מידע שימושי קושי להכניס אוויר מהאף, יש עיצה??

עד מתי

משתמש מקצוען
אני כבר כמה ימים עם קורונה, כאב ראש חולשה וצינון קשה, היום ממש נהיה לי הכל סתום ברמה שלא מצליחה להכניס אוויר, מרגישה שהכל חסום לי.

יש עיצה איך להקל??
בכל אופן פעם ראשונה אצלי , יש כאלה שעברו כמה פעמים...

#מולטי#

מיתוג בעזרת AI
מנוי פרימיום
דקסמול קולד או אקמול צינון ממש מקל בע"ה.

לא כמו כולם

משתמש מקצוען
לטפטף על האף?
לטפטף לתוך האף, כמה טיפות (ניראלי 3-4) כל שעה-שעתיים
זה מייבש.

גם טיפות אקליפטוס ומנטה יכולות לעזור,
לשים על טישו קרוב לכרית או אם יש לך מבער לחדר (רק להיזהר עם התינוק!! פחות מגיל שנה לא כל השמנים האתריים מותרים)

ניראלי הכי טוב זה לשים חצי בצל ליד הכרית,
זה מממש מייבש ומותר מגיל 0.

רפואה שלמה!!

סופר חיובי

משתמש מקצוען
לטפטף על האף?
לא יש טיפות מוכנות שקונים בבית מרקחת ששמים בתוך האף עצמו לי ממש עזר,
זהו עכשיו הזכירו לי פה שלקחת בצל לחתוך ל 4 ולהשים באזור הכרית (אנחנו שמנו 2 בצלים)
פשוט מטורף איך שזה עבד אח"כ כל החדר ריח של בצל אבל זה שווה את זה.(מה גם שלא מריחים כלום בכל מקרה)

מיכל ב'

כתבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יש שפריץ של מי מלח לאף, אוטריוין.
עוזר ופותח. רפו"ש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה