דרוש מידע קשב וריכוז במבוגרים- כל מה שחשוב לדעת ...

אוראורית

משתמש מקצוען
כשהתחלתי לקחת טיפול תרופתי לקחת וויאנס 30 מג, זה לא כל כך השפיעה עלי, הרופא העלה לי ל 70 מ"ג
לא נראה לי שזה קשור למג, את פשוט שואלת על וויאנס, אני מאוד מרוצה, מה את מתכוונת לשאול ?
וואו..
מ30 ל 70?
לא עשה לך עצירה ב 50?

אוראורית

משתמש מקצוען
ויואנס היא תרופה מעולה לדעתי
מנסיון כמובן.
אבל ההבדלים במינונים הם משמעותיים
אבל ישתנו מאדם לאדם
אצלי ה30 התחיל מעולה אבל זמן קצר אחר כך ראיתי שזה לא עושה את העבודה כל כך
העברתי ל50 מג והיה מעולה
אבל יש בהחלט כאלה שה30 בשבילם הוא חזק מספיק ואפילו יותר מדי.

יאנגית

משתמש צעיר
וואו..
מ30 ל 70?
לא עשה לך עצירה ב 50?
הרופא נתן לי 30 מג, ראיתי שזה לא עושה את העבודה כל כך
אז בהחלטה של רגע לקחתי 2 ביחד
בסוף החודש חזרתי לרופא ואמרתי לו מה הרגשתי ומה זה עשה לי, והוא רשם לי 70 מג, שזה מצוין לי

Yerushalaim

משתמש חדש
ויואנס היא תרופה מעולה לדעתי
מנסיון כמובן.
אבל ההבדלים במינונים הם משמעותיים
אבל ישתנו מאדם לאדם
אצלי ה30 התחיל מעולה אבל זמן קצר אחר כך ראיתי שזה לא עושה את העבודה כל כך
העברתי ל50 מג והיה מעולה
אבל יש בהחלט כאלה שה30 בשבילם הוא חזק מספיק ואפילו יותר מדי.

לי היה קצת קשה עם הויואנס כי הוא משפיע ל12-14 שעות ואז עוד עשה לי ריבאונד איזה 4 שעות... מה שאומר שהייתי עם תופעות כל שעות הערות שלי.
יכול להיות שאם הייתי לוקחת תקופה יותר ארוכה זה היה משתפר, בכל אופן אני עובדת רק בבוקר כך שלא ראיתי צורך בכזו השפעה ממושכת אז עברתי לאטנט.

אוראורית

משתמש מקצוען
לי היה קצת קשה עם הויואנס כי הוא משפיע ל12-14 שעות ואז עוד עשה לי ריבאונד איזה 4 שעות... מה שאומר שהייתי עם תופעות כל שעות הערות שלי.
יכול להיות שאם הייתי לוקחת תקופה יותר ארוכה זה היה משתפר, בכל אופן אני עובדת רק בבוקר כך שלא ראיתי צורך בכזו השפעה ממושכת אז עברתי לאטנט
מסתבר מאוד שזה היה משתפר ..
אבל זה באמת מעניין לראות את ההבדלים בין אחד לשני
אני היום לוקחת גם וגם לדוגמא.
ויואנס ואטנט
לדעתי ,ואני לא היחידה , ההשפעה של הויואנס במצטבר(אחרי תקופת ההסתגלות)
מגיעה ל 8 שעות . אחכ אני כבר מרגישה עייפות ופיזור ממש..
לכן אני לוקחת גם אטנט שמשפיע ל שש שעות בערך.

שאלה תאורטי האם ריטלין וכו נותנים גם מענה עבור בעיות שכחה או יותר נכון האם שכחה יכול להיות תוצאה של חוסר ריכוז
כאן טוענים שיש הקשר מעניין אותי לשמוע אם מי שהוא ניסה לקחת תרופה וזה עזר לו
1711573903624.png

יאנגית

משתמש צעיר
כי רופא לא פראי היה אומר לך לנסות כדור של 50, אולי הוא יהיה יעיל כמו ה60 שלקחת על דעת עצמך.
נכון, אבל הוא שאל אותי איך הרגשתי עם ה60, ולפי החוות דעת שלי הוא נתן לי 70
רק לציין שאני לוקחת 70 מג כבר כמה שנים ומאוד מרוצה, והיה תקופה שניסיתי את ה50(כי לא היה בביתי מרקחת) וזה לא מספיק עזר.

איש השדה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
לאחר ניסיון של שנים רבות (סביבות ה 10..) של - ריטלין , קונסרטה , -המסקנה - אין על ויוואנס !! (כמובן שעל כל אחד זה משפיע בצורה שונה...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה