מטבח קיטצנס

מצב
הנושא נעול.

דץ

משתמש פעיל
@שומרת החומות את היית מרוצה מברגל? אני כמעט סגרתי בברגל רק דפקו לי מחיר בשמיים בסוף הם הורידו לי אחרי שסגרתי אצל קיטשנס ולא חשבתי שזה ישר לבטל עסקה... ועכשיו נדפקתי.
מענין אותי לשמוע אם היית מרוצה מהשרות אחרי אם היו בעיות
@mhph
ברגל זה מס' 1 !
אחרי 10 שנים נראה כמו חדש,
יש להם סניף בחולון ובאשדוד,
(בבעלות אבי ברגל)

נערך לאחרונה ב:

עולם חסד יבנה

משתמש חדש
לכל "הנשמות הטובות" שמנסות להגן בלי שום בסיס של מידע:
אני שילמתי על כל!!! המטבח!!!! עוד לפני פורים תשפ"ג!
אמרו לי שירד ליצור כבר בערב פסח!
תאריך האספקה היה בתחילת שבוע שעבר.
כל הזמן כשבררנו בעדינות מול יוחנן עצמו
מה קורה עם המטבח ואיך הוא מתקדם
הוא אמר בבטחון: יש כבר הכל חוץ מ2 מודבקים
מקסים:)

לקראת התאריך ממש כבר התחלתי להתקשר לחנות - ללא מענה.
עד שהוא אמר לנו בתחילת שבוע שעבר שהעסק נמכר.
עדיין היינו רגועים. יש לנו הרי הכל:) חוץ מהמודבקים. נכון?

זהו, שביום שישי אני מתקשרת לוודא את גודל הברוך מול המפעל, ואני מבינה שיש שם רק את המודבקים!!!!
לא היתה הורדה ליצור כלל!!!!

עכשיו אני רוצה לשמוע את כל התגובות של המשתמשים החדשים
איך הם יכולים לעזור לי :)
:)
:)
בול!!
אצלנו ירד לייצור לפני חודש, עד הרגע האחרון התקשרו כל שבוע מהמפעל לשאול שאלות לגבי הייצור, עד שהתברר שהכל היה שקר. אין מטבח ואין אפילו חומרי גלם

mhph

משתמש רשום
היא גם חברה בפרוג
אין סיבה שהיא תביאי את הנייד שלה
מה שבטוח שאם את מדברת איתה אני אשמח שתשאלי אותה למה גבתה המשך תשלומים אם ידעו שהמפעל בקריסה?!?!?!

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אין לי מושג מה קורה שם, רק אציין שההגדרה המשפטית של פשיטת רגל לא רלוונטית
היא גם חברה בפרוג
אין סיבה שהיא תביאי את הנייד שלה
מה שבטוח שאם את מדברת איתה אני אשמח שתשאלי אותה למה גבתה המשך תשלומים אם ידעו שהמפעל בקריסה?!?!?!
לא טוב לדון לכף חובה
דיברתי במקרה עם עובד אחר שלהם ולדבריו עד שבוע שעבר לא היה לו מושג שיש בעיות.

mhph

משתמש רשום
אין לי מושג מה קורה שם, רק אציין שההגדרה המשפטית של פשיטת רגל לא רלוונטית

לא טוב לדון לכף חובה
דיברתי במקרה עם עובד אחר שלהם ולדבריו עד שבוע שעבר לא היה לו מושג שיש בעיות.
היא אישה מקסימה.
באמת אישה מדהימה
אתה צודק
קיבלתי.
דנה אותה לכף זכות שלא ידע דבר...
תודה על תשומת הלב

שושי מונק

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
חשבתי אם להגיב אבל אחרי ההדעות שקראתי אין לי ברירה אחרת..
אני לא צריכה להוכיח לאף אחד את רמת הנאמנות והמסירות של כלל העובדים
על זה יכולים להעיד כל מי שהתנסה עימנו.
מה שכן אני רואה ששופכים פה את הדם של העובדים ללא הבחנה בין הבעלים לשכירים.
לכן אני מוצאת לנכון לכתוב כאן וליצג את העובדים בתקוה שאהיה שליחה נאמנה.
ראשית חשוב לי להדגיש שעד הרגע האחרון כל העובדים נתנו את נשמתם עם כל המסירות למען העסק כי מה ששודר לנו שהעסק בצמיחה ונכנס משקיע ועלינו לתת את הכל.
אבל לרגע לא חשבנו שהמצב לפני קריסה!!!
אני קוראת את התגובות של הלקוחות ובאמת שליבי איתם והמצב כואב לכלנו אך בבקשה מכם אל תמהרו לשפוט אותנו כשכירים גם עלינו זה נפל ללא הכנה לפני, מעבר לכך שכולנו פוטרנו ללא הודעת מוקדמת!!
אנו נמצאים בחוסר ודאות מוחלטת בכל מה שקשור לזכויותנו הכלכליות (שיתברר ללא ידיעתנו שהם נפגעו מזה תקופה ארוכה) ובכל זאת נשארנו ע"מ לתת מה שאנו יכולים גם שהדבר לא קשור אלינו כלל.
אין לנו תלונות על אף אחד ואנחנו בטוחים שהכל יתהפך לטובה בעזרת ה'.
אך לפני שאתם דנים וחורצים גורלות תשתדלו לנסות ולו במעט להבין גם אותנו כעובדים שנשארו להתמודד בין היתר עם כל ההודעות הנ"ל למרות שהדברים לא באחריותנו כלל!!!
מאחלת לכולם שבימים הקרובים יתבהר לכולנו המצב לטובה בעז"ה.

הדס בגן

משתמש רשום
כמו"כ יש לציין לשבח את עובדי המפעל על פעילותם להציל מה שאפשר שפו

שומרת החומות

משתמש מקצוען
חשבתי אם להגיב אבל אחרי ההדעות שקראתי אין לי ברירה אחרת..
אני לא צריכה להוכיח לאף אחד את רמת הנאמנות והמסירות של כלל העובדים
על זה יכולים להעיד כל מי שהתנסה עימנו.
מה שכן אני רואה ששופכים פה את הדם של העובדים ללא הבחנה בין הבעלים לשכירים.
לכן אני מוצאת לנכון לכתוב כאן וליצג את העובדים בתקוה שאהיה שליחה נאמנה.
ראשית חשוב לי להדגיש שעד הרגע האחרון כל העובדים נתנו את נשמתם עם כל המסירות למען העסק כי מה ששודר לנו שהעסק בצמיחה ונכנס משקיע ועלינו לתת את הכל.
אבל לרגע לא חשבנו שהמצב לפני קריסה!!!
אני קוראת את התגובות של הלקוחות ובאמת שליבי איתם והמצב כואב לכלנו אך בבקשה מכם אל תמהרו לשפוט אותנו כשכירים גם עלינו זה נפל ללא הכנה לפני, מעבר לכך שכולנו פוטרנו ללא הודעת מוקדמת!!
אנו נמצאים בחוסר ודאות מוחלטת בכל מה שקשור לזכויותנו הכלכליות (שיתברר ללא ידיעתנו שהם נפגעו מזה תקופה ארוכה) ובכל זאת נשארנו ע"מ לתת מה שאנו יכולים גם שהדבר לא קשור אלינו כלל.
אין לנו תלונות על אף אחד ואנחנו בטוחים שהכל יתהפך לטובה בעזרת ה'.
אך לפני שאתם דנים וחורצים גורלות תשתדלו לנסות ולו במעט להבין גם אותנו כעובדים שנשארו להתמודד בין היתר עם כל ההודעות הנ"ל למרות שהדברים לא באחריותנו כלל!!!
מאחלת לכולם שבימים הקרובים יתבהר לכולנו המצב לטובה בעז"ה.
מעריכה את הכנות שלך
אבל לא ראיתי כאן לאורך האשכול אף מילה רעה על העובדים
רק על הבוס עצמו שכנראה היה היחיד שידע מהכל והסתיר נתונים גם מהעובדים וגם מהלקוחות
אני בטוחה שלא היתה כאן כוונת זדון
מספיק בתקופה הרגישה הזו מבחענה כלכלית שמשו לא ילך כשורה וכבר הכל מתבלגן וקורס

הר סיני

משתמש פעיל
אחי שילם בחודש מרצ!!! 50 א"ש
ומרחו אותו עם סיפורים, הוא עוד שילם עוד לפני הרשקופ..
וכעת אמרו לו שהוא יכול להגיע למפעל לקחת את הפלטות חתוכות ומגירות - אחרי 3 חודשים שירד לביצוע
פשוט הזוי

הר סיני

משתמש פעיל
והכי הזוי שכמה חברים של יוחנן לקחו לו את הפל' הוא נסע לחו"ל והם "מנסים לראות מה אפשר לעשות"...
יש כאן מליוני שקלים של אנשים ששילמו ממיטב כספם
יש אחד שאני מכיר ששילם 150 א"ש ואין סחורה
זה הזיה זה נשמע כמו איזה חלום בדיוני
מדובר על ציבור ענק שנפגע ואין עם מי לדבר

ואני חושב שכל העניין הזה של "המכירה" זה שטויות והבלים, ואין להרשקופ שום זכות לקחת מכשירים לפני שהקונים יקבלו את מה שמגיע להם או שימכרו את המכשירים ויחזירו להם את הכסף

הוא נכנס להנהלה והוא צריך לקחת אחריות גם על מה שקרה שם במשמרת שלו, גם אם זה לא בגללו אבל זה במשמרת שלו
וזה שהוא בחו"ל כרגע ויש אנשים שעומדים ולא יודעים מה לעשות עם עצמם זה ממש לא בסדר
במצב כזה לא נוסעים לחו"ל יושבים בשולחן אחד עד שיוצא עשן לבן

להודות ולהלל!

משתמש מקצוען
זה נראה תמוה שהעובדים לא חשו כלום,
מה הם לא ראו שמטבח שירד ליצור לפני פורים לא סופק,
הם לא ראו שערב פסח היו מלא עיכובים בהספקות,
אנו הינו שם לפני חודשיים בערך בסניף ירושלים וראינו עובדת שישבה שם ואמרה ליוחנן שהיא לא יוצאת עד שהוא לא משלם לה.
הם היו מתקשרים ומעדכנים על שאלות ביצור, בזמן שבכלל לא יצרו את המטבח.
ברור שהעובדים ידעו שהמצב לא טוב........

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלו

א הוֹדוּ לַיהוָה כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב הוֹדוּ לֵאלֹהֵי הָאֱלֹהִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ג הוֹדוּ לַאֲדֹנֵי הָאֲדֹנִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ד לְעֹשֵׂה נִפְלָאוֹת גְּדֹלוֹת לְבַדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ה לְעֹשֵׂה הַשָּׁמַיִם בִּתְבוּנָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ו לְרֹקַע הָאָרֶץ עַל הַמָּיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ז לְעֹשֵׂה אוֹרִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ח אֶת הַשֶּׁמֶשׁ לְמֶמְשֶׁלֶת בַּיּוֹם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ט אֶת הַיָּרֵחַ וְכוֹכָבִים לְמֶמְשְׁלוֹת בַּלָּיְלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:י לְמַכֵּה מִצְרַיִם בִּבְכוֹרֵיהֶם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יא וַיּוֹצֵא יִשְׂרָאֵל מִתּוֹכָם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יב בְּיָד חֲזָקָה וּבִזְרוֹעַ נְטוּיָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יג לְגֹזֵר יַם סוּף לִגְזָרִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יד וְהֶעֱבִיר יִשְׂרָאֵל בְּתוֹכוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טו וְנִעֵר פַּרְעֹה וְחֵילוֹ בְיַם סוּף כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:טז לְמוֹלִיךְ עַמּוֹ בַּמִּדְבָּר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יז לְמַכֵּה מְלָכִים גְּדֹלִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יח וַיַּהֲרֹג מְלָכִים אַדִּירִים כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:יט לְסִיחוֹן מֶלֶךְ הָאֱמֹרִי כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כ וּלְעוֹג מֶלֶךְ הַבָּשָׁן כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כא וְנָתַן אַרְצָם לְנַחֲלָה כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כב נַחֲלָה לְיִשְׂרָאֵל עַבְדּוֹ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כג שֶׁבְּשִׁפְלֵנוּ זָכַר לָנוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כד וַיִּפְרְקֵנוּ מִצָּרֵינוּ כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כה נֹתֵן לֶחֶם לְכָל בָּשָׂר כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:כו הוֹדוּ לְאֵל הַשָּׁמָיִם כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה