קמאטק / מכון לב - מה עדיף?

נועושש

משתמש פעיל
אני יודעת שבסמינר בו אני למדתי רובם עוד לא מצאו עבודה וההשמה של קמטאק היא אפילו לא ל - 50% מהבנות!!
אצלינו בסמינר עוד לא הכניסו את האפשרות של השיתוף פעולה עם מכון לב, אבל אני יודעת על חברות שלי מוולף שלמדו דרך מכון לב והתקבלו למקומות ממש טובים!!!
התקבלו איזה 7 בנות לאפל (APPLE) ובכללי ההשמה מאד מרשימה!
אבל המסלול הזה קשה משמעותית אז צריך לקחת את זה בחשבון!
לדעתי זה רק למוכשרות ביותרררר
בפרט כיום שמסלול תיכנות נהיה מאד "זול" וכל בת שרוצה - מקבלת למגמה.

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני יודעת שבסמינר בו אני למדתי רובם עוד לא מצאו עבודה וההשמה של קמטאק היא אפילו לא ל - 50% מהבנות!!
אצלינו בסמינר עוד לא הכניסו את האפשרות של השיתוף פעולה עם מכון לב, אבל אני יודעת על חברות שלי מוולף שלמדו דרך מכון לב והתקבלו למקומות ממש טובים!!!
התקבלו איזה 7 בנות לאפל (APPLE) ובכללי ההשמה מאד מרשימה!
אבל המסלול הזה קשה משמעותית אז צריך לקחת את זה בחשבון!
לדעתי זה רק למוכשרות ביותרררר
בפרט כיום שמסלול תיכנות נהיה מאד "זול" וכל בת שרוצה - מקבלת למגמה.
אם כל הכבוד, באפל בארץ עובדים רק בחומרה אז זה לא כזה שווה.
קמא טק הכניסו 10 בנות למייקרוסופט שזה נדיר.
מבחינת השמה נראה שזה תלוי בבוטקמפים יש כאלו שיותר מחצי מסודרות ויש כאלו שאף אחת.

מתכנתת בנשמה

משתמש צעיר
הבנות שהכניסו למיקרוסופט - במשרת סטודנט...
יש השמה יפה מאד- עוד 10 בווסטרן דיגיטל, ובעוד חברות מעולות
יש מעלות ויש חסרונות
עכשיו גם מפנים להרבה כיוונים- גם לאוטומציה...

השאלה אם משתלם לפנות לזה... (מבחינת פיתוח וקידום בעבודה)

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
זה לא משנה אם זה חברת קבלן - שאגב זה קמא טק עצמה
השכר שהן מקבלות נחמד(18) אבל הניסיון שווה הרבה מאוד
לדעתי ללכת על אוטומציה ברמה טובה גם שווה. זה פיתוח לכל דבר.
אבל ממש לא ללכת לQA!!

מתכנתת בנשמה

משתמש צעיר
אם מוצעת עבודה באוטומציה-
מה צריך לבדוק בה, כדי לוודא שזה פיתוח לכל דבר?
בתור עבודה ראשונה - משתלם?

geekית מחשבים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
למה את חושבת שחומרה לא כזה שווה?
זה תחום מאוד נישתי,
כל תחום יכול ליפול (למשל עכשיו יש בלאגן עם סין ...) אבל בחומרה הניסיון שצוברים לא רלונטי לשאר העולם של פיתוח תוכנה.

קשה יותר למצוא עבודה כי יש פחות אפשרויות.
השכר נמוך יותר מפיתוח.(לא משמעותית)

B HAPPY

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
זה תחום מאוד נישתי,
כל תחום יכול ליפול (למשל עכשיו יש בלאגן עם סין ...) אבל בחומרה הניסיון שצוברים לא רלונטי לשאר העולם של פיתוח תוכנה.

קשה יותר למצוא עבודה כי יש פחות אפשרויות.
השכר נמוך יותר מפיתוח.(לא משמעותית)
זה לא חומרה זה וריפיקציה.
מה שכתבת נכון למהנדסי דיזיין, לא לווריפיקטורים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה