אקסל האשכול המרכזי לשאלות באקסל/גוגל שיטס

לעבדיג יענקל

משתמש פעיל
עימוד ספרים
עריכה תורנית
בדומה לפונקציה הקודמת המחזירה את יום תחילת/סוף השבוע.

האם יש אפשרות לפונקציה שתחזיר לי את התאריך לפי תאריך העברי, לדוגמא יום י' לחודש. אך התצוגה עצמה תהיה לפי תאריך הלועזי ולא לפי העברי.

דרוש לי בעיקר לפי יום כ"א לחודש וכן כ"ב לחודש.

נערך לאחרונה ב:

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
שלום @אפר היקר
מה שלומך ?
אני צריך את עזרתך
יש לי כמה קובצי שיטס שפתוחים לשימוש הציבור
ויש תאים שאני מעוניין להשאיר לאנשים אפשרות לערוך.
אבל שלא יוכלו לשנות את ההגדרות של התא (מאחוז להגדרה אחרת)
כי זה משבש את התוצאה.
אשמח לעזרתך !

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
שלום @אפר היקר
מה שלומך ?
אני צריך את עזרתך
יש לי כמה קובצי שיטס שפתוחים לשימוש הציבור
ויש תאים שאני מעוניין להשאיר לאנשים אפשרות לערוך.
אבל שלא יוכלו לשנות את ההגדרות של התא (מאחוז להגדרה אחרת)
כי זה משבש את התוצאה.
אשמח לעזרתך !
אין אפשרות כזו
תוכל אולי להפנות לתא אחר ולנעול את העיצוב שלו

שוחר בינה

משתמש פעיל
הי,
@אפר @אקסלנט
איך אני יכולה להגדיר ,
יש לי טור של שמות,
ועוד טור עם שמות,
מדובר במאות שמות,
איך והאם אני יכולה להגדיר שיחזיר לי ליד טור 1 ערכים בעלי מילה משותפת לתא הספיציפי מטור 2?
מקוה שזה מובן,
תודה רבה

שוחר בינה

משתמש פעיל
הי,
@אפר @אקסלנט
איך אני יכולה להגדיר ,
יש לי טור של שמות,
ועוד טור עם שמות,
מדובר במאות שמות,
איך והאם אני יכולה להגדיר שיחזיר לי ליד טור 1 ערכים בעלי מילה משותפת לתא הספיציפי מטור 2?
מקוה שזה מובן,
תודה רבה
אתן דוגמא
טור א מכיל שמות כאשר כל שם מורכב מכמה מילים,
טור ב כנ"ל,
השמות- יתכן שמדובר באותה ישות ויש שינויים קצת במלל, אני רוצה שיתן לי לכל שם בטור א האם יש שם בטור ב שמכיל מילה זהה בתוך השם בטור א?
האם ברור?
תודה רבה

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
נשמע מסובך, נניח יש עשר אברהם בטור א ועשר אברהם בטור ב', איך ידע לאיפה להתאים?

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
אתן דוגמא
טור א מכיל שמות כאשר כל שם מורכב מכמה מילים,
טור ב כנ"ל,
השמות- יתכן שמדובר באותה ישות ויש שינויים קצת במלל, אני רוצה שיתן לי לכל שם בטור א האם יש שם בטור ב שמכיל מילה זהה בתוך השם בטור א?
האם ברור?
תודה רבה
אם היה צד אחד היה אפשר עם VLOOKUP וכוכביות מסביב הערך לחיפוש
שני צדדים זה לכאורה לא אפשרי במסגרת הפונקציות המובנות באקסל

יעל לוגן

משתמש פעיל
איך אני משנה את התאריך שרשום במילים לתאריך רגיל?
תודה
יום חמישי 09 יוני 2022
יום ראשון 01 מאי 2022
יום ראשון 03 אפריל 2022
יום ראשון 05 יוני 2022
יום ראשון 1 מאי 2022
יום ראשון 10 אפריל 2022
יום ראשון 15 מאי 2022
יום ראשון 22 מאי 2022
יום ראשון 29 מאי 2022
יום רביעי 11 מאי 2022
יום שישי 01 אפריל 2022
יום שישי 03 יוני 2022
יום שישי 08 אפריל 2022
יום שישי 13 מאי 2022
יום שישי 13 מאי 2022
יום שישי 27 מאי 2022
יום שישי 29 אפריל 2022
יום שלישי 26 אפריל 2022
יום שלישי 3 מאי 2022
שבת 28 מאי 2022

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
איך אני משנה את התאריך שרשום במילים לתאריך רגיל?
תודה
יום חמישי 09 יוני 2022
יום ראשון 01 מאי 2022
יום ראשון 03 אפריל 2022
יום ראשון 05 יוני 2022
יום ראשון 1 מאי 2022
יום ראשון 10 אפריל 2022
יום ראשון 15 מאי 2022
יום ראשון 22 מאי 2022
יום ראשון 29 מאי 2022
יום רביעי 11 מאי 2022
יום שישי 01 אפריל 2022
יום שישי 03 יוני 2022
יום שישי 08 אפריל 2022
יום שישי 13 מאי 2022
יום שישי 13 מאי 2022
יום שישי 27 מאי 2022
יום שישי 29 אפריל 2022
יום שלישי 26 אפריל 2022
יום שלישי 3 מאי 2022
שבת 28 מאי 2022
תלוי
תנסו לחיצה ימנית > עיצוב תאים ולבחור באחד האפשרויות של תאריך

מויסי

משתמש מקצוען
וואי וואי איזה אשכול מדהים. פשוט באים אנשים עם לב ענק וראש גדול ומוכנים לעזור לכל מי שצריך אפילו בלי להכיר !!!! אין כמו העם המדהים שלנו !!!!!
ועכשיו לשאלתי הצנועה :

יש לי רשימה גדולה של כתובות מייל (בערך 1200) לא מסודרת אלא בכל שורה בערך 6 כתובות. הרשימה נמצאת בוורד, האם יש אפשרות לסדר הכל בשורה מסודרת באקסל. תודה ענקית מראש.

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
וואי וואי איזה אשכול מדהים. פשוט באים אנשים עם לב ענק וראש גדול ומוכנים לעזור לכל מי שצריך אפילו בלי להכיר !!!! אין כמו העם המדהים שלנו !!!!!
ועכשיו לשאלתי הצנועה :

יש לי רשימה גדולה של כתובות מייל (בערך 1200) לא מסודרת אלא בכל שורה בערך 6 כתובות. הרשימה נמצאת בוורד, האם יש אפשרות לסדר הכל בשורה מסודרת באקסל. תודה ענקית מראש.

אם כולם מסתיימים ב-.COM ורווח, או אפילו רווח בין כל כתובת מייל.
אפשר לעשות החלף (בוורד, לא יודע על אקסל) שכל רווח יחליף באנטר: ^p
ואז באקסל כל אחד יהיה בשורה נפרדת.

חמג

משתמש מקצוען
האם יש אפשרות לרדת באנטר בתוך תא?, אני רוצה באותו תא בשורה אחת אות ןמתחת מספר,
האם זה אפשרי?
תודה רבה!!!

ברוך הוא

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
האם זה אפשרי?
תודה רבה!!!
כשאתה עומד בתוך התא תוך כדי כתיבה בתא, (או אחרי כתיבה אבל לחצת פעמיים כדי להמשיך לכתוב) ללחוץ אלט+אנטר, (בצ'אט זה שיפט אנטר, אני לא יודע למה כאן זה אחרת)
.

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
האם זה אפשרי?
תודה רבה!!!
לא מכיר באקסל, תעביר לוורד, אחרי שזה כבר עבר שורה, כשתחזיר לאקסל זה יהיה בתא נפרד.

מויסי

משתמש מקצוען
אם כולם מסתיימים ב-.COM ורווח, או אפילו רווח בין כל כתובת מייל.
אפשר לעשות החלף (בוורד, לא יודע על אקסל) שכל רווח יחליף באנטר: ^p
ואז באקסל כל אחד יהיה בשורה נפרדת.
ממש לא נעים לי אבל אני לא כל כך מבין איך עושים את זה יש מצב לקבל פירוט יותר מדוייק. איך עושים את זה. ממש תודה רבה.

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
ממש לא נעים לי אבל אני לא כל כך מבין איך עושים את זה יש מצב לקבל פירוט יותר מדוייק. איך עושים את זה. ממש תודה רבה.
תעתיק הכל לקובץ וורד.
תמצא את המפריד בין כל כתובת דוא"ל (אם זה רווח או סיומות זהות וכדו').
תלחץ Ctrl+H, בחלק העליון שים את הנ"ל, ובתחתון שים: ^p (=אנטר. אם זה רק רווח כמובן, אם זה עוד טקסט - כמו .com אז שים: ^&^p)
תלחץ החלף הכל. זה אמור לעשות כל כתובת אימייל בשורה נפרדת.
ואז תחזיר לאקסל.

ברוך הוא

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
תעתיק הכל לקובץ וורד.
תמצא את המפריד בין כל כתובת דוא"ל (אם זה רווח או סיומות זהות וכדו').
תלחץ Ctrl+H, בחלק העליון שים את הנ"ל, ובתחתון שים: ^p (=אנטר. אם זה רק רווח כמובן, אם זה עוד טקסט - כמו .com אז שים: ^&^p)
תלחץ החלף הכל. זה אמור לעשות כל כתובת אימייל בשורה נפרדת.
ואז תחזיר לאקסל.
אפשר באקסל עצמו בכרטיסיית נתונים/ טקסט לעמודות/ לחלק עם מפריד קבוע אם יש באמת רווח בין כל מייל לשני.

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
אפשר באקסל עצמו בכרטיסיית נתונים/ טקסט לעמודות/ לחלק עם מפריד קבוע אם יש באמת רווח בין כל מייל לשני.

1651056801908.png

נפלא.
תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה