הגולם החולם

משתמש מקצוען
מי שרוצה דוגמא מה שווים משרד התחבורה שלנו שיצפה בזה
ומי שיכול להסביר את הקשר בין התלונה לתשובה מוזמן בכבוד
מכבד זה ברור שלא

התלונה.jpg
התשובה.jpg

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
מכבד זה ברור שלא

צפה בקובץ המצורף 1534415צפה בקובץ המצורף 1534419
לא ברור מה אתה רוצה ממשרד התחבורה, אם יש לך בעיה עם החוק הקיים אתה אמור לפנות לכנסת המחוקקת ולא לגוף המיישם.
בנוסף לכך שהאחריות על ביצועי מכשירי הכירטוס היא באמת באחריות חברת התח"צ המפעילה את הקו ולא באחריות משרד התחבורה.

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
על מה תבעת?
על כל מה שלא עבד בתח"צ - אי ביצוע נסיעות/איחורים/אי עצירה/שינויי מסלול/התנהגות נהגים וכו'. מדברים קטנים כמו עשר דקות המתנה מיותרת בתחנה ועד דברים גדולים.
למי שמשתמש קבוע בתח"צ יש המון מקרים כאלה, ברובם זה מקרים קטנים, אבל אני החלטתי להפסיק לסבול בשקט ולתבוע על כל מקרה קטן כגדול.
בדרך כלל רוב האנשים מתעצבנים וממשיכים הלאה, עד שהם נתקעים במקרה מעצבן ממש בחצות ליל גשום במשך שעה, ואז הם פותחים אשכול עצבני בפרוג וזהו....
וחבל שזה כך. לדעתי אין עוד שירות לקוי כמו שירותי התח"צ, אז בואו נעשה את מה שביכולתנו..

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
ואם לא הגיע, אחרי 30 יום, סימן שהם לא כתבו בכלל?
קודם כל תבדוק שהם קיבלו את התביעה. אתה בודק את זה באזור האישי בנט המשפט יש שם בצד ימין אפשרות לבדוק אישורי מסירה, אתה אמור לראות אישור מסירה חתום.
מהרגע שהם קיבלו את כתב התביעה שלך יש להם 30 יום להגיש כתב הגנה.
במידה והם לא מגישים כתב הגנה אתה יכול לפנות לבית המשפט בבקשה לתת פסק דין בהעדר כתב הגנה. העניין הוא שהרבה מהשופטים נענים לבקשת הנתבעת לתת להם הארכה אם יש זמן רב עד הדיון.
מה שלדעתי כדאי לך לעשות זה להמתין עד קרוב למועד הדיון ואז להגיש את הבקשה, אז יש לך סיכוי טוב לקבל פס"ד בהעדר כתב הגנה.

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
מכבד זה ברור שלא

צפה בקובץ המצורף 1534415צפה בקובץ המצורף 1534419
לדעתי @מנוי פרימיום צודק האחריות על המכשירים והתיקופים היא על החברות.
ויש כבר תביעות ייצוגיות נגד חברות תח"צ על מקרים כאלו.
וזה באמת קורה המון המון ורוב האנשים אפילו לא שמים לב שהם משלמים לשווא.

השודקד הלטס

משתמש רשום
אגד.png

@יוסי ב.ק
האם להסכים ל50 שקל או להמשיך לתביעה?
כמו כן ממכתב התגובה שלהם נראה שהם לא מתרצים בצעדת החטופים בנתיב הנגדי.
אז יש יותר סיכוי לתביעה. לא?

כמו כן אם אני תובע אז אני אמור לקחת את ה50 שקל או לא להתייחס וכן מה לענות להם כשירצו להביא לי את הכסף?
תודה

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
צפה בקובץ המצורף 1536751
@יוסי ב.ק
האם להסכים ל50 שקל או להמשיך לתביעה?
כמו כן ממכתב התגובה שלהם נראה שהם לא מתרצים בצעדת החטופים בנתיב הנגדי.
אז יש יותר סיכוי לתביעה. לא?

כמו כן אם אני תובע אז אני אמור לקחת את ה50 שקל או לא להתייחס וכן מה לענות להם כשירצו להביא לי את הכסף?
תודה

כמובן שזאת החלטה שלך מה לעשות.
אבל לכאורה התשובה הזאת היא הוכחה מצויינת בשבילך.
הרצון לפצות הוא בגלל שכנראה הם מבינים שהם לא פעלו כנדרש, זאת לא הוכחה חד משמעית, כי הם יוכלו לטעון שרצו לפצות אותך לפנים משורת הדין וכו', ובכל זאת הוכחה.
החלק החשוב הוא שהם לא מתייחסים לבעיה העיקרית של אי שליחת אוטובוס חילופי כנדרש, כי תקלות יכולות לקרות, הבעיה הגדולה היא מה הם עשו אחרי התקלה, ולזה הם לא מתייחסים.
ואם אתה מעוניין לתבוע תדגיש את זה בכתב התביעה.

לגבי האם לקחת את הכסף - אני לא יודע. כי יש מצב שזה מהווה הסכמה מצידך לסילוק טענות כלפי החברה, מסתבר שלכאורה אין עם זה בעיה, אבל אני אישית לא הייתי לוקח והולך לתבוע.
אם תרצה תוכל לעשות דבר נוסף - חכה את ה-30 יום ואם הם לא ייצרו קשר להיכן להעביר את הכסף, אז יש לך טענה חזקה עוד יותר שאתה מצידך היית מוכן לפשרה אבל הם לא התכוונו ברצינות.
אבל תכלס עם כזאת תשובה אתה יכול להגיש תביעה מיידית.

השודקד הלטס

משתמש רשום
@יוסי ב.ק הצדיק!!!
מצורף נוסח כתב תביעה שאני רוצה לתבוע אשמח לחוות דעת ולהערות.
כמו כן איך היתה מחלק את העגמת נפש מול הנזקים
תודה תודה תודה
שכחתי לצרף.....
מצורף
כמו כן איך היתה מחלק את תביעת נזק העגמת נפש מול תביעת הנזקים (כמה כסף בכל אחד)

קבצים מצורפים

• תביעה אגד0000000000.docx
    KB 27.4 · צפיות: 38

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה