קיצורי מקשים

טובי וינברג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מי יכול להדריך אותי איך יוצרים קיצור לוח מקשים כדי שאוכל להקיש ויתן לי את כתובת המייל לדוגמא

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
מי יכול להדריך אותי איך יוצרים קיצור לוח מקשים כדי שאוכל להקיש ויתן לי את כתובת המייל לדוגמא
את מתכוונת בשפה מסוימת או סתם במחשב?
אם סתם במחשב - אין קשר לפורום.
תשאלי באא"ר או בפורום תוכנה חומרה רשתות.

טובי וינברג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
סתם במחשב
ואני באמת לא מבינה כלום בתיכנות וחשבתי שזה מתאים לכאן
אכתוב בפורומים שרשמת
רק תגלי לי מה זה אא"ר שאדע לרשום שם...

תמרוווש

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני נכנסתי כי מענין אותי בתכנות.....
ב visual studio לדוגמא

אכתוב קצת, מוזמנים להעשיר
ctrl+K+D מסדר את הקוד
ctrl+l מוחק שורה
ctrl+t מחפש class/method/etc שאתם צריכים בפרויקט
ctrl+n מאפשר ליצור קובץ חדש לפרויקט

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L

זו שפת סקריפט מיוחדת עבור קיצורי מקשים ופעולות אוטומטיות בווינדוס,
אפשר לעשות איתה המון דברים, מישהו סיפר לי שהוא יצר בוט למשחק מחשב שמשחק במקומו באמצעות זה.

הנה סקריפטים מוכנים כבר בautoit

טובי וינברג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

זו שפת סקריפט מיוחדת עבור קיצורי מקשים ופעולות אוטומטיות בווינדוס,
אפשר לעשות איתה המון דברים, מישהו סיפר לי שהוא יצר בוט למשחק מחשב שמשחק במקומו באמצעות זה.

הנה סקריפטים מוכנים כבר בautoit
יש מצב שגם המון העם כמוני יבין מה לעשות עם הסקריפט הזה?
ז"א, יש דרך לתת לי הוראות לפי סדר איפה ללחוץ ומה להקיש עד לתוצאה הסופית של קיצור מקשים לפעולה מסוימת בווידוס?
תודה

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יש מצב שגם המון העם כמוני יבין מה לעשות עם הסקריפט הזה?
ז"א, יש דרך לתת לי הוראות לפי סדר איפה ללחוץ ומה להקיש עד לתוצאה הסופית של קיצור מקשים לפעולה מסוימת בווידוס?
תודה
צריך לקרוא את ההסבר שלהם, בעיקרון זה לא באמת תכנות, הם נותנים לך פקודות שאתה צריך לכתוב ואז התוכנה autoit תעשה אותן.
הנה התיעוד: https://www.autoitscript.com/autoit3/docs/

אפשר להתחיל ישר מה-tutorials

ויש גם את זה https://www.autoitscript.com/wiki/Tutorials

פררו רושה

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני נכנסתי כי מענין אותי בתכנות.....
ב visual studio לדוגמא

אכתוב קצת, מוזמנים להעשיר
ctrl+K+D מסדר את הקוד
ctrl+l מוחק שורה
ctrl+t מחפש class/method/etc שאתם צריכים בפרויקט
ctrl+n מאפשר ליצור קובץ חדש לפרויקט

CTRL+SHIFT -אפשרות לבחור מספר שורות ביחד ולכתוב בהן את אותו הקוד:
לוחצים של שניהם ויורדים / עולים עם החיצים, ואז כשמקלידים זה מקליד בכל השורות שנבחרו.

ALT+בחירה עם העכבר - בחירה של איזורים בקוד. קצת קשה לי להסביר, אז תנסו את זה :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה