסחת FILTER
A השמות, B התשלום
קוד:
=FILTER(A2:A6,B2:B6="",0)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה