קיר כניסה שעצבנו עכשיו ללקוחה . ובענין הפרחים מעלה עיצוב נוסף בפרחים- חדר של ילדה

קיר פלוס

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
נשמח לחוות דעתכם...

קבצים מצורפים

• קיר כניסה.jpg
    קיר כניסה.jpg
    KB 548.2 · צפיות: 403
  • פרחים (2).jpg
    פרחים (2).jpg
    1 MB · צפיות: 394

פוטושופר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
לא, סתם חוות דעת
את מוזמנת לשתף בפורום אומנות ויצירה...
יפרגנו לך מליון מחמאות

קיר פלוס

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני יודעת, הענין שאנחנו עוסקים בעיצוב קירות ודקורציה אז חשוב לי שיראו את זה פה המעצבים

קיר פלוס

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
קיר הכניסה - ניתן לנקות
פרחים תלת מימד הענקיים- אי אפשר, אבל אם את רוצה עם אופצי'ה לנקיון יש לי אפשרות ליצור לך אותם מחומר אחר שניתן לניקוי

נורה אדומה

משתמש פעיל
אהבתי ממש את הפרחים הגדולים
השני היה נראה לי יותר חיבור של שני סגנונות-
הזהב שהוא טרנדי מצד אחד,
הפרחים והפונט שהם יותר עתיקים מצד שני.

קיר פלוס

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
את המסגרת אפשר לשנות לכל צבע שהוא וכן הפונט אפשר לעשות בכל פונט אחר
מעבר לזה- הפרחים הגדולים באמת מדהימים, גם בהם אפשר לשלב כל מיני צבעים ולצרף עלים וכו', יש לנו כל מיני רעיונות מהממים בסגנון הזה, רק חשוב להדגיש כי מדובר במשהו רגיש שצריך להיות תלוי על הקיר במקום שלא כל הזמן נוגעים בו... יש לי אופציה גם לחומר נוסף עמיד יותר במראה קצת שונה

קיר פלוס

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אז השירות שלנו- אנחנו עוסקים בעיצוב קירות ודקורצי'ה לקירות, ז"א הלבשת הקירות בכל סגנון שתרצו , בכל צבע שתרצו, שילובי צבעים, דמויי טפטים, היום בעידן הטפטים לא תמיד נמצא את שילוב הצבעים הרצוי ביחד עם הדוג' הרצויה, אצלנו ניתן לבחור, בצביעה, לא בהדבקה דוג' רצויה ולעשות אותה בשילוב הצבעים הרצוי, ולא רק, יש לנו כל מיני דוג' של מרקמים מענינים שיהפכו את החדר שלכם למשהוא אחר... כמו כן יש אפשרות לדקורציה תלויה על הקיר בהתאמה אישית בהמון אפשרויות ודוג' לגוונים/ למרקמים וכו'... ניתן לפנות אלי באישי בשמחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה