קמאטק / מכון לב - מה עדיף?

דאון

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני לא מתכחש לסיפור הזה, ותודה על ההזדמנות לשאול -

אבל הסיפור של חברת ק. הוא *היוצא מן הכלל*. היה שם סיפור חריג - החברה חטפה מכה כלכלית קשה רגע *אחרי החתימה של הבוגרות הללו* ונאלצה לקצץ. ההצעה של החברה היתה לעובדות - או תלכו הביתה, או תעבדו בעבודות זמניות פחות נוצצות עד יעבור זעם. השכר אגב די בסדר - משמעותית גבוה מג'וניוריות שעובדות בבני ברק בתוכנה.

לדעתי הבחירה של העובדות להישאר היתה חכמה.

ובכל מקרה - מדובר בחברה אחת מתוך מאות משרות שקמא-טק השימו ב2021.
השנה כבר התחיל השמה?

RUTUSH

משתמש פעיל
לגבי ההשמה של מכון לב-
אני יודעת מהכרות ממש קרובה עם אחת מוולף שבסמינר הרב וולף בב"ב כבר יותר מחצי קבוצה שם מסודרת בעבודה במקומות מעולים!!!
במשכורת ממש ממש טובה! (18K+)
בלי בוטקמפים וכו'- מיד קבלה לעבודה...
הלימודים ממש קשים- זה כן צריך לקחת בחשבון...
ושכל אחד יעשה כהבנתו...

מתכנתנת בכירה

משתמש פעיל
לגבי ההשמה של מכון לב-
אני יודעת מהכרות ממש קרובה עם אחת מוולף שבסמינר הרב וולף בב"ב כבר יותר מחצי קבוצה שם מסודרת בעבודה במקומות מעולים!!!
במשכורת ממש ממש טובה! (18K+)
בלי בוטקמפים וכו'- מיד קבלה לעבודה...
הלימודים ממש קשים- זה כן צריך לקחת בחשבון...
ושכל אחד יעשה כהבנתו...
ואני יודעת מהכרות אישית שזהו שלחו קבוצה לאפל 6 בערך התקבלו וזהולא שולחים אותם לשום מקום עוד--

topoz

משתמש חדש
אני יודעת שמכון לב שלחו לראיונות באפל ובתעשייה אווירית - elta.
זה מקומות מפוצצים אבל עדיין לא שמעתי שהתקבלו
אפל זה באמת מקום מפוצץ, תעשיה אווירית קצת פחות.

אני מכירה שתי בנות, בוגרות קמאטק, שהתקבלו ב checkpoint וב Amazon, בתנאים מעולים.
הבנתי מאחת מהן שכמעט כל הבוגרות הושמו על ידי קמאטק. אולי לא כל המקומות שווים כמו אלו, אבל בתנאים ממש טובים בשביל להתחיל.
ולראיונות הם בוודאי שולחים במקומות טובים מאד, כולל Google ו Microsoft.

שני שמר

משתמש פעיל
יש כאן אולי משהי שלמדה במסלול של אקסטרה קוד- בינה מלאכותית?

(חיה)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
מישהי יודעת באיזה מקומות לומדים אקסטרה קוד ובאיזה מקומות לומדים אולטרה קוד?

שני שמר

משתמש פעיל
אני חושבת שאין כמעט סמינרים שלומדים אקסטרה קוד-
רק בבנות אלישבע ואני חושבת שהשנה פותחים גם בכהנא

שני שמר

משתמש פעיל
אוףף- הבעיה שכולם ילמדו השנה,
ואני מחפשת משהי שכבר למדה.......

שני שמר

משתמש פעיל
אני עכשיו לומדת תוכנית אקסטרה קוד בשנה ב' אם זה עוזר לך
כן, אני ממש אשמח לשמוע מה זה דורש, איך זה ובכלל אנפורמציה כי אני מתחילה ללמוד את זה ואני לא יודעת על זה כמעט כלום חוץ מזה שלומדים בינה מלאכותית...:sneaky:

מה נשמע?!

משתמש רשום
לפני הכל תשכחי מזה שאת הולכת ללמוד בינה מלאכותית, בשביל לדעת באמת בינה מלאכותית ולפתח בזה צריך ללמוד תואר שני במדען נתונים, מה שכן לומדים זה מבוא לבינה, כרגע מה שיש לנו במערכת זה שעתיים בשבוע, וזה מתחיל אצלנו רק משנה ב', אני משערת שמה שלומדים זה יותר להבין אלגוריתמים כתובים בבינה אבל עדיין לא התחלנו ללמוד .
אני לא יודעת אם התוכנית זהה בכל הסמינרים אבל אצלנו למדנו הרבה c ו c++, זה תוכנית שבהחלט דורשת המון עבודה והשקעה, בנוסף יש גם מתמטיקה, משקיעים הרבה באלגוריתמים, מבני נתונים וגרפים שזה חלק שדורש המון הבנה וחשיבה עם ראש גדול ולא לפי כללים מסודרים בכלל. למי שהחלק הראלי וההיגיון חזקים אצלה והיא אוהבת מתמטיקה וחשיבה זה ממש מתאים והיא יכולה מאוד להנות. גם מי שמאוד חזקה אבל לא גאון יכולה להסתדר לדעתי אבל שתיקח בחשבון שיהיה לה יותר קשה. ושקמאטק בהחלט אוהבים את הראשים הגאונים ומחפשים אותם.
בקיצור מקווה שעזרתי המון הצלחות וסייעתא דשמייא

שני שמר

משתמש פעיל
אממ כן תאמת לא ממש חידשת לי אבל עזרת...
את הגעת עם רקע, כלומר עשית בגרות במדעי המחשב בתיכון?

מה נשמע?!

משתמש רשום
לא, לנו בתיכון היה שיעור מחשבים פעם בשבוע שלמדנו C וככה רק הכרנו מושגים בסיסיים ממש כמו סוגי משתנים, לולאות ..... אבל לא יותר מזה

שני שמר

משתמש פעיל
אה אז אני מניחה שהיה לך יותר עמוס בשנה א...
איזה תעודה את עושה ? מהט?

מתכנתת בנשמה

משתמש צעיר
כן כדאי לך לדעת שהחומרים של קמאטק
בנושאים של אלגוריתמים, מבני נתונים, גרפים - באים לתת לך ידע וחידוד חשיבתי לקראת ראיונות עבודה (הם מאד מאד חשובים! )

מתימטיקה, מעה"פ ומערכות ספרתיות - באים להעשיר את הידע והרקע שיעזור לך לפתח בהרבה שפות ותחומים

וכולם נלמדים בלי קשר לתוכנית האקסטרה קוד שבחרת

לכל התמחות - פולסטאק / AI וכו' - כנראה יהיו חומרים נוספים מטעם קמאטק

מבחינת עומס- בוודאי שעמוס. אם את אוהבת את התחום ומוכנה להשקיע - זה יכול להיות מאד משתלם

TE 10

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
מישהי יודעת איפה רואים באתר את הציון של המבחן באלגוריתמים שנה א'?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה