אלי-אקספרס קישור שיווקי באלי-אקספרס

ruti dresses

משתמש רשום
מנוי פרימיום
משכתי אתמול את הכסף שהיה לי בחשבון
אבל בחשבון הבנק אני לא רואה כלום
:unsure:
הגיוני?

ruti dresses

משתמש רשום
מנוי פרימיום
@blue eagle עליתי על פתרון הענין
הכסף לא מופיע בעו"ש כי הוא קיים כמט"ח צריך כנראה איך שהוא להמיר את זה

RVR

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הכסף נכנס לחשבון מט"ח בחשבון הבנק
ועליך למשוך אותו משם באמצעות המרה למטבע ישראל

ali-li

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
משכתי אתמול את הכסף שהיה לי בחשבון
אבל בחשבון הבנק אני לא רואה כלום
:unsure:
הגיוני?

בתשלום - משיכות , מה הסטטוס שכתוב לך ?
1719387799134.png

RVR

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צריך לפתוח חשבון מט"ח איך זה עובד?
לא,
בחשבון הבנק שלך יש בשורת הנושא מטבע חוץ - מט"ח
תלחצי עליו ושם תראי את הכסף

אם זאת משיכה ראשונה שלך,
בדר"כ הבנק מתקשר קודם לשאול ולברר במה מדובר
ואולי לכן עדיין לא מופיע

נתוש1212

משתמש סופר מקצוען
@נתוש1212
אריך אתה עושה שיראו את הקישור עם תמונה ?
אל תדאג אני קונה ואקנה מהקישורים שלך ;)
אני לא דואג מכלום , הכל טוב. זה תחביב נחמד ותו לא...

אחרי שאתה מפרסם בפעם הראשונה, תסמן את מה שפרסמת ותעשה העתק, ואז תלחץ על עריכה ותדביק את מה שהעתקת במקום הפרסום הראשון

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai

blue eagle

משתמש מקצוען
יש לי שאלה!
יש כמה קטגוריות יש הזמנות בתשלום ויש רווחים שמוערים בתשלום
ויש הושלמו הזמנות . מזה כל אחת?
משום מה קורה דבר מוזר....
למשל יש בהזמנות בתשלום 100 הזמנות
ואז כשמתווספת הזמנה לקטגוריה הושלמו ההזמנות אז יורד מהקטגוריה הזמנות בתשלום ל90
למה???
מקווה שהובן
אשמח למענה....

blue eagle

משתמש מקצוען
יש לי שאלה!
יש כמה קטגוריות יש הזמנות בתשלום ויש רווחים שמוערים בתשלום
ויש הושלמו הזמנות . מזה כל אחת?
משום מה קורה דבר מוזר....
למשל יש בהזמנות בתשלום 100 הזמנות
ואז כשמתווספת הזמנה לקטגוריה הושלמו ההזמנות אז יורד מהקטגוריה הזמנות בתשלום ל90
למה???
מקווה שהובן
אשמח למענה....
@נתוש1212 יש לך הסבר?
אם קנו דרך הקישור שהעלתי מוצר אחר ....
בסוף אין עליו אחוזים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה