דרוש מידע קצת זהירות בכל הנוגע למידע שלכם...

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
לא מכבר קבלתי מייל ממכר
הוא רצה להעביר לי קובץ שקבל מצד שלישי אך בשליחה מגימייל אם עושים העברה הנמען מקבל את כל השרשור
וכך קבלתי מייל עם כל השרשור שהיה לו עם אותו אחד...
אז קצת זהירות......
אני חושב שיש לחברת גוגל - גמייל
יד וחלק בכל הבלבול
כי מרצון טוב שלהם לעזור לך,
הם מבלגנים כפשוטו את המיילים.
ואז לפעמים הם מאחדים מיילים למייל אחד. כי התוכן הוא אותו תוכן.
ואו התכתבת עם כמה אנשים באותו נושא, וזה מתערבב ביחד!
ואדם רגיל שלא בקי ורגיל בזה ורוצה להעביר, ולא מוצא היכן כתוב העברה? והוא מוצא את זה רק בתחתית המייל ששם כתוב העברה (צריך ללחוץ על ה3 נקודות באמצע - לדוג את המייל הנבחר - אני עצמי מסתבך בזה.)
וגם לפעמים הם סוגרים את השרשור של המייל למספר ואתה לא זוכר או לא קולט שיש כאן מלא מיילים ברשור!

ההצעה שלי שגמיל תפסיק לחבר מיילים וכל מייל יהיה בנפרד, ומקסימום עם שרשור במייל חדש.

קרעפט

משתמש מקצוען
ואדם רגיל שלא בקי ורגיל בזה ורוצה להעביר, ולא מוצא היכן כתוב העברה? והוא מוצא את זה רק בתחתית המייל ששם כתוב העברה (צריך ללחוץ על ה3 נקודות באמצע - לדוג את המייל הנבחר - אני עצמי מסתבך בזה.)
לא הבנתי
יש אפשרות בגמייל לשלוח הודעה מסויימת מתוך שרשור?

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
אני חושב שיש לחברת גוגל - גמייל
יד וחלק בכל הבלבול
כי מרצון טוב שלהם לעזור לך,
הם מבלגנים כפשוטו את המיילים.
ואז לפעמים הם מאחדים מיילים למייל אחד. כי התוכן הוא אותו תוכן.
ואו התכתבת עם כמה אנשים באותו נושא, וזה מתערבב ביחד!
וגם לפעמים הם סוגרים את השרשור של המייל למספר ואתה לא זוכר או לא קולט שיש כאן מלא מיילים ברשור!

ההצעה שלי שגמיל תפסיק לחבר מיילים וכל מייל יהיה בנפרד, ומקסימום עם שרשור במייל חדש.
אני גם עשיתי טעות מאוד מביכה לאחרונה.
שלחתי הודעה להרבה קרובי משפחה וביקשתי שיתפללו על מישהו. (גל בן נילי, תודה עת התפילות.)
גיסתי ענתה לי והתכתבתי איתה על נושא מאוד אישי שרק אנחנו מודעים לו.
אחרי כמה ימים רציתי לשלוח תזכורת להמשיך להתפלל ובטעות העברתי את כל השיחה עם גיסתי לכוווולם.
לא שמתי לב עד שקיבלתי תגובה מוזרה מגיסה אחרת ורק אז קלטתי מה עשיתי.
לקח לי זמן להתואשש מהפדיחה ומאז אני בודקת כל מייל כמה פעמים לפני שאני שולחת.

קרעפט

משתמש מקצוען
יש אפשרות להגדיר את זה שכל מייל יהיה בנפרד.
באנגלית זה נקרא CONVERSATION VIEW, לא יודעת איך הם קוראים לזה בעברית.
זה עוזר רק לתצוגה
זה נקרא תצוגת שיחה
דהיינו בחלון הראשי של הודעות דואר נכנס כל הודעה תהיה בשורה נפרדת ולא יעקב 8
אבל תוכן ההודעה יכלול את כל השיחות שקדמוה

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
מי שמחליט בזה זה אתם...
בהגדרות יש 2 אפשרויות
1679223215761.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה