טימו קניות מוצלחות מהאתר TEMU קישורים רק מנסיון! אין להתדיין כלל!

נתנאל ...

משתמש רשום
אחרי שפעם אחת עשיתי מהם קנייה בסכום נמוך מהמינימום- פתחתי צ'אט ושאתי אם לבטל את הקנייה
הם אמרו לי שממש זה בסדר ואין שום צורך לבטל
לא הבינו בכלל למה אני שואלת
הם די תלושים, שואלים אותך אם מותר לפרוץ ולעקוף את ההגבלה שלהם והם עונים משהו בסגנון "אנו מאוד מתנצלים, אבל אין לנו אפשרות לבטל את ההגבלה" כאילו רובוט גרוע מאוד עונה, ואז ששואלים שוב ומסבירים בכל מיני זוויות, הם אומרים, אנחנו רוצים את חווית הקנייה של הלקוח, כל עוד זה אפשרי תעשו מה שאתם רוצים! הכל בסדר! לנו אין אפשרות אבל אם אתה מצליח, בבקשה תעשה!!
ככה ענו לי עכשיו לגבי ה"סקריפט" הזה שמסיר את הגבלת הקנייה
ביקשתי לברר את זה עם המחלקה הגבוהה מהם וזה בבדיקה כבר כחצי שעה, ממתין לתשובה שלהם..

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הם די תלושים, שואלים אותך אם מותר לפרוץ ולעקוף את ההגבלה שלהם והם עונים משהו בסגנון "אנו מאוד מתנצלים, אבל אין לנו אפשרות לבטל את ההגבלה" כאילו רובוט גרוע מאוד עונה, ואז ששואלים שוב ומסבירים בכל מיני זוויות, הם אומרים, אנחנו רוצים את חווית הקנייה של הלקוח, כל עוד זה אפשרי תעשו מה שאתם רוצים! הכל בסדר! לנו אין אפשרות אבל אם אתה מצליח, בבקשה תעשה!!
ככה ענו לי עכשיו לגבי ה"סקריפט" הזה שמסיר את הגבלת הקנייה
ביקשתי לברר את זה עם המחלקה הגבוהה מהם וזה בבדיקה כבר כחצי שעה, ממתין לתשובה שלהם..
זה נכון
דבר ראשון כשנכנסים לצ'אט, תרשמו נציג אנושי
אחר כך תיראו אם יש לו בעיה עם משהו. קשה לי להאמין שיהיה

נתנאל ...

משתמש רשום
בשורה טוב חברים!! תראי בעצמכם מה היא כתבה לי עכשיו:

אני כבר מתחיל להסתפק האם ניתן לסמוך על התשובות שלהם? הם זורמים עם הכל?
והרי ברור שבעלי האתר היה כועס על זה, הרי לכן ניתנה הוראה להגביל? וכן לגבי ההחזר חינם ללא החזרת המוצר שהם הסכימו להשתמש בלי גבול בלי סיבה, רק לנצל אותם, הם אישרו לי את זה, זה ברור שזה לא רצון הבעלים, אבל סוף סוף הם בדקו מול המחלקה הרלוונטית אז מעניין אם הלכתית זה מותר באופן סופי?
נשמח מישהו שיבדוק את זה מול פוסק ראוי :)

קבצים מצורפים

• צילום מסך 2024-06-30 162111.png
    צילום מסך 2024-06-30 162111.png
    KB 64.6 · צפיות: 86

נתנאל ...

משתמש רשום
יש מישהו שמוכן לשאול את הרב שהעלו פה קודם, האם לאור הפרטים החדשים יהיה ניתן לעשות כן?
יועיל מאוד להמון אנשים, תודה :)

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
כשאני מוסיפה את הסיומת שנתנו כאן כדי להוריד את המגבלה,
זה אכן מוריד.
אבל במעבר לתשלום זה מקפיץ הודעה שלא ניתן להזמין מתחת לסכום של ...

tamar:)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
כשאני מוסיפה את הסיומת שנתנו כאן כדי להוריד את המגבלה,
זה אכן מוריד.
אבל במעבר לתשלום זה מקפיץ הודעה שלא ניתן להזמין מתחת לסכום של ...
תוסיפי את הסיומת בעמוד התשלום

נתנאל ...

משתמש רשום
מי שלא רוצה להשתמש שלא ישתמש אל תחסום למי שכן חושב שזה מותר זה לא בסדר מה שעשית
אתה הזוי לגמרי חבר, ראשית לא חסמתי שום דבר.
ו.. יש לנו תורה, מה זה "למי שחושב שזה בסדר".. מה אנחנו רפורמים?
העלו פה לעיל פסק עם מקורות שאומר חד משמעית שזה גזל ואסור, כך שאין דרך אחרת להתיר לעשות את זה אלא אם כן שואלים אותם מפורש, וגם אז לדעתי זה מפוקפק כי הם מאוד רשלנים ואומרים על הכל כן וצריך לבדוק גם את זה בהלכה האם מספיק לסמוך על המילה של הנציגים התלושים בצ'אט..

יודי יהודה

משתמש פעיל
אתה הזוי לגמרי חבר, ראשית לא חסמתי שום דבר.
ו.. יש לנו תורה, מה זה "למי שחושב שזה בסדר".. מה אנחנו רפורמים?
העלו פה לעיל פסק עם מקורות שאומר חד משמעית שזה גזל ואסור, כך שאין דרך אחרת להתיר לעשות את זה אלא אם כן שואלים אותם מפורש, וגם אז לדעתי זה מפוקפק כי הם מאוד רשלנים ואומרים על הכל כן וצריך לבדוק גם את זה בהלכה האם מספיק לסמוך על המילה של הנציגים התלושים בצ'אט..
מה הקשר זה כמו שתלך לעירייה להלשין על כל מי שבנה לא חוקי תעשהאת זה נו אם חסר לך כתובות אני ישלח לך

נתנאל ...

משתמש רשום
מה הקשר זה כמו שתלך לעירייה להלשין על כל מי שבנה לא חוקי תעשהאת זה נו אם חסר לך כתובות אני ישלח לך
להלשין לעירייה על אחרים זה לא קשור אליי, זה עניין שלהם.
פה לא עשיתי את זה בשביל אחרים, אלא בשבילי. [ובסוף התברר שהם הסכימו וכולם יהנו מזה בהיתר..]
לבנות לא חוקי זה לא בעיה הלכתית, לגזול מהגוי זה כן. זה לא נתון למחשבה בין אחד לשני, אלא אם כן אתה.. רפורמי..
ואני ממליץ לך ללמוד לקרוא.. אולי יש לך בעיה בזה.. אני יכול לעזור לך אם תרצה שלח לי בפרטי..

ברכה וישועה

משתמש פעיל
כותבים לי אימות אבטחה: נא להחליק כדי להשלים את הפאזל. על מה צריך ללחוץ לא הבנתי, סליחה על הבורות

אוהבת את החיים

משתמש פעיל
אני עכשיו התכתבתי בצ'ט עם נציג ולא תאמינו מה הוא רשם!
הסרת סכום ההזמנה המינימלי אינה אפשרות שאנו יכולים לבצע כרגע. דרישה זו יושמה כדי לייעל את תהליכי האריזה שלנו, למזער פסולת וליישר קו עם יעדי הקיימות שלנו. למרות שאנו מבינים את אי הנוחות, אנו מבקשים ממך להוסיף פריטים נוספים לעגלת הקניות שלך כדי לעמוד בסף ההזמנה המינימלי. גישה זו לא רק מבטיחה שימוש יעיל במשאבים, אלא גם מסייעת לנו להפחית את ההשפעה הסביבתית שלנו. עמידתך במדיניות זו מוערכת מאוד .

אוהבת את החיים

משתמש פעיל
אנו מעדכנים את תכונת עגלת הקניות כדי לשפר את חווית הקנייה שלך. ישנו סף הזמנה מינימלי בעת ביצוע הזמנה כי אני מעוניינים להקדיש יותר תשומת לב לאיכות הסביבה וברצוננו לעזור להפחית את טביעת הרגל הפחמנית.
‏אנו ממליצים לעקוב אחר ההנחיות כדי לחפש ולהוסיף עוד מהפריטים הרצויים שנשלחו מ Temu ישירות בדף הקופץ, ואז ללחוץ על 'מעבר לקופה' לאחר הגעה לסכום ההזמנה המינימלי.‏

נתנאל ...

משתמש רשום
איך מבקשים החזר בלי להחזיר את המוצר?
עושים תהליך של החזרה בצורה הרגילה ואם האפשרות הזאת זמינה אז לוחצים על האפשרות הזאת זה בירוק כזה גדול משהו כמו "אנחנו נותנים לכם הזדמנות חד פעמית להחזר כספי ללא החזרת המוצר..."
זה זמין כמה פעמים ואז לא זמין גם למוצר שעלה 2 שקל, אבל שמתי לב שאחרי כמה שבועות שלא ביקשו החזרה בכלל ה האפשרות הזאת חוזרת..

מרחבים

משתמש מקצוען
עושים תהליך של החזרה בצורה הרגילה ואם האפשרות הזאת זמינה אז לוחצים על האפשרות הזאת זה בירוק כזה גדול משהו כמו "אנחנו נותנים לכם הזדמנות חד פעמית להחזר כספי ללא החזרת המוצר..."
זה זמין כמה פעמים ואז לא זמין גם למוצר שעלה 2 שקל, אבל שמתי לב שאחרי כמה שבועות שלא ביקשו החזרה בכלל ה האפשרות הזאת חוזרת..
הבנתי, כי ניסיתי לעשות את זה על מוצר שאני לא צריכה,אבל לצערי 2 יחידות ממנו היו בשימוש בטעות, אז חשבתי שזה יוכל להיות רעיון טוב.. אבל לא נתן לי אופציה כזו...

...Naomi

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
לגבי עקיפת מינימום לתשלום,
נראה שיש פה המון שבטוחים שזה באג ואיזה שהיא דרך שמצאנו לרמות את טמו אז זה ממש לא ככה.

מה שהוספתם זה שליחת 2 פרמטרים לדף
&_x_ads_channel=google
&_x_ads_sub_channel=shopping

מה המשמעות שלהם?

בסך הכל שהגעתם לאתר דרך פרסומת של גוגל.
הפרמטר הראשון מכיל את הפלטפורמה המפרסמת
הפרמטר השני מכיל את תת הסוג - פרסומת קניות

אם אתם מפחדים מגזל- פשוט תעשו חיפוש גוגל על מוצר, תכנסו לטמו ממודעה, והפרמטרים האלו יתווספו לכם אוטומטית.
וקחו בחשבון ש-
1. טמו עובדים מאד פסיכולוגית, לכו תדעו כמה קניתם בגלל שחשבתם שעבדתם עליהם.
2. טמו מודעים לזה, וכל זה על דעתם זה יהיה קיים, מן הסתם צ'יק צ'ק זה יתבטל כמו כל ההטבות הקודמות שראינו

לינק של מוצר אקראי שנכנסתי אליו מפרסומת גוגל:
1719949225583.png

אותו פריט כשנכנסתי אליו ע"י הקשה של temu.com וחיפוש הפריט הספציפי

1719949259192.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה