דרוש מידע קיבלתי הצעה מסלקום- זה נשמע טוב מידי!! עזרתכםםם

ספרינגית

משתמש מקצוען
התקשר אלי נציג וטען שמכיון שיש לנו 5 קוים בסלקום. והתשלום מפוצל לכמה חשבוניות (אכן כל קו נפתח בנפרד , כמובן)
סה"כ הסכום החודשי לתשלום יוצא כ-280 ש"ח
הוא מציע לעדכן את המסלולים, להפחית את התשלום החודשי ל-225 ש"ח ולספק לי בתמורה 5 מכשירים נוקיה 215 מאושר וכו'...
בעצם אני אשלם 25 ש"ח לכל חשבון - סה"כ 125 ש"ח
ובסוף עוד 20 ש"ח לכל מכשיר *36 תשלומים
אז אומנם יוצא לשלם על כל מכשיר 720 ש"ח שזה בערך כפול מהמחיר בחנויות אבל אם אני לא קונה את המכשירים הוא לא עושה לי את הסידור חשבונות הזה וממילא אשלם יותר ולא אקבל מכשירים
(כמובן שהם אומרים שזה כולל תיקונים ואחריות בלה בלה בלה שייתכן שזה שווה משהו אבל לא יותר ממשהו)
הבעיה- זה קצת נשמע טוב מידי
בעיה 2 - הבן שלי צריך עכשיו מכשיר אבל נראה לי שזה לא הדגם הזה (הוא רוצה עם נגן מלא) והם נותנים רק את המכשיר הזה.

מה אומרים????

קפה קפה

משתמש מקצוען
מה זאת אומרת, אני משלמת בסלקום רק 25 שח לקו. אין סיבה לחשוש מלשלם מעט.

113570

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לדעתי מכשירים בסלקום זה מיותר גם במצב כשתצטרכו תיקון מכשיר זה להגיע למרכז שירות שלהם
רק החבילה שווה כמקרה שיש לכם קליטה טובה ותהיו מרוצים ואז אתם יכולים גם לנייד בלי התחייבות לסלקום ואם קניתם דרכם מכשיר אתם כלואים

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
התקשר אלי נציג וטען שמכיון שיש לנו 5 קוים בסלקום. והתשלום מפוצל לכמה חשבוניות (אכן כל קו נפתח בנפרד , כמובן)
הוא מציע לעדכן את המסלולים, להפחית את התשלום החודשי ל-225 ש"ח ולספק לי בתמורה 5 מכשירים נוקיה 215 מאושר וכו'...
אז אומנם יוצא לשלם על כל מכשיר 720 ש"ח שזה בערך כפול מהמחיר בחנויות אבל אם אני לא קונה את המכשירים הוא לא עושה לי את הסידור חשבונות הזה וממילא אשלם יותר ולא אקבל מכשירים
(כמובן שהם אומרים שזה כולל תיקונים ואחריות בלה בלה בלה שייתכן שזה שווה משהו אבל לא יותר ממשהו)
בעיה 2 - הבן שלי צריך עכשיו מכשיר אבל נראה לי שזה לא הדגם הזה (הוא רוצה עם נגן מלא) והם נותנים רק את המכשיר הזה.

מה אומרים????
יקר מאוד!
תכנית בסלקום צריכה לעלות לכשעצמה 25 שח לקו כשר (אלא אם כן זה לא קווים כשרים ועדיין זה יקר מאוד). ודאי כשיש לך 5 קווים.
בלי לרכוש שום דבר נוסף

נוקיה 215 אמור לעלות 250 שח בערך. הוא רוצה שתשלם פי 3 כמעט!
מחיר מושחת.

כל מה שאת צריכה לומר לו זה שאם הוא לא מעדכן תכנית ל25 שח לכל קו תעברו לגולן טלקום (למשל)
ומכשירים אם אתם צריכים תקנו בנפרד במחיר שפוי (וכמה שאתם צריכים)

יקותיאל שוורץ

משתמש פעיל

מה אומרים????
תסלחו לי אבל ממתי עושים חשבון כזה.
איזה חשבון עקום (החשבון, לא האיש, לא להפגע).
מה החשבון ההזוי הזה.
אתם לא מבינים שאתם משלמים כאן הון תועפות על מכשיר.
שכשתגמרו לשלם את זה זה כבר כלל לא יעבוד ותהיו כבר מזמן עם מכשיר חדש.
ככה שלא שייך כאן כלל החישוב שבסוף בסוף כשאגמור לשלם על הטלפון, ותתחילו לחשב את ההפרש של ה55 שקל חודשי שחסכתם על המנוי עד שגמרתם לכסות על הנזק ולהתחיל לעשות כמה שקלים רווח מכל האקזיט המטופש הזה.

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

מה אומרים????
לברוח מהעסקה הזאת
אין שום הגיון בעולם לשלם על נוקיה 215 כזה מחיר .
ולגבי איחוד חשבוניות בסלקום יש מספיק פתרונות אפשרים לקבל את המחיר הזה גם בלי לקנות מכשירים..

אשמח לעזור לכם באישי עם פתרון..
בהצלחה

ספרינגית

משתמש מקצוען
תסלחו לי אבל ממתי עושים חשבון כזה.
איזה חשבון עקום (החשבון, לא האיש, לא להפגע).
מה החשבון ההזוי הזה.
אתם לא מבינים שאתם משלמים כאן הון תועפות על מכשיר.
שכשתגמרו לשלם את זה זה כבר כלל לא יעבוד ותהיו כבר מזמן עם מכשיר חדש.
ככה שלא שייך כאן כלל החישוב שבסוף בסוף כשאגמור לשלם על הטלפון, ותתחילו לחשב את ההפרש של ה55 שקל חודשי שחסכתם על המנוי עד שגמרתם לכסות על הנזק ולהתחיל לעשות כמה שקלים רווח מכל האקזיט המטופש הזה.
יקר מאוד!
תכנית בסלקום צריכה לעלות לכשעצמה 25 שח לקו כשר (אלא אם כן זה לא קווים כשרים ועדיין זה יקר מאוד). ודאי כשיש לך 5 קווים.
בלי לרכוש שום דבר נוסף

נוקיה 215 אמור לעלות 250 שח בערך. הוא רוצה שתשלם פי 3 כמעט!
מחיר מושחת.

כל מה שאת צריכה לומר לו זה שאם הוא לא מעדכן תכנית ל25 שח לכל קו תעברו לגולן טלקום (למשל)
ומכשירים אם אתם צריכים תקנו בנפרד במחיר שפוי (וכמה שאתם צריכים)
צודקים שניכם ותודדההה
מה שהוא כן צודק זה שאם שילמתי עד היום סכום מופקע כמו נעל- למה במחיר הזה לא להרוויח כמה מכשירים?...:D:D:D:D;)
מה שעשיתי זה לא לחזור לנציג (הערבוצ') אלא להתקשר לשירות לקוחות סלקום ולבקש לעדכן את המסלולים שלי
אוף. כמה כסף מיותר שכל כך נחוץ ללחם וחלב שילמתי סתאםםםםםם

ספרינגית

משתמש מקצוען
לברוח מהעסקה הזאת
אין שום הגיון בעולם לשלם על נוקיה 215 כזה מחיר .
ולגבי איחוד חשבוניות בסלקום יש מספיק פתרונות אפשרים לקבל את המחיר הזה גם בלי לקנות מכשירים..

אשמח לעזור לכם באישי עם פתרון..
בהצלחה
תודה. הנה הם איתי על הקו ומסדרים את הענין.
אם אני צריכה עוד מכשיר (ועוד קו) יש איזה עסקה משתלמת שנוכל לקבל?

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

יאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
כלל: אף פעם לא להסכים במקום לעיסקה שחברת תקשורת מציעה. הם לא מחפשים להפסיד. אם תרצו תבררו ותחזרו אליהם.
הציעו פעם להחליף מסלול ליותר זול והסכמתי. אחר כך התברר לי שהיה לי החזר כלשהו שהתבטל בגלל שהחלפתי מסלול ובסוף שילמתי יותר.

אני וביתי

משתמש מקצוען
צודקים שניכם ותודדההה
מה שהוא כן צודק זה שאם שילמתי עד היום סכום מופקע כמו נעל- למה במחיר הזה לא להרוויח כמה מכשירים?...:D:D:D:D;)
מה שעשיתי זה לא לחזור לנציג (הערבוצ') אלא להתקשר לשירות לקוחות סלקום ולבקש לעדכן את המסלולים שלי
אוף. כמה כסף מיותר שכל כך נחוץ ללחם וחלב שילמתי סתאםםםםםם
ומכאן קריאה לכולם תעקבו אחרי חשבונות הטלפון לא לשלם סתם יקר.
היום עושים תוכנית עם הנחה לשנה ברגע שההנחה נגמרת או להרים טלפון / לשלוח מייל לחברה או לעבור חברה אין מצווה לשלם יקר סתם.

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

חילך לאורייתא

משתמש מקצוען
אני לא מבין איך אתם מגיעים לכאלה סכומים
אני בהוט מובייל משלם כהיום 20 ש"ח לקו עד לפני חצי שנה הייתי ברמי לוי ושילמתי נדמה לי 12.90 לקו

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אני לא מבין איך אתם מגיעים לכאלה סכומים
אני בהוט מובייל משלם כהיום 20 ש"ח לקו עד לפני חצי שנה הייתי ברמי לוי ושילמתי נדמה לי 12.90 לקו
כל חברה עם המחירים שלה
אגב בהוט יש עכשיו מבצע ללקוחות מעל 2 קוים ב10 ש"ח לקו ..
מי שצריך ספיציפית קליטה של סלקום זה המחיר.

מולטי תקשורת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אגב יש ברשותי פלאפון נוקיה 215 במצב מצוייןןןןן!!!
התשמשתי בו רק חצי שנה ואז עברתי לפלאפון אחר (כל שנה אני קונה פלאפון חדש...(סתם גוק..))
בכל אופן מוכרת אותו במחיר מוזל מאוד אם את מעוניינת אז בשמחה!

פלאפון תומך כשר כך שיש בו נגן

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה