בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
מה אתם אומרים על תגובה כזאת של חברת קווים על תלונה ששתי נסיעות פנימיות לא בוצעו, (חיכיתי בתחנת המוצא) יש מה לנסות להגיש תביעה?
שלום רב,
אנו מודים לך על פנייתך אלינו
חברת קווים עושה את מירב המאמצים ומשקיעה משאבים גדולים על מנת לספק ללקוחותיה שירות אמין ויעיל. בתוך כך, פועלת החברה למנוע מקרים המוזכרים בפנייתך.
פנייתך הועברה לגורמים הרלוונטיים לטיפולם בהתאם.
נפתח הליך ברור משמעתי לתחקור והפקת לקחים על מנת שמקרים דומים לא ישנו בעתיד.
אנו מתנצלים על האי הנעימות שנגרמה לך
נשמח לעמוד לרשותך בכל עת
בברכת נסיעה טובה ובטוחה.
בהחלט יש מה לתבוע. עדיף על כמה מקרים.

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
יש למישהו כאן היתר כתוב לתבוע ולהוציא ממון על כזה דבר?
התפרסם בחוברת שיצאה לפני כשנה היתר מהרב סילמן (מקווה שאני לא מתבלבל) והרב צבי ברוורמן.
בעל פה שאלתי ושמעתי מעוד כמה רבנים ודיינים.

seven up

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
היה לי מקרה שלדעתי מצריך תביעה, אחד האוטובוסים הישירים הגיע לתחנה מלא, ואמר שיש אחריו,
ולאחר שעתים של המתנה לקחנו מונית.
אבל התחלתי בתביעה לחברה,
שהשיבו לי בהודעה האוטובוס היה בתחנה והעלה נוסעים גם בתחנה אחר כך.
יש מה לעשות עם זה?

'יחדיו'

משתמש צעיר
כתבה טריה מהיום - מה שמראה שאסור להתייאש!!!

האוטובוס איחר 28 פעמים; נוסעת תבעה וקיבלה אלפי שקלים​

לנוסעת אחת נמאס להמתין לקו האוטובוס שהיה מאחר באופן תדיר, והיא החליטה לתבוע. ההחלטה השתלמה לה, שכן היא קיבלה פיצוי כספי של אלפי שקלים • חברת דן, בתגובתה, הסבירה מדוע היו איחורים בקו האוטובוס, שלא באשמתה
  • מערכת JDN
  • ט״ז בסיון ה׳תשפ״ג (יוני 5, 2023)
  • פורסם: 12:20
  • עודכן: 12:20
  • 2 תגובות
רבים מנוסעי התחבורה הציבורית מכירים את זה: מתייצבים בזמן בתחנת האוטובוס, אך ממתינים במשך זמן רב עד שהקו מגיע, באיחור משמעותי מלוח הזמנים.
ענת גיאת ורנר נוסעת מדי בוקר באוטובוס מהבית שלה בפתח תקווה לעבודה בתל אביב, והיא החליטה שנמאס לה. היא החליטה לעשות מעשה, ולאחר פניות רבות שלא הועילו, היא תבעה את חברת האוטובוסים, וזכתה בפיצוי של 8,000 שקלים.
היא סיפרה לחדשות 12: "אני לא יכולה אפילו לספור כמה פעמים חיכיתי לאוטובוס והתאכזבתי. במשך שנתיים אין שבוע שזה לא קורה, לפעמים גם פעמיים בשבוע. בסוף נמאס לי. הייתי כל כך מתוסכלת, ואמרתי: די, את בגיל שאת לא יכולה לעמוד ולבכות בגלל שהאוטובוס שלך לא מגיע, תעשי משהו".
היא תבעה את חברת "דן" בבית המשפט לתביעות קטנות על 28 מקרים שבהם הקו איחר או לא הגיע. בית המשפט קבע שענת תקבל פיצוי של 8,000 שקל מחברת האוטובוסים, בלי שנדרשה להוכיח נזק. מאז, לדבריה, האוטובוס לא מאחר עוד.
חברת דן מסרה בתגובה לחדשות 12: "התביעה מתייחסת לאירועים מתקופת הקורונה ואילך, שבה שונו נוהלי הנסיעה בהתאם להנחיות משרד הבריאות. גם אחריה, המציאות התחבורתית בגוש דן כוללת עבודות בנייה במוקדים רבים ועומסי תנועה חריגים, שגורמים לאיחורים שאינם בשליטתנו. כמחווה של רצון טוב, החליטה החברה להגיע לפשרה עם התובעת ולא לגרור את המשפט עד לפסק הדין".

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
היה לי מקרה שלדעתי מצריך תביעה, אחד האוטובוסים הישירים הגיע לתחנה מלא, ואמר שיש אחריו,
אבל התחלתי בתביעה לחברה,
יש מה לעשות עם זה?
בהחלט.
לכתוב להם שאתה מגיש תביעה לבית משפט.
צריך רק לשמור על החשבונית של המונית ואם יש עדים נוספים לאי העצירה לוודאות מולם את המקרה (ואפשר גם במכתב ששולחים לחברה לציין כי יש עדים).
בהצלחה

חשוב רק להיצמד לעובדות היבשות בלבד ללא 'עיגולי פינות' ופופוליזם

Szmy_photographer

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אשמח לשמוע חוות דעת
בתאריך 28/10/21 אני מחכה בשעה 6.20 בבוקר לאוטובוס קו 378 מאופקים לתל אביב, אני עמדתי על שפת המדרכה ע''מ לראות את האוטובוס מגיע ,לאחר כמה דק' ראיתי את האוטובוס ,והאוטובוס פשוט חלף במהירות על התחנה בלי להסתכל אפילו אם יש מישהו בתחנה ,נפנפתי לו אבל הוא כבר עבר אותי במהירות...
ישירות ניסיתי למצוא דרכים חלופות להגיע ליעדי אבל לא הייתה שום אופציה כדי להגיע בשעה המיועדת לתורי .בעקבות זאת פיספסתי תור לחידוש ויזה שאני מחכה לו כבר חצי שנה ועלה 1500ש"ח

זו פניה ששלחתי לחברה שמפעילה את הקו, והם מכחישים שאני לא עמדתי בתחנה ואומרים שרואים במצלמות שלא הייתי בתחנה.
כשאני אומר להם שאני רוצה לראות את זה הם אומרים שאסור להם...

אשמח לשמוע מה הייתם עושים...

avi++

משתמש מקצוען
אשמח לשמוע חוות דעת
בתאריך 28/10/21 אני מחכה בשעה 6.20 בבוקר לאוטובוס קו 378 מאופקים לתל אביב, אני עמדתי על שפת המדרכה ע''מ לראות את האוטובוס מגיע ,לאחר כמה דק' ראיתי את האוטובוס ,והאוטובוס פשוט חלף במהירות על התחנה בלי להסתכל אפילו אם יש מישהו בתחנה ,נפנפתי לו אבל הוא כבר עבר אותי במהירות...
ישירות ניסיתי למצוא דרכים חלופות להגיע ליעדי אבל לא הייתה שום אופציה כדי להגיע בשעה המיועדת לתורי .בעקבות זאת פיספסתי תור לחידוש ויזה שאני מחכה לו כבר חצי שנה ועלה 1500ש"ח

זו פניה ששלחתי לחברה שמפעילה את הקו, והם מכחישים שאני לא עמדתי בתחנה ואומרים שרואים במצלמות שלא הייתי בתחנה.

אני יודע שמקרים שהנהג לא עוצר בתחנה זה הכי חמור מבחינת בימ''ש, שמעתי את זה מכמה עורכי דין

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
אבל התחלתי בתביעה לחברה,
יש מה לעשות עם זה?
1. הנהג לא העלה אתכם או שבחרתם לסמוך על דבריו ולחכות לאוטובוס הבא?
2. יש לכם עדים שתוכלו להביא לבימ"ש?
3. היו נוסעים שכן עלו בתחנה שחיכיתם?
כי הבעיה עם המקרה הזה הוא שהנהג פתח את הדלת, ואז נרשם במערכות שהנהג פתח דלתות והחברה יכולה להוכיח את זה.
לדעתי כדאי לתבוע עם עוד כמה מקרים נוספים.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
1. הנהג לא העלה אתכם או שבחרתם לסמוך על דבריו ולחכות לאוטובוס הבא?
2. יש לכם עדים שתוכלו להביא לבימ"ש?
3. היו נוסעים שכן עלו בתחנה שחיכיתם?
כי הבעיה עם המקרה הזה הוא שהנהג פתח את הדלת, ואז נרשם במערכות שהנהג פתח דלתות והחברה יכולה להוכיח את זה.
לדעתי כדאי לתבוע עם עוד כמה מקרים נוספים.
השקר של הנהג לא מספיק?

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
אשמח לשמוע חוות דעת

האם היית האדם היחיד בתחנה?
אם לא - מנין להם כיצד אתה נראה?

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
כתבה טריה מהיום - מה שמראה שאסור להתייאש!!!

האוטובוס איחר 28 פעמים; נוסעת תבעה וקיבלה אלפי שקלים​

לנוסעת אחת נמאס להמתין לקו האוטובוס שהיה מאחר באופן תדיר, והיא החליטה לתבוע. ההחלטה השתלמה לה, שכן היא קיבלה פיצוי כספי של אלפי שקלים • חברת דן, בתגובתה, הסבירה מדוע היו איחורים בקו האוטובוס, שלא באשמתה
  • מערכת JDN
  • ט״ז בסיון ה׳תשפ״ג (יוני 5, 2023)
  • פורסם: 12:20
  • עודכן: 12:20
  • 2 תגובות
רבים מנוסעי התחבורה הציבורית מכירים את זה: מתייצבים בזמן בתחנת האוטובוס, אך ממתינים במשך זמן רב עד שהקו מגיע, באיחור משמעותי מלוח הזמנים.
ענת גיאת ורנר נוסעת מדי בוקר באוטובוס מהבית שלה בפתח תקווה לעבודה בתל אביב, והיא החליטה שנמאס לה. היא החליטה לעשות מעשה, ולאחר פניות רבות שלא הועילו, היא תבעה את חברת האוטובוסים, וזכתה בפיצוי של 8,000 שקלים.
היא סיפרה לחדשות 12: "אני לא יכולה אפילו לספור כמה פעמים חיכיתי לאוטובוס והתאכזבתי. במשך שנתיים אין שבוע שזה לא קורה, לפעמים גם פעמיים בשבוע. בסוף נמאס לי. הייתי כל כך מתוסכלת, ואמרתי: די, את בגיל שאת לא יכולה לעמוד ולבכות בגלל שהאוטובוס שלך לא מגיע, תעשי משהו".
היא תבעה את חברת "דן" בבית המשפט לתביעות קטנות על 28 מקרים שבהם הקו איחר או לא הגיע. בית המשפט קבע שענת תקבל פיצוי של 8,000 שקל מחברת האוטובוסים, בלי שנדרשה להוכיח נזק. מאז, לדבריה, האוטובוס לא מאחר עוד.
חברת דן מסרה בתגובה לחדשות 12: "התביעה מתייחסת לאירועים מתקופת הקורונה ואילך, שבה שונו נוהלי הנסיעה בהתאם להנחיות משרד הבריאות. גם אחריה, המציאות התחבורתית בגוש דן כוללת עבודות בנייה במוקדים רבים ועומסי תנועה חריגים, שגורמים לאיחורים שאינם בשליטתנו. כמחווה של רצון טוב, החליטה החברה להגיע לפשרה עם התובעת ולא לגרור את המשפט עד לפסק הדין".
לא כל כך מובן מה קרה במקרה הזה, כי מצד אחד כתוב בכתבה "בית המשפט קבע שענת תקבל..." ומצד שני בתגובה של חברת דן כפי שמופיעה בכתבה "החליטה החברה להגיע לפשרה .. ולא לגרור את המשפט עד לפסק הדין".
בכל מקרה זה מוכיח שגם חברות התח"צ יודעות שתירוצים בסגנון קורונה/עבודות בכביש/עומסים חריגים לא מתקבלים והחברה מחוייבת לספק את השירות כנדרש (למעט מקרים חריגים באמת).

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
השקר של הנהג לא מספיק?
אני חושב שזה קצת בעייתי
1. איך אפשר להוכיח שכך הנהג אמר (אם אין עדים)?
2. באמת מעניין מה קורה עם טענה של "הנהג אמר שיש אוטובוס מאחורה". כלומר גם אם נוכיח שכך הנהג אמר, האם זה מחייב? האם הוא יכול לטעון הייתי בטוח שהוציאו עוד אוטובוס וכו'.

האמת שאם הייתי צריך להמר הייתי מהמר שכנראה ביהמ"ש יתן "משהו" למשל על המונית ועוד קצת. אבל זה סיכון כי יש שופטים שבמצב הזה לא יתנו כלום ואולי אפילו יחייבו בהוצאות משפט. לכן כדאי לתבוע (כי כן יש סיכוי לקבל סכום משמעותי על העיכוב הגדול) אבל עם מקרים נוספים.

יוסי ב.ק

משתמש סופר מקצוען
אשמח לשמוע חוות דעת

אם הייתי בטוח שעמדתי בתחנה עצמה בזמן שהאוטובוס עבר (ולא התרחקתי/חלמתי) הייתי תובע.

Szmy_photographer

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
האם היית האדם היחיד בתחנה?
אם לא - מנין להם כיצד אתה נראה?
נדמה לי שהיה עוד מישהו אחד בתחנה, אבל הם שאלו אם זה אני עם הכובע והחליפה, ז"א שהם כן מודים שעמדתי ליד התחנה אבל הם טוענים שלא עמדתי בתחנה עצמה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  25  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה