קמאטק / מכון לב - מה עדיף?

זעירא דחברייא

משתמש פעיל
מה יצא בסוף
עדיף קמא טק או מכון לב
ואפילו אם התשובה לא החלטית כדאי לסדר את הצדדים לכאן או לכאן.
בברכה.

דאון

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אז לסיכום אחרי כל הדיונים מי עשה השנה השמה יותר טובה קמאטק או מכון לב?

RUTUSH

משתמש פעיל
לדעתי, לא משתלם.
חצי קבוצה בוולף לא מסודרת,
בישן וצ'רנסקי עד כמה שאני יודעת המצב גרוע אפילו יותר. (דרך אגב, צ'רנסקי עשו לא את כל התכנית)
ואם בנות מסודרות אז לא בעבודות טובות,
בעצם מאז אותו גל של בנות שהתקבלו לאפל וללאומי וכו לא התקבלו יותר בנות דרך ההשמה אלא בנות התקבלו לבד לכל מיני מקומות שיכלו גם בלי הלימודים האלו.
קמאטק הרבה הרבה יותר מוצלחים,
ולבת מוכשרת וודאי שתהיה השמה טובה יותר בקמאטק.
הלימודים רצח והלימודים של קמאטק ממש בדיחה לידם
וזה לא משתלם!!!

שני שמר

משתמש פעיל
אני לומדת בקמא טק -אז אני כמובן אמורה לצודד בעד, אבל אני חושבת שלדיון מה טוב יותר לא יהיה סוף... כי כל אחת תחשוב לפי מה שאצלם..
העיקר להאמין שפרנסה משמים- ואמן שכולם יהיו מסודרות

Mirile

משתמש חדש
לדעתי, לא משתלם.
חצי קבוצה בוולף לא מסודרת,
בישן וצ'רנסקי עד כמה שאני יודעת המצב גרוע אפילו יותר. (דרך אגב, צ'רנסקי עשו לא את כל התכנית)
ואם בנות מסודרות אז לא בעבודות טובות,
בעצם מאז אותו גל של בנות שהתקבלו לאפל וללאומי וכו לא התקבלו יותר בנות דרך ההשמה אלא בנות התקבלו לבד לכל מיני מקומות שיכלו גם בלי הלימודים האלו.
קמאטק הרבה הרבה יותר מוצלחים,
ולבת מוכשרת וודאי שתהיה השמה טובה יותר בקמאטק.
הלימודים רצח והלימודים של קמאטק ממש בדיחה לידם
וזה לא משתלם!!!
כל מילה.
רק קמאטק. לא לחשוב אפילו על התוכנית של מכון לב*
אני אומרת מידיעה מוחלטת.
בוולף יש כמה בנות מסודרות יפה מאוד והשאר כלום.
צ'רנסקי אני לא יודעת מדויק
בישן סידרו עבודה נחמדה מינוס ל4- 5 בנות (בנות מבריקות).
לשאר הבנות- אין כלום השמה, כי בעצם סוג של חתמו עם מכון לב שהם אחראים על ההשמה, אממה, למכון לב פחות מעניין לדאוג להם כנראה...

*נראה שכל התוכנית הזאת היא פיקציה, הבנות למדו את הקורסים של מכון לב (לימודים קשים בהרבה מקמאטק) אבל מתברר שכיוון שהסמינר לא רשום כסניף של מכון לב במל"ג אין שום משמעות לקורסים שהן למדו והכל בעצם ב'אוויר', בלי תעודה ובלי כלום.
יש לבנות ידע נרחב מאוד (יותר מבוגרת קמאטק) אבל בפועל קשה מאוד להשיג עבודה כג'וניור שאין השמה מטעם מקום הלימודים, כך שגם אם בוגרת קמאטק מסיימת לימודים ברמה נמוכה יותר בסופו של דבר היא עוברת בוטקאמפ להכשרה ספציפית ונכנסת לעבודה.

Chani!

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
יש לבנות ידע נרחב מאוד (יותר מבוגרת קמאטק) אבל בפועל קשה מאוד להשיג עבודה כג'וניור שאין השמה מטעם מקום הלימודים, כך שגם אם בוגרת קמאטק מסיימת לימודים ברמה נמוכה יותר בסופו של דבר היא עוברת בוטקאמפ להכשרה ספציפית ונכנסת לעבודה.
ממש לא כל מי שלמדה קאמטק, עוברת בוטקאמפ
זה רק נבחרות..

ישראלה ישראלי

משתמש סופר מקצוען
*נראה שכל התוכנית הזאת היא פיקציה, הבנות למדו את הקורסים של מכון לב (לימודים קשים בהרבה מקמאטק) אבל מתברר שכיוון שהסמינר לא רשום כסניף של מכון לב במל"ג אין שום משמעות לקורסים שהן למדו והכל בעצם ב'אוויר', בלי תעודה ובלי כלום.
אף אחד לא הבטיח להם שהקורסים שהן עושות יחושבנו כנ"ז לתואר. הכל הי בדמיונות שלהן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה