דרוש מידע קשב וריכוז במבוגרים- כל מה שחשוב לדעת ...

רצוא ושוב

משתמש חדש
@אקסטרה היפראקטיבי :
אני לקחתי שבעים.
לא שזה הספיק, אבל הרופא אמר שאסור יותר בחוק...
אח''כ עשיתי מיינדפולנס כשנה, והיום אני על ריטלין 20
אבָרך אותך בלבבי אם תואיל לפרט:
1.איפה/באיזו דרך אפשר ללמוד מיינדפולנס
2.לגרום לכך שאַתַּרְגֵּל בפועל ממש:(

נערך לאחרונה ב:

אקסטרה היפראקטיבי

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
@אקסטרה היפראקטיבי :

אבָרך אותך בלבבי אם תואיל לפרט:
1.איפה/באיזו דרך אפשר ללמוד מיינדפולנס
2.לגרום לכך שאַתַּרְגֵּל בפועל ממש:(
יש את צייטלין בירושלים, שאצלו למדתי מיינדפולנס ואני באמצע ללמוד טיפול בזה.
הוא ואשתו למדו יחד אצל קבט זין ממציא השיטה ונסעו לצורך כך לארה''ב לכמה שנים.
הוא מלמד את האנשים והיא את הנשים.
הדרך להתמיד היא להתמיד.
זה קונפליקט אבל התרגול משפר את היכולת להתמיד ואז אפשר להתמיד.
ולכן את ההתחלה צריך להניע לבד בעבודה קשה.
את הפרטים שלו אני מאמין יש במלא אשכולות פה.

פ.כ

משתמש חדש
שלום
הבן שלי לוקח כבר כמה שנים פוקלין אקס אר 15, העלנו לו את המינון ל30 והוא ממש ממש כבוי. אדיש, אין לו חשק לעשות כלום, אבל די מסתדר בכיתה עם כמות החומר והלימוד.
מה הייתם ממליצים?

'קרכאעיחלך

משתמש רשום
אני חושבת שצריך להתיחס למצב הרגשי של הילד, לא פחות ממצבו הלימודי.
מה שניתן - לחפש תרופה אחרת מתאימה.

אתי פרידלנדר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עונה במרוכז
הגיע לי פוקוס של פוראוור
050-4123036

GBSA

משתמש סופר מקצוען
מצורפת טבלת התרופות להפרעת קשב הכולל כלל התרופות הקיימת בישראל ועושה סדר בתוך הבאלגן... כפי שפורסמה בעמותת הביננו.
רק מעיר,
שלפעמים ניתן לרשום תרופות אחרות שאינן במקור ל ADHD ויכולה להיות להם השפעה - או שיש להם התוויה לא רשמית,
ולכן בחלק גדול מהמקרים מומלץ ללכת לפסיכיאטר במיוחד אם הכדורים הרגילים לא עוזרים/עושים בעיות

נערך לאחרונה ב:

קולמוס בודד

משתמש חדש
למתעניינים יש פסיכולוגית בירושלים שעשתה את הדוקטורט שלה על ADHD בציבור החרדי אגב מחקר ראשון מסוגו שנעשה כאן המציאה שיטת טיפול שמקיף את הנושא על שלל אתגריו והשלכותיו ובין היתר עוזרת בהתאמת טיפול תרופתי מדויק מתמחה מאוד בטיפול בבחורים ויש לה הצלחות מדהימות ממש עושה פלאות עובדת בכפוף לרבנים מוכרים ובצמוד לאנשי מקצוע חרדים מהשורה הראשונה מומלץ בחום בעיקר למי שמעונין בטיפול שנותן כלים לחיות עם ה ADHD וכן בטיפול בחוויות הלא נעימות הנובעות מהתסכול שבקשיי ההתמודדות משקעים מילדות וכו'

צנוברית

משתמש פעיל
למתעניינים יש פסיכולוגית בירושלים שעשתה את הדוקטורט שלה על ADHD בציבור החרדי אגב מחקר ראשון מסוגו שנעשה כאן המציאה שיטת טיפול שמקיף את הנושא על שלל אתגריו והשלכותיו ובין היתר עוזרת בהתאמת טיפול תרופתי מדויק מתמחה מאוד בטיפול בבחורים ויש לה הצלחות מדהימות ממש עושה פלאות עובדת בכפוף לרבנים מוכרים ובצמוד לאנשי מקצוע חרדים מהשורה הראשונה מומלץ בחום בעיקר למי שמעונין בטיפול שנותן כלים לחיות עם ה ADHD וכן בטיפול בחוויות הלא נעימות הנובעות מהתסכול שבקשיי ההתמודדות משקעים מילדות וכו'
נשמח לשמוע פרטים

צנוברית

משתמש פעיל
למישהו יש מושג מה הקוד קופון לסטודנטים \איך מקבלים אותו לועידה השנתית לADHD?

קולמוס בודד

משתמש חדש
שלום
הבן שלי לוקח כבר כמה שנים פוקלין אקס אר 15, העלנו לו את המינון ל30 והוא ממש ממש כבוי. אדיש, אין לו חשק לעשות כלום, אבל די מסתדר בכיתה עם כמות החומר והלימוד.
מה הייתם ממליצים?
חוסר חשק וכו' עם פוטנציאל נזק לטווח ארוך כדאי לפנות לאיש מקצוע שמבין גם ברגשות ולא רק בחומרים כימיים מניסיון

שלום לכולם! אני ניק די ותיק ומוכר באתר ומתמודד עם קש"ר (מעדיף לא להחשף בניק הרגיל)
במקרה נתקלתי בהודעה הזו:
וחשבתי למה שלא נפתח קבוצה כזו גם לגברים? (נשואים בלבד/מעל גיל 25)
מה אתם אומרים? ילך? יהיה על מה לדון בקבוצה כזו?
במידה ואתם חושבים שזה יכול להצליח סמנו "תודה", במידה ולא-סמנו "עצוב"

(נ.ב. ההצעה לפתיחת הקבוצה באישור הנהלת האתר)

GBSA

משתמש סופר מקצוען
שלום לכולם! אני ניק די ותיק ומוכר באתר ומתמודד עם קש"ר (מעדיף לא להחשף בניק הרגיל)
במקרה נתקלתי בהודעה הזו:
וחשבתי למה שלא נפתח קבוצה כזו גם לגברים? (נשואים בלבד/מעל גיל 25)
מה אתם אומרים? ילך? יהיה על מה לדון בקבוצה כזו?
במידה ואתם חושבים שזה יכול להצליח סמנו "תודה", במידה ולא-סמנו "עצוב"

(נ.ב. ההצעה לפתיחת הקבוצה באישור הנהלת האתר)
גברים לא מסוגלים לשתף....
וזה גם לא באמת עוזר להם כמו לנשים,
אשה שרואה שיתוף של אישה אחרת זה עושה אצלה משהו, אצל גבר פחות,
אני קצת שיתפתי בעבר,
אם תהיה קבוצה אצטרף.. - עומד בקריטריונים..
אבל לא רואה בזה תועלת ענקית.
בשיתוף של רעיונות ועיצות - כן יש הרבה טעם - וזה כבר יש באשכול הזה ובעוד.

קולמוס בודד

משתמש חדש
בעיקר הרחבה על אופי הטיפול
אני לא יודע עד כמה כדאי להרחיב על כך בפומבי בכל זאת שיטה של מישהי ואני חדש כאן אם זה חשוב אשמח להרחיב באופן פרטי
אבל בגדול מדובר בשיחות עם ניתוח של אירועי עבר והווה הקשורים לנושא יחס מהסביבה על היות המטופל עם האתגר הזה
ליווי בכל תקופת הטיפול ואחריו והמון אכפתיות לכל פרט קטן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה