שיין קניות באתר 'שיין' - המלצות דיונים ושאלות

(; Cool-It

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
עזרה במידות....
איזה מידה מזמינים לילדה בת שנתיים? (קלאסית מבחינת גובה/שומן..)

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
על כל מוצר יש ביקורת מאנשים שקנו.
מי שמכניס ביקורת ותמונה מרוויח מזה משהו?
אם כן איך מכניסים ביקורת??

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
@דסולישה ❤ או כל אחת אחרת
כשהייתי באמצע הקניה היה כתוב לי לאסוף מתנה ועכשיו שאני רוצה לסיים ולשלם נעלמה לי השורה הזו, איפה זה מופיע?
תודה

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
טיפים לשיין:
* יש כרטיסי גיפט כארד בהנחות נחמדות, מזמינים כרטיס שמגיע למייל ואחר כך משלמים ממנו.
* בכל קנייה כדאי להזין קופון h3w נותן הנחה של 15% מעל 150₪, 20% מעל 300₪ ו25% מעל 500₪. הם נותנים קופונים נוספים לפעמים אך בינתיים הוא תמיד הכי שווה.
* יש אפשרות לבצע צ'ק אין ולסמן כל יום כניסה בלוח שנה באזור האישי-מרוויחים מזה נקודות. כל 100 נקודות=1 דולר.
* גם מהעלאת תמונות וביקורת על הזמנות שהגיעו מקבלים בין 10-20 נקודות.
* בהזמנת בגדים חשוב לבדוק שאין ברכיבי הבד פוליאסטר- בגדים שמכילים את החומר מגיעים ניילוניים במיוחד.
*אין מכס על קנייה בשיין, מכיוון שמשתמשים בחברת שליחויות פרטית.

בהצלחה רבה, יש שם המון דברים שווים, וגם אם יש דברים שנראים יקרים יותר- לאחר שקלול של הנחת הגיפט כארד והקופון ולעתים הנקודות - יוצא משתלם בהחלט.

יש שם גם אביזרים לבית, איפור, כלי מטבח וצעצועים- שווה להציץ
תודה על הפירוט, חסר לי מידע לגבי מחיר המשלוח/משלוח חינם מעל..

חיוששש

משתמש מקצוען
@גראסי#@
רלוונטי לך עוד?
צריך להיות באזור לך נקודת איסוף.
אם יש כאן ניקית שהיא בני ברקית תוכל יותר לכוון אותך, באזור של הרב מימון כתבו שזה מגיע לגלית איטליה.

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
הזמנתי, אני ממודיעין עילית.
חוץ מהעניין שהם כותבים שם מודיעין לילית, בחרתי חבל ארץ יהודה & שומרון, אח"כ חשבנתי שאנחנו נקראים בנימין, מקווה שזה לא ישלח לבילעין.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה